Nenormální ex

Anonymní
2.4.21 12:33

Nenormální ex

Ahojte holky,
chci se s Vámi podělit a zároveň mě zajímá jestli se to některé z Vás stalo.
Ex po rozchodu občas napsal, jak se mám co nového… pak se na delší dobu odmlčel někoho si našel a opět začal vypisovat z ničeho nic pak se zase odmlčel a z ničeho nic zase začal psát. Mám přítele, je mi dobře nic mi nechybí a ejhle kdo mi začal opět psát ex, jestli jsem štastná… jestli je na mě hodný… jestli jsou doma všichni zdraví… at všechny pozdravuju.. odpovím jednoslovně a ahoj, my jsme si nic zlého neudělali ale nemám zapotřebí si vypisovat s ex… no každopádně včera mi začal psát o našem vztahu, jaké to bylo, co jsme spolu zažili, jaké by to teď bylo kdyby to vydrželo… nechci být na něj hnusná tam někde v mém srdci ještě pořád je, přeci jen byla to láska jako trám, :nevim: ale začíná mě to už obtěžovat a někdy se dostanu do takové situace, že to na mě všechno dolehne a začínám uvažovat jestli jsem v nynějším vztahu opravdu tak šťastná…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
676
2.4.21 12:39

Napsala bych mu, že nechci, aby mi už psal, že každý máme svůj život. Kdyby nepřestal, zablokovala bych ho. Tohle znám, akorát tě to rozhodí a naruší nový vztah.

Příspěvek upraven 02.04.21 v 12:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2102

Jestli te to uz obtezuje, tak proste budes muset byt hnusna :nevim: ja si takhle jednoho ex musela i zablokovat, kdyz jsem mu neodpovidala na zpravy, tak me nahanel na fb…on ti pise, protoze je sam..ty jsi naka jeho jistota..normlame mu proste napis, at ti nepise..zatim je dobry, ze jeste nezarli soucasny partner… tyhle ty navraty a vypisovacky..jenom ti nici tvuj soucasny zivot..ja se nepratelim s zadnym svym byvalym..jsou byvali z nejakeho duvodu…joo, s nejakymi byvalymi milenci mozna, ale ne s nekym, s kym jsem sdilela zivot..kdyz ti nebude psat, tak se ti ulevi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16003

Prostě mu napiš, že nechceš aby ti psal.

A nechceš se vracet k někomu, kdo je natolik zoufalý, že obepisuje svoje ex a zkouší, jestli se některá chytí.

A dokud se nenaučíš jasně říkat co chceš a co nechceš a ideálně tak, aby to tvoji blízcí vnímali, tak šťastná nebudeš ať už budeš s kýmkoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
2.4.21 12:40

Ale on je normální. Teď zase nikoho nemá, tak píše. Až bude mít, odmlčí se. A jestli teď nejsi šťastná ve vztahu, ukonči ho.Ale ne proto, že ex je momentálně volný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
592
2.4.21 12:43

Pokud na něho nechceš být hnusná tak mu prostě neodepisuj. Ono ho to přestane bavit když nebudeš reagovat. A když ne tak si ho zablokuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2896
2.4.21 13:10

Tak mu neodepisuj, není nic jednoduššího :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
2.4.21 13:24

Jezkovy zrak, co se tim vubec zabyvas? Neodepisuj, vsak jednou dvakrat neodpovis a on toho necha. Pokud te to vylozene obtezuje, tak zablokovat :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10165
2.4.21 13:40

A tohle je presne ten duvod, proc se svymi ex dale nediskutujeme a nebavime se dal o nicem..
Teda pokud v tom nejsou deti.
Pokud se mu styska, je to jeho problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14027
2.4.21 14:31

Prostě asi nesnese pocit, že jsi šťastná a spokojená i bez něj :nevim: Tak to zkouší…je to jen jeho podělané ego, nic jiného, taky znám takové…odepisuj mu stroze a bez zájmu a nebo vubec, případně ho zablokuj, pokud tě to vždycky tak rozhodí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat