Neobvyklý tvar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucishka33
Nováček 2 příspěvky 21.09.18 13:20
Neobvyklý tvar

Ahoj, chtěla bych se s vámi podělit o můj zážitek a zeptat se na váš názor.
Chodím několik týdnu s novým přítelem a až nedávno jsme se dostali ve vztahu dál. Všechno bylo v pohodě, do doby, než ho na mě vytáhl :D Má celkem dobrou výbavu, ale co mě zarazilo, že má ohromně obrovský žalud. Větší než celý zbytek přirození. Nikdy jsem to takhle neviděla a dost mě to překvapilo. Máte s tím také zkušenosti, líbí se vám to nebo naopak vám to přijde divný. Díky za názory.

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3425 příspěvků 5 inzerátů 21.09.18 13:21

Nováčkům bych zakázala takovéhle dotazy. :roll: :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 21.09.18 13:22

Já bych prosila obrázek, jelikož na tohle mi fantazie nm nestačí :think:

Cibota
Povídálka 35 příspěvků 21.09.18 13:27

Mě by se to nelíbilo. Vyžaduji přesný oválný tvar, dokonalého vzhledu. Pro jistotu sebou na rande nosím pravítko, metr a úhloměr… Bez toho ani ránu! :-D :-D :-D

Ennny
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 21.09.18 13:43

Začíná víkend že?chjo :( :zed:

alisekR
Kelišová 5249 příspěvků 21.09.18 13:46

Já bych mu ho prisekla sekerou, aby to tedy neměl divný :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >