Neplodnost, růžový grep

25.6.15 19:08

Neplodnost, Ružový grep?..

Ahojte Holky, chtěla bych se zeptat někde jsme četla že na plodnost pomáhá Růžový grep, ale chci se zeptat co je na tom pravda. S Přítelem se snažíme o miminko už 2 roky a jsme z toho cela už zoufalá, Piju čaje, tinkturu,.. A Grep moc nemusím proto se ptám zdali s tím mate nějaké zkušenosti nebo co si o tom myslíte?..:) Předem Děkuji. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
25.6.15 19:09

@MizuYasha blbost, ale může to působit jako placebo.. znáte důvod, proč to nejde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 19:13

@martina.se Duvod nezname, podstoupila jsme Hysteroskopii, a přitel byl na spermiografu a vše se zda byt v porádku. Tak že nevím… Měla jsem 3 mesivce na to bach otehotněla a zatím nic.. Mate nějaké zkušenosti z nečím?. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 19:17

Ahoj :D Zkus koupit Nosifol všichni si ho chvalí :) A já ho ted taky piju… :P Snažíme se cca taky už dva roky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
25.6.15 19:19

@MizuYasha jo, mi pomohl kontryhelový čaj :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 19:22

@TSnažilka Ahooj, Nosifol Taky piju,,.. a teda zatím nic..:) Piju ještě kontryhelový čaj a pila jsme i drmkový ale ten sem nedala, tak jsme se rozhodla pro tinkturu z obojího,… Zkouším cca 2 měsíce a tak uvidíme co bude.. Máš s něčím nějakou zkušenost?..:) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 19:23

@martina.se Faktt, tak to máš fajn… Mě ne, ale uvažuju že zkusím ještě ten maliník.. ale nwm nwm… Už máš, nb jsi v očekavani?..:) ;) „Když pišeš že ti pomohl..“.. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
25.6.15 19:25

Já bych místo grepu zkusila flašku červenýho vína… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
25.6.15 19:27
@MizuYasha píše:
Ahojte Holky, chtěla bych se zeptat někde jsme četla že na plodnost pomáhá Růžový grep, ale chci se zeptat co je na tom pravda. S Přítelem se snažíme o miminko už 2 roky a jsme z toho cela už zoufalá, Piju čaje, tinkturu,.. A Grep moc nemusím proto se ptám zdali s tím mate nějaké zkušenosti nebo co si o tom myslíte?..:) Předem Děkuji. :mavam:
Šťáva z čerstvého grepu podporuje tvorbu ovulačního hlenu. Tento životodárný plodný hlen se v pochvě drží krátce před ovulací a po ní, celkem několik dnů. Je pružný, lepí se na prsty a dá se mezi nimi natáhnout až do délky pěti cm. Spermiím prodlužuje životnost a usnadňuje jejich pohyb k vajíčku. Grapefruity je optimální začít užívat pět dní před ovulací a vytrvat až do ovulace. Užívá se maximálně půl litru džusu na den.
  • Nahlásit
  • Citovat
25.6.15 19:28

@Black Cat Máš s tím dobré zkušenostii?… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
25.6.15 19:29
@MizuYasha píše:
@Black Cat Máš s tím dobré zkušenostii?… :mrgreen:

Výborné :mrgreen: :palec: :lol: Ale nedoporučuju užívat dlouhodobě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13107
25.6.15 19:30

@MizuYasha co o grepu v souvislosti s těhotenstvím vím je, že má pomáhat na růst sliznice a tim se má embryo snáze uchytit… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
25.6.15 19:31

Tak ono kazda vec z vyse uvedenych funguje na neco jineho. Stava z cerveneho grepu pomaha k lepsimu plodnemu deloznimu hlenu, takovemu tomu bilkovemu. Vyzkouseno, funguje. Ale fakt zalezi na tom, proc se zrovna vam nedari. Pokud mate problem treba v imunite, tak nepomuze ani Nosifol, ani grep, ani vino, ani kontryhel :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 19:31

@MizuYasha
Zaručeně nic co mě pomohla ještě bohužel nemam nic, Zobu i k Nosifolu kyselinu listovou jen občas zapomínam…když mam toho moc. Čaj jsem taky pila zvolila jsem ze začatku levnější variantu ale čaj k ničemu nevedl. Pořád jsem neměla ty vytoužené // :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.6.15 19:32

@KackaDoup Moc děkuju, a nějká osobní zkušenost nb tak??..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama