Nenávist k přiteli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jessica 31
Povídálka 23 příspěvků 07.09.18 19:09
Nenávist k přiteli

Ahoj všem, dlouho jsem se rozhodovala jestli napsat nebo nenapsat příspěvek.
Mám 12 letou dceru a jsem samozivitelka
Letos v březnu jsem si našla přítele. Je mi 35 let a takovou blbost jsem udělala :,( :,( :,(
Do přítele jsem se zamilovala.Byl hodny, něžný co mě na něm upoutalo že se ke mě choval slušně. Nedozadoval se sexu při prvních setkani. Říkala jsem si… To bude dobre :srdce:.
Po 2 mesicich chození jsme měli první milování.
Vše bylo Ok. Představila jsem přítele dceři.
Bylo to všelijaké a pro dceru docela těžké ale časem se to srovnalo když za mnou přítel chodil častěji. Zapomela jsem uvest, že žiji s dcerkou u rodičů kteří mi pomáhají už od jejího narození. Hlavně od jejich 3 let kdy jsem se vrátila zpět do práce (12 hod. smeny)
Dcera si na přítele zvyklá ale ráda ho nemá.
Když jsem ho šla představit rodičům byla jsem zklamaná. Mamka s tátou ho privitali, mamka mu dala obed, buchty nosila na stůl vse možné :) usmívala se na něj a on nic… Hlavu dole :,( :,( :,( Byla jsem zklamaná ale pořád jsem si rikala, že se asi styděl. Přišel po druhé pořád to samé. Když přišel po třetí byli jsme v kuchyni s mamkou. Mamka říká jděte nahoru za náma udělám kafe.Jak to máma dorekla přítel se zvedl ze židle a šel ven vyděšená na něj volám…kam jdeš?!!! On mi povídá na zahradu tam si dáme kafe.Od té doby když přišel tak už naši zalezli nahoru a do kuchyně nešel nikdo. Jenže já pak zjistla, že jsem těhotná :,( Vůbec jsem tomu nemohla uverit, protože doktor mi řekl ještě před rokem že už s těhotenstvím počítat nemám…( hlavně mi to tak nějak bylo jedno před rokem jsem nikoho neměla ani nepremyslela nad těhotenství) Co teď? Nelíbí se mi jeho chování :,( On mi pořád tvrdí že se stydí… Ale ani dceru se nepokusil nějak získat aby ho měla trochu ráda. Koupil jí mobil… Ale za peníze si lásku nekoupis. Od té doby co zjistil že jsem těhotná (radost měl ) tak pořád spí i když má volno.Kdyz si něco potřebuje vyřídit prosí mě abych to vyřídila. Bylo mi to jeho chování divně tak jsem to všechno ze sebe vyklopila.Proc nemluvi, proč neumí poděkovat za jídlo které mu mamka dala. Proč neumí říct nashle když odchazi. Proč když chce se mnou žít si nevšímá mojí dcery, že penezma si ji nekoupi. On mi řekne jen že je Introvert??? Introvert znamená být nevychovaný? Myslím že ne.Do toho všeho zmatku mám těhotenský nevolnosti takovýho rázu že mi smrdí všechno i on i pusa. Je urazenej. Já se holky omlouvám píšu ve stresu možná se v tom nevyznate ale já se nemám komu svěřit. :,( Přemýšlím že budu svobodná matka než tohle. :,( Co mám dělat nevím :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 07.09.18 19:14

A kde máš to dítě z roku 2013? :think:

Jessica 31
Povídálka 23 příspěvků 07.09.18 19:16

O to jsem nakonec prisla.zamkle teh.

Russet
Extra třída :D 12196 příspěvků 07.09.18 19:18
@Jessica 31 píše:
Ahoj všem, dlouho jsem se rozhodovala jestli napsat nebo nenapsat příspěvek.
Mám 12 letou dceru a jsem samozivitelka
Letos v březnu jsem si našla přítele. Je mi 35 let a takovou blbost jsem udělala :,( :,( :,(
Do přítele jsem se zamilovala.Byl hodny, něžný co mě na něm upoutalo že se ke mě choval slušně. Nedozadoval se sexu při prvních setkani. Říkala jsem si… To bude dobre :srdce:.
Po 2 mesicich chození jsme měli první milování.
Vše bylo Ok. Představila jsem přítele dceři.
Bylo to všelijaké a pro dceru docela těžké ale časem se to srovnalo když za mnou přítel chodil častěji. Zapomela jsem uvest, že žiji s dcerkou u rodičů kteří mi pomáhají už od jejího narození. Hlavně od jejich 3 let kdy jsem se vrátila zpět do práce (12 hod. smeny)
Dcera si na přítele zvyklá ale ráda ho nemá.
Když jsem ho šla představit rodičům byla jsem zklamaná. Mamka s tátou ho privitali, mamka mu dala obed, buchty nosila na stůl vse možné :) usmívala se na něj a on nic… Hlavu dole :,( :,( :,( Byla jsem zklamaná ale pořád jsem si rikala, že se asi styděl. Přišel po druhé pořád to samé. Když přišel po třetí byli jsme v kuchyni s mamkou. Mamka říká jděte nahoru za náma udělám kafe.Jak to máma dorekla přítel se zvedl ze židle a šel ven vyděšená na něj volám…kam jdeš?!!! On mi povídá na zahradu tam si dáme kafe.Od té doby když přišel tak už naši zalezli nahoru a do kuchyně nešel nikdo. Jenže já pak zjistla, že jsem těhotná :,( Vůbec jsem tomu nemohla uverit, protože doktor mi řekl ještě před rokem že už s těhotenstvím počítat nemám…( hlavně mi to tak nějak bylo jedno před rokem jsem nikoho neměla ani nepremyslela nad těhotenství) Co teď? Nelíbí se mi jeho chování :,( On mi pořád tvrdí že se stydí… Ale ani dceru se nepokusil nějak získat aby ho měla trochu ráda. Koupil jí mobil… Ale za peníze si lásku nekoupis. Od té doby co zjistil že jsem těhotná (radost měl ) tak pořád spí i když má volno.Kdyz si něco potřebuje vyřídit prosí mě abych to vyřídila. Bylo mi to jeho chování divně tak jsem to všechno ze sebe vyklopila.Proc nemluvi, proč neumí poděkovat za jídlo které mu mamka dala. Proč neumí říct nashle když odchazi. Proč když chce se mnou žít si nevšímá mojí dcery, že penezma si ji nekoupi. On mi řekne jen že je Introvert??? Introvert znamená být nevychovaný? Myslím že ne.Do toho všeho zmatku mám těhotenský nevolnosti takovýho rázu že mi smrdí všechno i on i pusa. Je urazenej. Já se holky omlouvám píšu ve stresu možná se v tom nevyznate ale já se nemám komu svěřit. :,( Přemýšlím že budu svobodná matka než tohle. :,( Co mám dělat nevím :,(

Já nemůžu uvěřit, že dceři chlapa představíš tak brzo. Dokud jsi ho pořádně nepoznala. A že spíš s cizím chlapem bez ochrany. Není jen těhotenství, ale i nemoci. Že je lepší být samoživitelka? No tak si to vychutnej. Podruhé :zed: Jestli je to takový ťuňťa, že ani nepozdraví, co se ti na něm líbilo? :roll:

Jessica 31
Povídálka 23 příspěvků 07.09.18 19:23

Jak píšu na začátku prispevku. Blbost jsem udělala a velkou :,( :,(

Russet
Extra třída :D 12196 příspěvků 07.09.18 19:25
@Jessica 31 píše:
Jak píšu na začátku prispevku. Blbost jsem udělala a velkou :,( :,(

Tak co být konečně dospělá a zodpovědná matka? Proč se ošklíbat, že ti jeho pusa „nevoní“? Neumíš se ovládat? To se ti na něm fakt nic nelíbí?

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 07.09.18 19:27
@Jessica 31 píše:
O to jsem nakonec prisla.zamkle teh.

Takže zase tak neplodná nebudeš. To že on je zamlklý, to zas takový asi problém není, ale ty si děláš hned děti s každým..

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 07.09.18 19:35

A proč s ním spíš, když ti tak vadí? :think: Fakt se mi zdá jako veliký introvert. A nebere nějaké léky, když furt spí? Určitě to budeš muset všechno do hloubky probrat hlavně s ním…

Fazulina
Závislačka 3903 příspěvků 07.09.18 19:42
@Korela chocholatá píše:
A proč s ním spíš, když ti tak vadí? :think: Fakt se mi zdá jako veliký introvert. A nebere nějaké léky, když furt spí? Určitě to budeš muset všechno do hloubky probrat hlavně s ním…

Introvert neintrovert, poděkovat a pozdravit by snad mohl, ne? :roll:

fera21
Stálice 96 příspěvků 07.09.18 19:42

Víš, on introvert může vypadat jako nevychovaný. Záleží samozřejmě na míře, v jaké je do sebe uzavřenej, ale měl jsem kdysi jednoho spolužáka a ten byl to samý. Taky nedokázal pozdravit, poděkovat, odpovědět na pozdrav (o poprošení ani nemluvím, to by s ním seklo). Nešlo o to, že by byl nevychovanej, naopak, byl to nesmírně hodnej kluk, ale pro něj ta představa, že by měl něco říct a všichni by ztichli a dívali se jen na něj, bylo něco naprosto nepředstavitelnýho. Normální člověk to asi nepochopí, ale on tím strašně trpěl. Jednak tím, že nic říct nedokázal, ale především tím, že věděl, že si o něm celý okolí myslí, jaký je nevychovaný hovado. V dospělosti se to trochu zlepšilo, ale jak je na tom teď nevím, dlouho jsem o něm neslyšel.

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 07.09.18 19:48
@Fazulina píše:
Introvert neintrovert, poděkovat a pozdravit by snad mohl, ne? :roll:

Oprava: Nevychovaný introvert. :lol:
Ale jinak samozřejmě, vypadá to s ním dost podivně, ještě jak furt spí… Tak buď je to nevychovaný introvert a ještě línej, nebo má nějaké vážně problémy. :think:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 07.09.18 19:58

Je divnej… nebo treba psychicky nemocnej lehce ani to nevis. Dite bych si nenechala, ted konecne muzes zit a uzivat si s dcerou kdyz je velka. Vek mas v pohode to tak nemyslim

vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 07.09.18 20:10

Kdo chce kam,…Co jako čekáš za rady? Je to tvůj život. Čekáš opět dítě s neschopným chlapem. Zase budeš závislá na rodičích. Buď Ti to tak vyhovuje nebo si dítě nenechavej. A nechrapej s každým kdo se okolo tebe mihne s úsměvem.

LenkaHl
Stálice 100 příspěvků 07.09.18 20:12

Zaprvé nevím proč tu do tebe ostatní ženské tady „pérovaly“, ale to je fuk.
Láska může být slepá, třeba se to mohlo stát i u tebe. A sex s ochranou? Prosímvás která to opravdu dodržovala na 100%? Pokud ano máte můj převeliký obdiv. Ale kolikrát na to hupsnete a neřešíte kondom/pesar/co­koliv jiného. Další věcí je introvert. Je několik typů těchto lidí. Můj kamarád jen při představě, že má někde něco veřejně říct omdléval. Stačilo aby ho jen učitel vyvolal. Doteď s tím bojuje, chodí na terapie a snaží se s tím bojovat, ale sám ví, že pořádné sociální interakce, nebude nikdy schopen. A pusa že ti nevoní? No a co? Těhotenské hormony dokážou hodně :)

LenkaHl
Stálice 100 příspěvků 07.09.18 20:13

Dotaz na holky co odpovídaly. Nejsem tu tak dlouho, tak se asi nechytám. Ale proč jste na ní tak ošklivé?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >