Nemůžu začít rodit?

Anonymní
28.10.20 21:13

Nemůžu začít rodit?

Zdravím ;) Jsem v 34+5tt a včera jsem začala krvácet, krve bylo dost né jen lehké špinění, jasně červená krev s pár sraženinama. Také mi hodně sestoupili břicho ale tak že mě to boli že skoro nemůžu chodit. Byla jsem u dr., potvrdila mi že dítě má hlavu opravdu hooodně dole, čípek prý ok. Na to krvácení mi řekla ze když se dovnitř podoba vidí nějaký hlen (?) a dala mi injekci a napsala ascorutin. D průkazky napsala že jsem lehce špinila :zed: 8o Jde mi o to, jestli nemůžu třeba porodit? Dnes už bez krvácení ale to břicho mě hodně boli, špatně se mi chodí, občas mě v něm bolestivě pichne, v noci nemůžu spat a přes den nemám absolutně energii a jsem jak mátoha :roll: Tak nevím, prý když to bude pokračovat mám jet na pohotovost :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19681
28.10.20 21:22

Rodit muzes kdykoliv, i kdybys ted na porod nebyla, tak za hodinu to muze byt jinak. Vyzkousej teplou vanu/sprchu, poslicky ti to zazene a ulevi, kdybys rodila, tak to bolesti a intenzitu spis zhorsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11800
28.10.20 21:24

Ve 34 tydnu teplou vanu fakt ne. Lehnout, nohy nahore a odpocivat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 21:29

Právě nohy nahoru nemůžu vůbec dát, hrozně mi to je přes to břicho nepříjemné :? Spíš si neumím představit v tomhle stavu vydržet ještě měsíc 8o

• Citovat
  • Nahlásit
5197
28.10.20 21:31
@iiiv píše:

Na poslicky teplou vanu. Pokud by to bylo k porodu, tak ji to ten porod vyvolá. Jestli rodit nemá, tak to poslicky zažene. Navíc je skoro konec 35tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60893
28.10.20 21:32
@Anonymní píše:
Zdravím ;) Jsem v 34+5tt a včera jsem začala krvácet, krve bylo dost né jen lehké špinění, jasně červená krev s pár sraženinama. Také mi hodně sestoupili břicho ale tak že mě to boli že skoro nemůžu chodit. Byla jsem u dr., potvrdila mi že dítě má hlavu opravdu hooodně dole, čípek prý ok. Na to krvácení mi řekla ze když se dovnitř podoba vidí nějaký hlen (?) a dala mi injekci a napsala ascorutin. D průkazky napsala že jsem lehce špinila :zed: 8o Jde mi o to, jestli nemůžu třeba porodit? Dnes už bez krvácení ale to břicho mě hodně boli, špatně se mi chodí, občas mě v něm bolestivě pichne, v noci nemůžu spat a přes den nemám absolutně energii a jsem jak mátoha :roll: Tak nevím, prý když to bude pokračovat mám jet na pohotovost :nevim:

V tomto tt bych supala do porodky.. Pokud je červená krev… Na porod máš ještě čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
28.10.20 21:33
@iiiv píše:

Tak jestli nerodi, tak ji to uleví od bolesti, jestli rodi, tak nohy nahoře uz to nespasi. Navic za 4 dny uz bude 36tt a to uz je dite donosene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60893
28.10.20 21:33
@Anonymní píše:
Právě nohy nahoru nemůžu vůbec dát, hrozně mi to je přes to břicho nepříjemné :? Spíš si neumím představit v tomhle stavu vydržet ještě měsíc 8o

Cece, dá se to.. Já měla hlavičku v pánvi, otevřená na 2 prsty a to vše skoro měsíc a půl.. Nebyl to med, ale vydrželi jsme.. Porod nakonec přesně 40 tt včera :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
28.10.20 21:37
@Anonymní píše:
Zdravím ;) Jsem v 34+5tt a včera jsem začala krvácet, krve bylo dost né jen lehké špinění, jasně červená krev s pár sraženinama. Také mi hodně sestoupili břicho ale tak že mě to boli že skoro nemůžu chodit. Byla jsem u dr., potvrdila mi že dítě má hlavu opravdu hooodně dole, čípek prý ok. Na to krvácení mi řekla ze když se dovnitř podoba vidí nějaký hlen (?) a dala mi injekci a napsala ascorutin. D průkazky napsala že jsem lehce špinila :zed: 8o Jde mi o to, jestli nemůžu třeba porodit? Dnes už bez krvácení ale to břicho mě hodně boli, špatně se mi chodí, občas mě v něm bolestivě pichne, v noci nemůžu spat a přes den nemám absolutně energii a jsem jak mátoha :roll: Tak nevím, prý když to bude pokračovat mám jet na pohotovost :nevim:

Pardon ale tvoje dr. je fakt blbá, já bych ještě zajela na pohotovost s tím že tě to břicho opravdu bolí a že si hodně krvácela. S tím co ti řekla dr. bych se nespokojila. S tou horkou vanou opatrně ať si zbytečně nevyvoláváš předčasný porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 21:38

Krvácela jsem jen včera, od té doby po tom ascorutinu (3×2tablety denně) už nic. Ale jsem nepoužitelná, zadá bolej, břicho boli, unavená ale zároveň spat nemůžu. Vadí mi že dr mi nedala žádné informace krom toho že maj dovolenou tak ať kdyžtak jedu na pohotovost :D Hlavně jsem ji říkala ze to břicho mě takhle boli už týden, a ona na to odvětila “tak když bude bolet tak ta pohotovost” 8o No jasně že bolet neprestalo :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
4363
28.10.20 21:41

Mě by tedy moc vyšetření doktorky neuklidnilo a asi bych zajela na pohotovost. :nevim:
Nevím jak tedy dobrou doktorku máš a jak pečlivě tebe a mimčo prohlédla. Jako průtoky atd. :nevim:
Jak holky psaly. Rodit můžeš kdykoliv a je jedno zda-li jsi krvacela a nebo ne.
Ale to že tě tak moc bolí břicho mi moc nepřijde normálni. :nevim:
Já byla na 2 prsty od 6 měsíce a rodila jsem v termínu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 21:44

Mě to břicho boli jako namoženel a je fakt cítit že to dítě tam je nacpané :lol: Je i dost těžké jak spadlo dolu, takže chůze 200m je fakt peklo :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
19681
28.10.20 21:45
@Anonymní píše:
Krvácela jsem jen včera, od té doby po tom ascorutinu (3×2tablety denně) už nic. Ale jsem nepoužitelná, zadá bolej, břicho boli, unavená ale zároveň spat nemůžu. Vadí mi že dr mi nedala žádné informace krom toho že maj dovolenou tak ať kdyžtak jedu na pohotovost :D Hlavně jsem ji říkala ze to břicho mě takhle boli už týden, a ona na to odvětila “tak když bude bolet tak ta pohotovost” 8o No jasně že bolet neprestalo :zed:

Tak tu pohotovost vyzkousej, kdyz mas nejakou pochybnost, lepší zbytecne nez pozdě. Ale jinak krom toho krvaceni a nejake extrémní bolesti jsou ty priznaky normalni ke konci těhotenství, maloktera tehule se mesic pred porodem poradne vyspi, nema bolesti zad, poslicky a srsi energii :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 21:48

No jsem těhotná poprvé a děsí mě to vzhledem k tomu že do teď jsem ani nevěděla že těhotná jsem, žádné obtíže, nevolnosti, nic :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
17499
28.10.20 21:52

Co to tady radíte? Jste normální :roll: Žádnou teplou vanu! Nohy nahoru ne, ale podložit postel tak, aby jsi ležela hlaviu z kopce, dost ti to uleví i pocitově. Dítě není donošený a ještě 14 dní nebude, pořád hrozí, že nemá dozrálý plíce a nebude dýchat. Ležet, ležet a ležet! Ať má mimčo čas dozrát. A pokzd budeš mít pocit, že začínáš rodit, tak ihned do porodnice. Držím moc palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama