Neoblíbenější pohádka?

4257
13.1.10 21:32

Neoblíbenější pohádka?

Ahoj,

nevím jestli píšu do správné rubriky…
Mám dotaz - chtěla bych pro dvouletého syna nějaké pohádky na DVD. Které jsou nejoblíbenější vašich dětí?

Děkuji moc za tipy
K.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9299
13.1.10 21:36

To je ruzné si myslím… každé dítě si najde svuj žáner.. Od moji švagrové malá ráda kouka na klasické české filmy..Jako jak vytrhnout velrybě stoličku, s čerty nesjou žerty…A muj malý má zas rád " A je to, Bob a Bobek, mašinka Tomáš a pohádku Cars…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3492
13.1.10 21:37

U nás teď jednoznačně vede Krteček :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4486
13.1.10 21:40

U nás v těch dvou letech byl Krteček. Teď se dívá na všechny Večerníčky - nemáme telku, ale sjíždíme dvd nebo youtube. Pat a Mat, Křemílek, Bob a Bobek, Ferda, …
Zkus třeba youtube, co by ho zaujalo, a to pak kup. Seznam Večerníčků pro inspiraci zde: http://cs.wikipedia.org/…C4%8Dk%C5%AF :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15674
13.1.10 21:43

Krteček, A je to, Matýsek, Kouzelná školka (v TV i nahrané z TV na DVD). A teď jsme se začali dívat na Jen počkej zajíci, dávají to ráno ve Snídani s Novou a nám to pomáhá vytáhnout Anežku z postele, aby stihla odejít včas do školky ;) .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2964
13.1.10 21:49

Nas dvouletak prekonal krteckovske obdobi a ted ujizdi na Prasatku Pepine :mrgreen: Za sebe dost doporucuju, pac se tam resi pro tyhle caparty dost aktualni veci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Romulda
13.1.10 21:54

No my teď máme v oblibě Finley požární autíčko z edice DVD HIT, jedeme to pořád dokola !!! A je to i poučné, což se mi líbí, ale malej to ještě asi nevnímá…

  • Citovat
  • Upravit
5648
13.1.10 22:02

Hezky vecer! Nas maly jako prvni si oblibil Maxipsa Fika. Ted uz jedou vsechny mozne (podle oblibenosti seradim): Madagaskar, Jen pockej zajici, Bob a Bobek aj.

Jo Prasatko Peppa na to bych zapomnela,to u nas jede. Postavicku Krtecka miluje,ale pohadky nejak nevyzaduje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ola11
13.1.10 22:21

U nás jede Mach a Šebestová, Maxipes Fík. Malou fascinují živí pejsi … tak proto.

  • Citovat
  • Upravit
4242
13.1.10 22:21

U nas to zacalo Krteckem, ted to pokracuje dalsimi Vecernicky - Bob a Bobek, Tip a Tap, O stenatku, O cvrckovi..
Z tech novych ted ty 3D vecernicky jako Krysaci nebo 3 prasatka :wink:
Jinak ma rad Kouzelnou skolku, teda hlavne Fanynku :wink: , ty pohadky z toho tak napul :wink:
No a v sobotu rano Teletubbies, ty 4 barevny koule :roll: Pak jeste vydrzi Masinku Tomase..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4874
13.1.10 22:42

Krtecek, Auticka (BeGood), Potkali se u Kolina, Kocour Modroocko, Vila Amalka, Mrnousci, O pejskovi a kocicce.

Ted ale vedou automobilove zavody na sportovnich programech.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4442
13.1.10 23:19

U nas to zacalo Maxipsem Fikem, pak jednu chvili Tip a Tap, velky hit je Masinka Tomas a Cerveny trakturek, momentalne nejvetsi favorit Medvedi od kolina a Pohadky o masinkach (shodou okolnosti to ted bezi i jako vecernicek).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14015
13.1.10 23:31

Dopravní prostředky a pracovní náčiní :lol: - Pat a Mat, Bořek stavitel, Tomáš a přátelé, Finley požární autíčko, Červený traktůrek, Pošťák Pat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9096
14.1.10 00:35

Myslím,jak píšou holky, klasikou nic nezkazíš.
U nás vedou ty večerníčkovské.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
127
30.1.10 21:02

U nás vítězí na celé čáře Hurvínek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová