Ukradený telefon

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lizzka
Stálice 87 příspěvků 26.04.18 16:29
Ukradený telefon

Zdravím vás maminky, chci se zeptat, zda nemáte stejnou zkušenost. Před 14ti dny mi byl v tramvaji z kabelky ukradený velmi drahý telefon. Vše jsem blokovala a hned nahlásila na policii, nastavila aplikaci sledování.

Telefon jsem sice dostala, ale i tak mě ztráta mrzí. Tak mě zajímá, zda máte někdo podobnou zkušenost, jestli se mám spolehnou na policii, či ještě něco zkusit (obešla jsem bazary a koukala na bazos a aukro).

Telefon jsem měla tři týdny a pojištění proti krádeži je aktivní až od 1.5., takže na nic :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2219 příspěvků 26.04.18 16:43

Na policii bych se nespolehala a s telefonem se bohuzel rozloucila. Nebo zkus nekam na mistni fb stranky napsat, ze se ti ztratil a jestli ho nekdo nenasel, ale pokud tam nedas tucnou odmenu tak je to bezpredmetny. Presne proto mam telefon sunku, me to staci a az mi ho nekdo corne nebo ho rozflakam, koupim si novej.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11346 příspěvků 26.04.18 16:54

@lizzka hmm, s telefonem se rozluč. hodně bych se divila, kdyby se našel

janablízka
Kecalka 104 příspěvků 26.04.18 16:59

Myslím si že policie je úplně na nic a telefon asi taky už nikdo nevrátí. Takových případů jsem slyšela už spousty.Lidi jsou prostě haj…

Eridana
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 26.04.18 17:34

Mně naopak policie telefon našla. Ale to bylo už hodně dávno a ani to nebyl chytrý telefon. Stál jen pár šupů a netušila jsem, že se tím vůbec budou zabývat.

Příspěvek upraven 26.04.18 v 17:35

P4ja
Závislačka 4930 příspěvků 26.04.18 17:35

@lizzka Splužákovi kdysi podle IMEI čísla telefon našli, když ho ten feťák chtěl prodat dál. Ale to spíš bylo proto, že si telefon v bazaru prověřili. Jinak bych nespoléhala.

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 11998 příspěvků 26.04.18 17:35

Nevím, proč píšete, že je policie na nic. Dceři nedávno ukradli mobil a za měsíc se našel. A sám ten policajt říkal, že mají velké procento nalezených mobilů. Oni to dávají nějaké firmě, která si přes operátora zjistí přesně, kdo dal do mobilu jakou simku. Dcera ho tedy dostala zpět, bohužel se jí vrátil natolik poškozený, že už se nedal použít. Zřejmě ho schválně zničil ten, co ho musel vrátit policii.

Ice79
Závislačka 2554 příspěvků 26.04.18 19:07

Nesnáším, když někdo nadává na policii. Ale když se něco stane, hned za nimi běží. Ať si tu práci zkusí. :roll: Já si třeba na své věci dávám pozor. Abych policii neotravovala s blbinama. Mají důležitější věci na práci, než hledat věci lidí, kteří si je v dospělém věku nedokáží ohlídat. Když má někdo kabelku přehozenou až na záda, tak se nesmí divit. Co je všude okolo k vidění, je síla. Kabelky ve vozíku, peněženky na pultě a lidi rvou zboží do tašek… :zed: IQ asi na nule.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 19:41

Muzu se vtirnout s dotazem?
Kamaradka zapomnela v autobuse notas. Samozrejme vse nahlasila. Myslite, ze ten notas najdou? Je to vubec dohledatelne, kdyz by si to nekdo nechal? Nemela tam ani heslo. Diky

lizzka
Stálice 87 příspěvků 27.04.18 21:50

Já právě než abych nadávala, tak se snažím hledat sama. Zloděj asi věděl co krade, jelikož v telefonu byla funkce najít telefon a tu večer vypnul i když se nepřihlasil do mého účtu (jsem první v ČR, nemusíte blahopřát :mrgreen: ).
Jde mi o to, jestli někdo nemá stejnou zkušenost nebo udělal ještě něco víc, co mě už nenapadlo.

Ale i tak děkuji.

lizzka
Stálice 87 příspěvků 27.04.18 21:55
@Anonymní píše:
Muzu se vtirnout s dotazem?
Kamaradka zapomnela v autobuse notas. Samozrejme vse nahlasila. Myslite, ze ten notas najdou? Je to vubec dohledatelne, kdyz by si to nekdo nechal? Nemela tam ani heslo. Diky

Jesli to byl Mac, tak tam by se to teoreticky dalo dohledat - když ho zapne, což je stejný problém, jako u mého telefonu. Jinak je naděje malá. Ale zkusila bych nejbližší bazary a zastavárny. Podívat se, že hledáš ten a ten typ a pokud ho najdeš, tak volat policii. Nahlášení krádeže je samozřejmost.

Dozvěděla jsem se, že se tyhle dražší věci často kradou na náhradní díly = nedohledatelné.

Přeju hodně štěstí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama