Jablečné / hruškové sušené slupky - kde se dají sehnat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Murka
Ukecaná baba ;) 1328 příspěvků 26.04.18 09:29
Jablečné/hruškové sušené slupky

Víc hlav, víc ví. Nevíte, kde by se daly sehnat sušené jablečné nebo hruškové slupky?

Abych to vysvětlila, milujeme čaj z jablečných slupek. Pokud je „materiál“, vypijeme ho i pět litrů za den. Jenže u nás se jedí jablka i se slupkou a tak jich máme na čaj nedostatek. Myslíte, že se někde dají sušené slupky sehnat?

Reklama

Reakce:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 26.04.18 10:03

Když vydržíš do podzima, až nám dozraje úroda, ráda Ti je poslu. Slupek mivam naopak přebytky (děti maji raději krizaly a susene hrušky bez slupek). :lol:

Murka
Ukecaná baba ;) 1328 příspěvků 26.04.18 10:13

@Agneth tak to beru všema deseti. Fakt máme spotřebu jak koňská stáj :D

Agneth
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 26.04.18 10:29

Tak to jsem ráda. Já to z většiny vyhazuji a je mi toho lito. Po prázdninách mi kdyztak napiš zprávu a domluvíme se.

Murka
Ukecaná baba ;) 1328 příspěvků 26.04.18 11:37

Jasně, dám si upomínku. :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama