Viroza s teplotami 37,5 v 7. týdnu těhotenství - měly jste?

2479
25.8.20 20:30

Viroza s teplotami37,5 v 7. týdnu těhotenství - měly jste?

Ahoj, zažily jste někdo ošklivou virozu s třesavkou a teplotami kolem 37 stupňů, 37 a půl? Srážely paralenem a bylo z toho zdravé miminko?

Já četla všude, jak jsu virozy se zvýšenými teplotami pro mimi nebezpečné, prý jsou z toho potraty a nebo co hůře, rozštěpy a vady srdce :,( :,( :,( :,( :,( :,(

jsem v háji a nevím co s tím.. zatím mi ty teploty trvají 3. den. Což už mi přijde teda dost:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
522
25.8.20 20:31

Vadí jen nad 38st… Tohle bude v pohodě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
25.8.20 20:32

Jo a paralen nevadí, ale ani není nutný. Ma se srážet až nad 38st…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4763
25.8.20 20:35

Srazej teplotu nad 38 stupňů. Do té doby třeba vlažné zábaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2479
25.8.20 20:37

A měli jste to někdo a dopadlo to ok? já čtu samé hrozné věci..:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4763
25.8.20 20:40

@Niemeyer pokud nemáš vysoké horečky bude to ok. Neboj :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
25.8.20 20:40
@Niemeyer píše:
A měli jste to někdo a dopadlo to ok? já čtu samé hrozné věci..:(

Měla jsem to asi na začátku 3. měsíce a dítě naprosto v pořádku. Taky jsem šílela, nadávala si a všichni doktoři mě uklidňovali, že se nemůže nic stát. Neboj dopadne to dobře. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2479
25.8.20 20:47

Nojo, ale já jsem v nejrizikovějších prvních týdnech..srdíčko je a ted jestli to vydrží… spíš mě zajímaly ty teploty kolem 37, 38 mezi tím 6. až 9. týdnem:/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5883
25.8.20 21:12

@Niemeyer v klidu, já i moje kamarádka jsme v prvním trimestru měly neustále teplotu mezi 37-37,3, je to naprosto normální v těhotenství, a to nemusíš mít ani rýmu, nic, jen takhle pracuje tělo. Buď v klidu ;) ;), teplotu bych řešila až nad 38 :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
25.8.20 21:23

@Niemeyer
Opravdu se neboj. Tohle není teplota, která by ohrožovala dítě. Vadí až ta nad 38. Okolo 37.5 st má spousta těhotných běžně. Tělo takhle reaguje na těhotenství. Plno těhotných má v prvním trimestru anginy s vysokou horečkou, zánět mocaku apod a děti mají zdravé.. Opravdu se nedes a nečti ty blbosti na internetu… A nebo se koukni na porodnice.cz… Tam dohlesas odpovědi přímo od lékařů.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9371
25.8.20 21:39

Neboj, to bude dobrý, nebezpečná může být až fakt vysoko horečka, toto zažije skoro každá tehule :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
25.8.20 22:03
@Niemeyer píše:
Nojo, ale já jsem v nejrizikovějších prvních týdnech..srdíčko je a ted jestli to vydrží… spíš mě zajímaly ty teploty kolem 37, 38 mezi tím 6. až 9. týdnem:/

chápu, že se bojíš. Ale snad jsi o tom informovala svého lékaře, tak Ti k tomu snad také něco řekli… :nevim: nejhorší co můžeš udělat je hledat nepodložené info na netu. ještě dodám info, že jsem potkala jednu holčinu, která netušila, že je na začátku těhotenství a byla na operaci (v umělém spánku) a dítě je naprosto zdravé. Ano v dělali jí v průběhu těhotenství nějaké testy navíc a celkově ji víc hlídali a po porodu dítě také víc hlídali a testovali. Ale dítě i ona jsou naprosto v pořádku. Pokud se má těhotenství vydařit, tak se vydaří.

Příspěvek upraven 25.08.20 v 22:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
25.8.20 22:07

@Niemeyer mela jsem virozu v prvnim tehotenstvi 2×. Poprve hned na zacatku cca 6-7tt a ted v druhem opet 6tt. Prvni tehotenstvi nprosto v poradku a malej je zdravej. A vubec takove veci necti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
25.8.20 22:09

Nečti to, budeš zbytečně jen ve stresu. Těhotenství nemusí dopadnout dobre teplota neteplota, ten první trimestr je proste buď a nebo. Zbytečně se tím stresujes. Odpocivej, hodně pij, podle potřeby paralen a snaz se co nejvíc spát, ty s tím stejně nic víc teď neudelas. Držím palce, bude to dobrý uvidis :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64683
25.8.20 22:10

@Niemeyer mela jsem opravdovou chripku v tehotenstvi a byla jsem v nemocnici s dcerou, ktera tam s ni musela lezet na kapackach (takze potvrzeno sterem). Horecku jsem si srazela az, kdyz byla vyssi nez 38 stupnu. Dite je naprosto zdrave.
A v tehotenstvi je teplota tela vyssi diky progesteronu, muzes mit 37,5 a byt uplne zdrava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama