Nenavidim sve telo

Anonymní
3.6.21 21:08

Nenavidim sve telo

Ahoj holky, co vam pomaha, citit se lip sami se sebou?
Nevim si rady, jak se mit rada. Vylozene nenavidim svoje telo. Mam siroke boky, velky zadek a tlusta stehna i lytka. (175cm,78kg).
Nefotim se. Uz se sobe nelibim ani v obliceji.
Pozor na jidlo si davam uz roky a taky beham, ale kolikrat si prijdu hur a hur a ze se vubec nehnu.
Deprimuje me pak i motivace k tomu neco delat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1354
3.6.21 21:13

Tak nám sem dej fotku bez hlavy. My se ti budeme snažit poradit, jak to polepšit. Myslím, že se vnímáš hůř než jaká je realita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64239
3.6.21 21:22

Pri téhle výšce a váze to tragédie fakt nebude - vím o čem mluvím, před těhotenstvím jsem měla stejně.. Není to spíš v hlavě? Nejis moc málo? Brhas jak často, jaké vzdálenosti, jakou intenzitu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
3.6.21 21:24

Většinou máme my hrušky pěkný malý prsa, ploché bříško a tuk uložený ve stehnech a zadku nás tolik neohrožuje na zdraví jako tuk uložený v oblasti břicha… Taky mě to neba a se svou postavou jsem spokojená jen když jsem opálená u moře…:-D A pak taky trocha smíření přijde s věkem (nevím, kolik ti je)…ale pak už to zase bývá horší s obličejem:-D A vhodné oblečení taky dělá malé zázraky… dlouhé šaty, sukně…kratší šaty jen v kombinaci s kalhotama, nebo legínama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1225
3.6.21 21:31

Já mám to samé, a navíc mám jen 160 cm. Stehna, boky, zadek hruza😐 😐a to jsem chodila cvičit a každý den 10 i víc km. Teď už s to vzdala. A fotky si taky nedělám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13281
3.6.21 21:32

Tak o sebenenávisti bych mohla napsat diplomovou práci. :zed:
Neporadím, jen napíšu, že nejsi sama :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
3.6.21 22:29

Taky mám hrušku, ale dobrá zpráva je, že se dá dobře vytvarovat kardiem a posilováním. Aspoň máme plochá břicha, jak tu psala kolegyně. :lol:
Na nás je bohužel vidět každé kilo navíc (v dolních partiích a je to jako pěst na oko), takže kdybys zhubla na 60 kilo, budeš vypadat o dost víc souměrně… taky bych občas radši měla tvar jablíčka, plochý hubený nožky od přírody, ale zase, aspoň nás to donutí celej život něco dělat. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18500
4.6.21 01:00

Pokud behas porad stejne, telo si zvykne. Chce to menit, idealne nejen intenzitu a delku behu, ale i sport jako takovy, pridat neco siloveho. S jidlem je to jeste slozitejsi. :mrgreen: idealni na pocit sebevedomi je milujici partner, stastny vztah, rodina. Nejhorsi je puberta :) ale ono to pak prejde. Drive ci pozdeji si clovek uvedomi, ze zdravi je stejne nejlepsi a nejcenejsi. A jestli nekde z toho zdraveho tela vystupuje nejaky ten spek je vlastne blbost.
Navic i krasne holky mivaji sve mindraky, ono to jen o tom fyzicnu fakt neni. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
4.6.21 05:49

Asi bych zkusila vyhledat nějakého zkušeného výživového poradce/dietologa, který by ti poradil s jídelníčkem, (nejlépe nějakého MUDr., který ti udělá i kompletní krevní testy) ne lidi, co si udělali certifikát přes internet.
A k tomu si najít zkušeného trenéra, který ti pomůže správnými cviky formovat problémové partie (formovat samozřejmě tak, aby ti na už tak velkých stehnech nezačaly růst svaly).

Myslím, že bez pomoci to nezvládneš, jsi už rezignovaná, potřebuješ vehnat do žil optimismus a vidět na sobě výsledky. Nebude to zadarmo (jak z hlediska dřiny, tak financí), ale budeš se sebou spokojená. Každá postava může vypadat hezky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
4.6.21 06:51

Dekuji za odpovedi…..
Bohuzel nemam ani to brisko ploche. Pouze ma prsa jsou miniaturni.
Je mi 28, milujici partner neni.
Uz nechodim rada ani nakupovat obleceni.
Kazdy den nachodim pres 10tis kroku.
Vcera to na me nejak padlo.
Kdyby mi mohl nekdo poradit, byla bych rada!!!
Viz foto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1507
4.6.21 07:30

Teda já na fotce vidím pěkný kulatý zadek, ženské boky a štíhlý pas. Bříško máš trochu větší, ale není to žádná tragédie. Jsi normální žena, není žádný důvod se nenávidět… :hug: Pokud chceš shodit, i k tomu vede nejsnazší cesta přes sebelásku. Zamysli se, co Tvoje tělo potřebuje, dobře ho vyživ a trénuj ho sportem, poslouchej ho, co mu dělá dobře a co ne. Velkou část naší nálady ovlivňuje střevní mikrobiom a většinou i tyhle stavy sebenenávisti vychází z toho, že člověk blbě jedl a cítí se těžce a nafoukle. Zkus na dva dny jídlo úplně odlehčit, třeba si dej normálně snídani do syta a pak už do večera jez třeba jen zeleninový salát s kuřecím nebo s vajíčkem a olivovým olejem. Uvidíš, že se budeš ten druhý den večer cítit už o hodně líp :hug:
Jinak hubnutí je o přiměřeném kalorickém deficitu, zkusila sis někde spočítat svůj denní příjem a zapsat jídlo do tabulek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
4.6.21 07:36

Měla bys zkusit vařit podle bricháče Toma, na fb je i skupinka. Výsledky jsou vidět, zvlášť když u toho děláš nějaký sport..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
4.6.21 07:39

Mám zadek a prsa - ženska to má mít a pořád si říkám, že dokud jsou prsa větší nežbřicho, tak je to dobrý :mrgreen: znám holku co má hodně kil navíc ale umí je nosit a sluší jí, na tvojí postavě taky nevidim nic špatnýho, kup si hezký spodní prádlo - taky dělá hodně a musíš to zlomit u sebe v hlavě. Pokud chceš za každou cenu formovat postavu, sežeň si na to nějakýho kouče co ti udělá na míru cviky i dietu, když to nejde „po domácku“. Kamarádka tak po x letech marných pokusů zhubla za půl roku 20 kilo - stačilo nechat si poradit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3745
4.6.21 07:42
@Jevania píše:
Dekuji za odpovedi…..
Bohuzel nemam ani to brisko ploche. Pouze ma prsa jsou miniaturni.
Je mi 28, milujici partner neni.
Uz nechodim rada ani nakupovat obleceni.
Kazdy den nachodim pres 10tis kroku.
Vcera to na me nejak padlo.
Kdyby mi mohl nekdo poradit, byla bych rada!!!
Viz foto…

Neblbni, ten poměr pas a boky je podle mě dost dobrý :palec: Pas bych v oblečení vždy zvýraznila. Bříško trochu máš, ale není to žádná tragédie. Zkus výživového poradce, ať ti udělá jídelníček na míru. Jinak 10 tisíc kroků denně je fajn, ale není to samospásné, zkus si někde najít, kolik kcal tím spálíš a není to kdovíco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
4.6.21 07:45

@Jevania
Ocenuju tvoji odvahu dat sem fotku, i když sama říkáš ze se nemáš rada apod, určitě to chtělo dost odvahy :kytka: Chceš rady, chceš pomoct, to znamená ze se sebou chceš něco dělat a to je super první krok!
Jsi mlada, něco shodit by neměl byt problém a pak už jen zpevnit. Když tu vůli mas, půjde to :) Žádnou konkrétní radu nemám, snad jen to ze absence milujiciho partnera se neodvíjí od kil na váze ;)
Každopádně držím palce :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat