Jablečné / hruškové sušené slupky - kde se dají sehnat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Murka
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 26.04.18 09:29
Jablečné/hruškové sušené slupky

Víc hlav, víc ví. Nevíte, kde by se daly sehnat sušené jablečné nebo hruškové slupky?

Abych to vysvětlila, milujeme čaj z jablečných slupek. Pokud je „materiál“, vypijeme ho i pět litrů za den. Jenže u nás se jedí jablka i se slupkou a tak jich máme na čaj nedostatek. Myslíte, že se někde dají sušené slupky sehnat?

Reakce:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 26.04.18 10:03

Když vydržíš do podzima, až nám dozraje úroda, ráda Ti je poslu. Slupek mivam naopak přebytky (děti maji raději krizaly a susene hrušky bez slupek). :lol:

Murka
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 26.04.18 10:13

@Agneth tak to beru všema deseti. Fakt máme spotřebu jak koňská stáj :D

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 26.04.18 10:29

Tak to jsem ráda. Já to z většiny vyhazuji a je mi toho lito. Po prázdninách mi kdyztak napiš zprávu a domluvíme se.

Murka
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 26.04.18 11:37

Jasně, dám si upomínku. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >