Nepociťuji hlad

Anonymní
25.8.20 21:18

Nepociťuji hlad

Ahoj holky, jsem ve 34 tt a asi poslední týden nemám vůbec hlad. Přítel pracuje mimo Česko takže jsem 4 dny v týdnu sama, tudíž moc nevařím. Většinu času jsem mimo domov a na jídlo si ani nevzpomenu. Kolikrát přijdu domů večer a uvědomím si, že jsem za celý den snědla jen rohlík s mazacím sýrem. Hlad nemám ani večer, ale přinutím se najíst :nevim: kdybych si na jídlo nevzpomnela tak opravdu hlad necítím a nemám potřebu se najíst. Je to v těhotenství normální? Zaskočilo mě, že to přišlo v podstatě ze dne na den. Prostě jsem z ničeho nic přestala mít hlad.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3566
25.8.20 21:22

Zašla bych k lékaři, pro jistotu. U hypofunkce stitne zlazy nebývá vůbec hlad. Nebo se ti taky jen blíží porod. Jak jsem psala…pro jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1453
25.8.20 21:33

Teda nevím jestli to je normální, ale já se na konci těhotenství musela do jídla skoro nutit, ještě ty šílené tepla, takže jsem pořád pila, takže jsem byla plná. A hlad jsem nepociťovala. Štítná žláza v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60403
26.8.20 00:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem ve 34 tt a asi poslední týden nemám vůbec hlad. Přítel pracuje mimo Česko takže jsem 4 dny v týdnu sama, tudíž moc nevařím. Většinu času jsem mimo domov a na jídlo si ani nevzpomenu. Kolikrát přijdu domů večer a uvědomím si, že jsem za celý den snědla jen rohlík s mazacím sýrem. Hlad nemám ani večer, ale přinutím se najíst :nevim: kdybych si na jídlo nevzpomnela tak opravdu hlad necítím a nemám potřebu se najíst. Je to v těhotenství normální? Zaskočilo mě, že to přišlo v podstatě ze dne na den. Prostě jsem z ničeho nic přestala mít hlad.

Jsem na tom podobně.. Jsem ráda za jedno jídlo denně, kor v těch vedrech.. Hlavně si hlídek pití…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama