Co mu odepsat?

2.4.21 11:16

Co mu odepsat?

Před nedávnem jsme se rozešli s přítelem. Rozchod byl iniciovaný z mé strany. Nějak jsem z něj cítila opadnutí zájmu. Chvíli jsme se snažili ještě dát dohromady, ale když jsem chtěla já, tak nechtěl on a naopak. On si hned našel náhradu (měl ji zřejmě ještě při mě). Napsal mi sice ještě pár esemesek, že na mě nemůže zapomenout a pořád mě miluje, ale pak jeho zájem ochladl a když jsem mu psala já, tak psal dost ledabyle, s chybami. Teď jsem zjistila, že v té době už se sestěhovali s tou novou k sobě, takže neměl čas si to po sobě přečíst. Dnes jsem mu po dlouhé době napsala a požádala ho slušně o kontakt na jednoho známého truhláře. On mi ho poslal a zároveň napsal, „jestli se může zeptat jak se mám“. Co mu mám odpovědět? Mám tři varianty.
Za a) poděkuju za kontakt na truhláře a nic víc;
Za b) napíšu mu pravdu, že se mi po něm stýská a bolí mě, když slyším, jak si s tou novou užívá sexuální radovánky (máme společnou známou tak to vím a opravdu se mi po něm moc stýská, i když vím, že to je blb, který si mě nezaslouží);
Za c) napíšu mu, že se mám dobře, že je někdo nový na obzoru (kdo snad nebude ve vztahu nevěrný a lhát mi do očí - zní to asi jako výčitky, tak možná jen, že mám někoho nového).
Která z těch variant je nejschůdnější pro splnění účelu. Chci, aby se chytl za nos a poznal, že o mě přišel definitivně. Aby ho to taky bolelo jako mě. Zase nechci lhát, nechci být jako on, když jsem mu jeho lhaní vyčítala, takže bych zkusila variantu b), která je pravdivá? Že na něj nemůžu zapomenout. Nebo mu tím jen namasíruju jeho ego? Moc děkuji za Vaše podněty a připomínky :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
567
2.4.21 11:19

Variantou b.) se naprosto znemoznis. Variantou c.) taky. Varianta a.) je ok, pripsala bych jen, ze se mam dobre a vic diskusi nerozvijela.

Oplacet bolest bolesti nefunguje, a zvlast nestastne je to v momente, kdy Te uz ma tak nejak na salamu. Jemu to neublizi a Ty ztratis tvar a hrdost. Ale delej, jak myslis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7655
2.4.21 11:20

Jedine za a). Prosim te, uz ma jinou a vypisovat mu o dusevnich mukach pri predstave jejich soulozi je…smesne. Stejne jako lhat a snazit se primet k zarlivosti vymysly nekoho, kdo uz zajem nema a ma nekoho jineho.
Tyhle hry snad dospely clovek hrat nemusi. Ponizis tim akorat sama sebe. Kdyby chtel, zajiste by jiz o tebe zabojoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
2.4.21 11:21

Ani jedna varianta. Poděkovala bych za kontakt a napsala, že se mám dobře.
Určitě bych se nelitovala ani nelhala o nikom na obzoru, ani nepsala, jak se mi po něm stýská a bolí mě, že si užívá jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12715
2.4.21 11:21

Odepsala bych, že děkuji za kontakt (sáhni si do svědomí, jestli bys opravdu na toho truhláře nesehnala kontakt i jinak???, asi nebude na internetu tajný, ne?) a napsala, že děkuji za optání, že se mám dobře.
Víc bych to nerozvíjela.
Hlavně mu proboha nepiš, že ti chybí a vadí ti, že má sex s jinou! 8o Ano, akorát mu namasíruješ ego.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2242
2.4.21 11:22

Odepsala bych mu „mám se dobře, díky za ten kontakt na truhláře, ahoj“. Hlavně prosím tě netrapas s tím, že máš někoho nového, kdo tě narozdil od něj nebude… Ty nepotřebuješ, aby věděl, že o tebe přišel definitivně, jak sis sama sobě nakukala. To bys vůbec nějaké zprávy neřešila. Ty řešíš nejlepší způsob jak si ho zpátky namotat a padnout znova na ústa. Buď ho fakt odstrihni nebo se v tom placej dál. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
2.4.21 11:23

„Díky za kontakt a za optání, dobře se mám“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2242
2.4.21 11:27
@ontarova.stara píše:
Jedine za a). Prosim te, uz ma jinou a vypisovat mu o dusevnich mukach pri predstave jejich soulozi je…smesne. Stejne jako lhat a snazit se primet k zarlivosti vymysly nekoho, kdo uz zajem nema a ma nekoho jineho.
Tyhle hry snad dospely clovek hrat nemusi. Ponizis tim akorat sama sebe. Kdyby chtel, zajiste by jiz o tebe zabojoval.

No jo, ale ona je v rozpoložení, že i otázka „můžu se zeptat, jak se máš“ je pro ní nějakým signálem, který je „potřeba řešit“. A týpek zatím v nejlepším případě testuje, jestli by TO třeba ještě šlo, honí ego. Je to těžké, jak je člověk zamilovaný. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
2.4.21 11:41

Řekla bych dík za číslo na truhláře a mám se skvěle jako Nikdy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
45840
2.4.21 11:47

Chceš mu ukázat, že te nadobro ztratil tim, že mu napíšeš jak tu chybí? :think:
Co by ho na tom jako mělo bolet?
Prostě dekuju za kontakt, mám se fajn..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3630
2.4.21 11:50

@Vyhaslá sopka
Předpokládám, že. On ví už dávno, že o tebe přišel. Nech ho žít jeho nový, šťastný a spokojený život. Kontakt sis měla sehnat jinak. Působí to na mě, že si s ním chtěla být za každou cenu v kontaktu. Jediná vhodná odpověď je za „a“, poděkuj a nic víc. Nesnaž se udržovat jeho pozornost za každou cenu, on už je jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
746
2.4.21 11:50

Ahoj, psala jsi, že rozchod jsi iniciovala ty. Tak jsi za tím stůj, připomeň si důvody, proč ses s ním rozešla a nenech se rozházet tím, že už bydlí s novou. Může jim to vydržet a taky nemusí a za rok to můžeš být ty, kdo už plánuje rodinu s někým jiným a on bude třeba single. Upni myšlenky jinam. Vím, že to hrozně stahuje zpátky, když vidíš za sebe tak brzo náhradu, ale snaž se tomu nepodlehnout.
Držím palce. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20624
2.4.21 11:57

Děkuju za číslo, mám se dobře. Čímkoli jiným se akorát ztrapníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 11:58

Děkuji všem. Přesně, jak píšete, hledala jsem důvod, proč mu napsat. A připadám si takto:
https://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10510
2.4.21 12:08

Jemu je uplne fuk, ze o tebe prisel, promin.

Napis „diky“, to staci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat