Ne/pořádek v jeho bytě

78
13.9.21 06:05

Ne/Poradek v jeho byte

Ahoj,
spoznala som sa s chalanom na grilovacke, od kamarata som dostala na neho doporucenie, ze je cestny verny..tak sme zacali randit.

Bola som teraz u neho 1× v byte, ostala som zhrozena. Byva tam skoro rok ale vyzera to tam tak ako sa nastahoval tak to tam aj ostalo:

• stare nepotrebne krabice po byte od vina atd=jeho poznamka: „uz by to trebalo upratat“
  • pekna stavana skrina na chodbe a v nej same haraburdy, nahadzane somariny, uplne nechutny bordel „len som to pri nastahovani nahadzal“
  • kupelna: poznamky: tu treba, policku, zhanam kos na pradlo. Pod umyvadlom ma vedro a cez to prehodenu oranzovu igelitku..uplne nechutne. Na pracke nahadzane somariny-lebo nema policku
  • krasna kuchyna za 160tis ale vsetko nahadzane na linke: alkohol, sladkosti, noznice, papiere. Kuchyna je velka, len je lenivy ulozit to do skrin
  • pracovny stol:vrstva prachu, sami bordel, old spice a box so servirkami :D
  • na chodbe stara rozlozena skrina, s poznamkami aha musim to vyniest
  • spalna: hrozna modra skrina na zips a nahadzane saty v nej, krabice a nahadzane saty na tom..vesiak kde ma tricka zavesene. Na parapete same somariny

Este ma na to upozornoval..aha tamto musim vymenit, aha tamto je bordel treba to vypratat.
Nie je schopny vyniest kos a bordel okolo toho.
Ale ma tam lego (auto, lietadlo) rad to sklada.

Ked som sa ho na to spytala, ako sa mu zije v byte tak povedal, ze caka za zenou ktora si to zariadi podla seba, ze on nevie upratovat a organizovat veci v skriniach. Ze zena ma volnu ruku co sa toho tyka. Varit nevie, nechce..je sackove polievky

Udajne na to nebol cas. Hlavne, ze ma trendy botasky za 5tis, drahe parfemy s ktorymi sa rad chvali.

Ma 36, zaraba slusne takze si moze dovolit si zariadit byt
Podotknem, ze je este k tomu zavisly na telefone, nepusti ho z ruky, vkuse svajpuje videa, este sa chvali kolko ma appiek spustenych naraz..telefon pouziva aj pri veceri. Na nasich rande vyberal telefon a ukazoval mi videa atd.

No a o 3 dni letime do Florencie a vobec sa mi nehce.

Ako su na tom s poriadkom vase polovicky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35689
13.9.21 06:13

Tak odtamtud bych utíkala a nikam bych neletěla. Prase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17696
13.9.21 06:17

@Lavenderka To bych nedala a utekla. Jak to asi vypada doma u jeho rodicu? :nevim:
Muj manzel je cistotny a doma uklizi. Utira prach, vysava, umyva okna, pere. Zkratka se o nas domov starame spolecne. Jen nevari. Svoje veci a obleceni si udrzuje ciste a uklizene. A k tomu vsemu vedeme i naseho syna.
Predstav si, ze spolu zijete a ty po nem vse uklizis. Pak treba na tyden odjedes a vratis se domu, kde bude potreba udelat generalni uklid :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
13.9.21 06:21

Ved to ma desi, predstava tej spolocnej buducnosti.
Vidim ho lezat na gauci, svajpovat mobil..

Hlupe vyhovorky..za 8mes nebol cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
13.9.21 06:23

Pokud máš trpělivost ho to všechno naučit, tak aby to nebylo na tobě, tak ok. Jinak utíkej!
Můj partner má ADHD, takže se na něj při uklízení nemůžu dívat, ale uklízet uklízí. Někdy až moc a pak zjistím, že spoustu věcí vyhodil. Máme jen byt, žádná zahrada atd, takže se o domácí práce dělíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66765
13.9.21 06:25
@Lavenderka píše:
Vidim ho lezat na gauci, svajpovat mobil..Hlupe vyhovorky..za 8mes nebol cas.

Sotva jste se seznámili a uz resis budoucnost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
13.9.21 06:25

Plus tam ma susiak v obyvacke a prehadzuje cez neho veci. Ma obrovsku terasu a tam bordel.
Blbe poznamky; cakam za zenou nech si to tu usporiada…ma uplne desia
Preklad: zhanam sluzku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
13.9.21 06:26

@Venetia
Ano, pretoze hladam partnera na zivot. A predstava zit s bordelarom ma desi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35689
13.9.21 06:27
@Lavenderka píše:
Vidim ho lezat na gauci, svajpovat mobil..Hlupe vyhovorky..za 8mes nebol cas.

Nesmyslně utrácí a žije jako čuně. Výhovorky na ženu jsou opravdu trapné. Na vojně měli všichni komínky a taky to šlo. Asi by to musel dostat rozkazem od maminky. To snad nechceš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66765
13.9.21 06:28
@Lavenderka píše:
@Venetia
Ano, pretoze hladam partnera na zivot. A predstava zit s bordelarom ma desi

Tak se s nim rozejdi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
13.9.21 06:34

Nejste kompatibilní, najdi si jiného. :) Jinak teda já za svobodna žila podobně (látková skříň, nic moc vybavení, věci poházené po bytě nebo přes věšáky, všechno v krabicích i rok, knihy na zemi, mezi tím sem tam talíř :mrgreen: ). No, a v manželství se teda krotím a snažím se moc nesvinit, i občas uklidím (třeba když se něco vyleje, tak to utřu), ale stejně ten základ a rutinu dělá manžel (a nevadí mu to), protože já na to prostě nejsem a není to moje priorita. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7841
13.9.21 06:40

Řekla bych že ve většině domácností je vidět kde chybí ženská ruka. Ale tohle je moc. Je to linej závislák na telefonu. Zdrhej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
936
13.9.21 06:46

Bordel bych zas tak neresila, pockala bych jak se byt zmeni v blizke budoucnosti. Jestli uvidim aspon nejakou snahu, rekla bych mu, ze me byt trochu vydesil a s bordelarem zit neplanuji. Treba neumi usporadat, ale kdyz poradek je, bordel nedela.

Pro me by byl vetsi problem ten telefon, ja to nemam rada. Ty kluci co porad matlaj po displeji a i pri veceri ukazuji nejake zajimavosti co nasli, protoze uz se neumi normalne bavit a povidat si, vest konverzaci, zajimat se o druheho. Rekla bych, ze Florencie napoví, nepodcen antikoncepci. Trochu blby znameni, ze uz ted se ti nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25334
13.9.21 06:47

Jako muž měl taky bordel v domě, když sme se seznámili, ale až tak ne :D sem tam něco na lince, v posteli chlupy, protože mu tam lezl pes (to mi vadilo asi nejvíc), ale žádná extrémní nechutnost. Tady bych zdrhala a hodně rychle, že jako nepotřebuju k životu dokonalé naklizeno a luxusní nábytek, ale válet někde odpadky (viz krabice od vína) to už by bylo moc. Tohle bude strasne líný člověk a to bych nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
791
13.9.21 06:48

Když jsem se seznámila s manželem, měl to dost podobně. Krásný byt, ve kterém až na postel, kuchyňskou linku a jednu skříň nebyl žádný nábytek. Řekl mi tehdy, že mu to samotnému stačí. Koš na prádlo taky neměl. Naštěstí měl jen po dvou kusech od každého nádobí, jinak by tam pravděpodobně hnilo. Utrácel za totální blbosti, které mu dělaly radost. Všechno jsem to přešla, byt s ním vybavila, pak i další a včera třeba zametl celý dům a uklidil prádlo ze sušičky do šatny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat