Reklama

Není syn "teplý" ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 12:20
Není syn "teplý" ?

Manžel už začíná být trochu nervózní, protože synova velmi oblíbená (téměř denní) činnost od roku a půl je, že mi ukradne šminky, kouká do zrcadla a maluje se. Pak chce fén na vlasy a fouká si do vlasů a nakonec se navoní voňavkou (kterou chce i pokaždé, když jdeme ven). Když jdeme do DMka, tak letí k regálům s voňavkami, kde se zleje od hlavy až k patě vybranými vůněmi, pak vyzkouší všechny dostupné vzorky stínů a tvářenek na ruku a až potom jde k hracímu koutku. Podotýkám, že já se nemaluji skoro vůbec, zásobu mám doma jen proto, že si říkám, že konečně začnu, ale nikdy se k tomu nemůžu dokopat, takže u mě to určitě neviděl. Možná viděl kousek tutoriálu na internetu, kdy jsem se snažila inspirovat jak se líčit, ale ani tím si nejsem jistá. Je to ještě „normální“ chování kluka ve třech letech? Manžel říká, že je to moje chyba, že ho to učím, ale fakt neučím. Má strach, aby nebyl „úchylný“. Já myslím, že je to ještě v normě, prostě má rád i trochu holčičí hračky, domeček pro panenky, krmí a koupe mimino apod. Ale hraje si i s kostkama, knížkama, trošku s vláčkama a autíčkama. Co myslíte? Prosím o anonym.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 14.12.16 12:22

A kdyby byl, tak uz to nebude vas syn?

WaIl
Kelišová 5724 příspěvků 14.12.16 12:24

Jako jestli je tříleté dítě teplé, jo? :mrgreen: Já myslím, že nemusí být, ale vrať se za cca 15 let, a dej vědět, co je nového. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 12:27

Samozřejmě, že to bude náš syn ať by byl jakékoliv orientace. Ale jde mi spíš o to, jestli se k tomuto chování stavět neutrálně nebo to spíš omezovat a nabízet mu jiné alternativy hraní si nebo nevím… Možná chci uklidnit, že to občas dělají i někteří jiní kluci a že se mu nikdo nebude smát, že je divný?

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 14.12.16 12:27

A když bude tak co? Vyhodí ho chlap z okna?

Dítě napodobuje, takže prostě někde viděl malování a zalíbilo se mu to.
Z tvého syna může být skvělý otec protože už ted ho baví pečovat o miminko, ale ne, budeme raději tvrdit že je homosexuál…

Jste dospělí, tak tak začnete používat hlavu :roll:

TerezkaaKubik
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 14.12.16 12:27

I kdyby byl nic s tím neuděláš… být to můj syn, tak to nebudu lámat přes koleno, je ještě malý, mám doma 2letého a taky se chce vonit jako táta a máma, jelikož to vidí u nás.
I kdyby byl můj syn teplý, budu ho milovat stejně jako do teď :srdce: je přeci náš :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 12:28

No co…Syn odmala má rád růžovou, v herničkách se mu líbí růžové boty holčiček, maminkám bere kabelky a boty, nejraději je mu v kuchyňce, ale taky se mu auta líbí :-)

Spíš chce dělat to, co ty :-) Syn se taky sápe po fénu, když si foukám vlasy.

beruska03
Kelišová 5684 příspěvků 14.12.16 12:29
@Anonymní píše:
Manžel už začíná být trochu nervózní, protože synova velmi oblíbená (téměř denní) činnost od roku a půl je, že mi ukradne šminky, kouká do zrcadla a maluje se. Pak chce fén na vlasy a fouká si do vlasů a nakonec se navoní voňavkou (kterou chce i pokaždé, když jdeme ven). Když jdeme do DMka, tak letí k regálům s voňavkami, kde se zleje od hlavy až k patě vybranými vůněmi, pak vyzkouší všechny dostupné vzorky stínů a tvářenek na ruku a až potom jde k hracímu koutku. Podotýkám, že já se nemaluji skoro vůbec, zásobu mám doma jen proto, že si říkám, že konečně začnu, ale nikdy se k tomu nemůžu dokopat, takže u mě to určitě neviděl. Možná viděl kousek tutoriálu na internetu, kdy jsem se snažila inspirovat jak se líčit, ale ani tím si nejsem jistá. Je to ještě „normální“ chování kluka ve třech letech? Manžel říká, že je to moje chyba, že ho to učím, ale fakt neučím. Má strach, aby nebyl „úchylný“. Já myslím, že je to ještě v normě, prostě má rád i trochu holčičí hračky, domeček pro panenky, krmí a koupe mimino apod. Ale hraje si i s kostkama, knížkama, trošku s vláčkama a autíčkama. Co myslíte? Prosím o anonym.

můj syn(2 roky) to třeba vidí u své sestřičky (4 roky) - malá se chce malovat, česat, fénovat a on chce taky… nechala bych to být situace se nějak vyvine..

nám taky spousta lidí říká že bude třeba teplý - já jim na to říkám no a co hlavně, když bude šťastný 8)… vždyť to není tělesná vada ;)

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 14.12.16 12:29

Nazory typu a kdyby byl teply tak co…No to jsou silacke reci, pac nejde o vase dite, kdyby jo, meli by jste stejnou hruzu jako zakladatelka. Kdo chce syna teplouse ze…Me by to taky desilo a doufala bych, ze z toho vyroste :-)

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 12:29
@Anonymní píše:
Samozřejmě, že to bude náš syn ať by byl jakékoliv orientace. Ale jde mi spíš o to, jestli se k tomuto chování stavět neutrálně nebo to spíš omezovat a nabízet mu jiné alternativy hraní si nebo nevím… Možná chci uklidnit, že to občas dělají i někteří jiní kluci a že se mu nikdo nebude smát, že je divný?

Ono i kdyby byl (teď hrabu ve svých chabých znalostech ju), tak zákazem nic nevyřešíš, je to v něm. A pokud si jen hraje, tak bude ze zákazu nešťastný.

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 14.12.16 12:30

Kopíruje chování maminky. Mimochodem, to jsem si taky uvědomila záhy - nechci-li, aby na mně bylo něco prozrazeno, něco zásadního, nějaký můj úlet, „tajná slabá stránka“, nesmím si jí dovolit ani před svýma malýma dětma. Kdes to viděl, kdo to dělá - „prasklo to“ velmi záhy :-). Nutno ale dodat, že opačně to funguje taky dost dobře :-)

No, původně jsem si říkala, jestli je mu 15, pak je tento text vtip, fejk, a nebo má kluk fakt problém. Ale ve třech letech… to spíš tatínek ješita má jaksi své konkrétní představy o tom, jak se má chovat tříletý kluk a tohle mu „neštimuje“.

TerezkaaKubik
Ukecaná baba ;) 1451 příspěvků 14.12.16 12:30

Mimochodem můj syn si s mou mladší sestrou hraje s panenkama, růžovým koníčkem…a teplej mi rozhodně neprijde :roll: tyto hračky doma nemá a tak ho vždy zaujmou ty co nezná :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.16 12:31

Hele byla bych v klidu. Jestli je nebo není gay teď podle mě poznat nejde. Můj brácha v tomto věku chodil zásadně v šatech s spal v růžové noční košili. Teď je mu a je na holky. Možná až moc. :roll: :lol:

Hoa Mai
Kelišová 5572 příspěvků 16 inzerátů 14.12.16 12:31

Jedno doporučení - mějte svého syna rádi takového, jaký je.
Jinak mě na jeho chování nic závadného nepřijde. Já jsem si zas jako malá radši hrála s autíčky a Legem, jezdila na kole a prala se s kluky, a taky nejsem lesba.
Co ty víš, třeba z něj jednou bude kadeřník nebo stylista a bude pečovat o svou maminku, že z ní bude největší kočka v okolí.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 14.12.16 12:31

Řekla bych že je příliš brzo na závěry. Děti v tomto věku vnímají okolí, poznávají, zkoušejí nové věci. Kdyby to dělal v deseti tak neřeknu, ale v předškolním věku je to fakt šumák :mrgreen: Mé známé syn ještě poslední rok ve školce chodil v princenznovských šatech, na puse rtěnku, pamatuju jak ho vodila takhle do školky 8o A teď je mu 16 a holky nestíhaj utíkat-co nevyleze na strom má smůlu. Je to typickej nezženštilej kluk, puberťáckej drsňák:-D Známá mi říkala, že má na půdě ještě krabici jeho panenek z dětství. A navíc, buďte rádi za to jaký je. Můj syn (5) je typickej kluk, který utrhává hlavy a končetiny dceřiným panenkám, stříhá jim schválně vlasy, jednou jsem mu chtěla dát trencle s růžovým pruhem a byl oheň na střeše, páč on prý není holka.
V tv útočí reklamy na holčičí hračky, nebo si hraje s holkama? Být Vámi tak to nehrotím, hlavní je že je zdravej! Uvidíte že homo nebude :dance:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama