Není rozvedený

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1404
Nováček 2 příspěvky 11.01.17 04:50
Není rozvedený

Mám problém s přítelem sem se seznámila před rokem a půl, oba mame děti z předchozích vztahů. Nebydlíme spolu a ani zatím o tom neuvažujeme. Vídáme se jak sami, tak společně s dětmi, tak nám to vyhovuje. Problém je v tom, že jsem zjistila, že není se matkou své dcery rozvedený i když spolu již 3 roky nežijí a ona má přítele se kterým bydlí. Když jsem se ho zeptala jestli je rozvedený, řekl mi že ano, že má vše vyřešeno a s bývalou partnerkou ho spojuje jen dcera. Nevím, co si o tom mám myslet, podle toho jak jsme se vždy bavili, jsem předpokládala, že rozvedený je, ale v občance má napsáno, že je ženatý. Nemůžu mu říct, že jsem měla podezření a prostě se podívala a vím, že mi lže. Nevím jestli se mu jen nechce řešit tuhle situaci, když mu vlastně v ničem nebrání.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 11.01.17 05:25

A proč by jste mu to nemohla říct? On lže v tak zásadní věci, proti tomu je tajné nakouknutí do občanky nic. A mimochodem, občanka byla platná? Nebyla to ještě stará?

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 11.01.17 05:34

Treba si neudelal novou obcanku :nevim: vis to jen z obcanky?

Judithkaj
Nováček 11.01.17 05:49

Asi ma starou obcanku. Po rozvodu neni povinnost si dělat novou, roh mu nikdo neustřihl.

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 11.01.17 06:17

Já byl podle občanky svobodný ještě asi tři roky :lol:

Pedro 00
Závislačka 3733 příspěvků 11.01.17 06:44

@1404 I kdyby nebyl rozvedený, při vašem způsobu soužití to může být jedno. Sestěhovávat ano brát se nechystáte, jak jsem pochopil.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 11.01.17 06:51

A fakt to není jen tím, že si po rozvodu nevyměnil občanku?  Nejlepší stejně bude se ho na to prostě zeptat. Žijete spolu, tak spolu i mluvte ;)

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 11.01.17 07:13

Nemate spolecne finance, nic drazsiho si spolecne neporizujete, jednou ty jdes k nemu pak on k tobe, neni proc to hrotit, jen se zeptej - hele videla jsem na op ze jsi zenaty, jak to tedy je?… on nema proc byt dotceny a mel by odpovedet, me by teda takovahle otazka nevadila

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 11.01.17 07:23
@AndelaCerna píše:
Nemate spolecne finance, nic drazsiho si spolecne neporizujete, jednou ty jdes k nemu pak on k tobe, neni proc to hrotit, jen se zeptej - hele videla jsem na op ze jsi zenaty, jak to tedy je?… on nema proc byt dotceny a mel by odpovedet, me by teda takovahle otazka nevadila

„Tys mi vlezla do peněženky? a připadá ti to normální? to dělají jen ujeté stíhačky, zkus ctít moje soukromí!“

Jako podobné šmejění v mojí peněžence bych asi nesl velmi těžce.

Liliana08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 11.01.17 08:47

Já bych řekla, že si jen nevyměnil občanku.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19945 příspěvků 11.01.17 09:10

Já jsem dva a čtvrt roku rozvedená a v občance mám pořád vdaná a info o manželovi. Prostě jsem se tam nedostala, půl dne na čekání na úřadě nemám a stejně mi letos konci a budu tam muset už z toho důvodu. Podle mě to prostě neřešil, údaje tohoto typu nejsou povinné.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19945 příspěvků 11.01.17 09:12

Zůstávat v manželství se nemusí vyplatit, kvůli SJM, dluhům apod. Takže já bych též zpozornela. Pokud by byla pravda že rozvedení nejsou, bylo by to blbý. Ale spíš tipuju nevymenenou občanku. Mně se nic nezměnilo, ani příjmení, ani bydliště, tak mě nic nenutilo to řešit.

arinecka
Závislačka 4843 příspěvků 11.01.17 09:24

@1404 Třeba ti nelže a prostě si jen nevyměnil občanku, proč mu šmejdíš v dokladech? To máš z nějakého důvodu pocit že ti lže, nebo jak tě napadlo se mu tam podívat? :think:

lili355
Kecalka 144 příspěvků 12.01.17 15:14

A tak zakladatelka prece nemusela „smejdit“, obcanka nemusi byt schovana v penezence, proste kdyz s nekym chodite, tak se obcas dostanete k jeho dokladum, nebo se nekde povaluji, to bych nehrotila.

Normalne bych se zeptala. Ale jinak si myslim, ze to zas tak velky problem neni, horsi by bylo, kdyby tajil, ze s tou dotycnou porad zije. Pokud exmanzelka zije uz s nekym jinym, je to jen formalita, takze bych se normalne zeptala jak to je a proc pripadne lze.

alimdar
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 13.01.17 17:10

@1404 já tedy nevím, ale není povinnost si op vyměnit do 14 dnů? Mám pocit, že to tak bylo v poučení v předvolání. Nicméně jako důkaz si nech ukázat rozsudek. Kopii dostal a určitě nemá co skrývat

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >