Amatéři… váš názor?

Anonymní
12.9.21 20:28

Amatéři… váš názor?

Na víc diskusích se dostávám na příspěvky ohledně Amatérů. Tak jsem to otevřela a koukala s otevřenou pusou 😀 To jako vážně si dá na profilovku někdo své přirození?

Tak mě zajímá… jsem opravdu tak staromódní? Jaký máte názor na takovou stránku? A třeba vadilo by vám mít partnera, který se tam takto vystavoval nebo tam někoho hledal? 🤔

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.9.21 20:45

Amateri maj obrovske mnozstvi uzivatelu. Po skonceni ruznych chatu, lide. cezet apod. se tam obrovsky rozjelo seznamovani.
Jako vsude - jsou tak magori, ale i fajn lidi.
Ja tam poznala par super inteligentnich chlapu ke kave i do postele a jednoho jsem si vzala. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
9708
12.9.21 20:47

Já takové zábavě neholduji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 20:48

Ikdyž jsem prošla dost seznamek, amatérům jsem se vždycky vyhýbala. Tam mi to přijde už o něčem trochu jiném, než o pouhém seznámením. Tak asi záleží, co hledáš :mrgreen: A jasně, že nikdo normální si takovou profilovku nedá. Přijde mi to nechutné a úplně na hlavu. Takže jsem stránku otevřela, zase zavřela a už se tam nikdy nevrátila :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
494
12.9.21 20:50

Tuhle seznamku mi nekdo doporucoval. Jeste jsem tam nebyla, tak asi pujdu mrknout 🤣
Jestli si da nekdo podobnou fotku na profil, je to super, hned bych vedela, ze je to magor a nema cenu s nim komunikovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1467
12.9.21 20:54

Nikdy mě nenapadlo tam vlézt..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24554
12.9.21 20:55

No každý má nějakou zálibu :D jestli někomu dělá dobře se vystavovat veřejně, tak jeho věc. Já bych tam teda nešla, ale zas nikomu neubližují, od toho ty stránky jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 20:56
@nelaa píše:
Tuhle seznamku mi nekdo doporucoval. Jeste jsem tam nebyla, tak asi pujdu mrknout 🤣
Jestli si da nekdo podobnou fotku na profil, je to super, hned bych vedela, ze je to magor a nema cenu s nim komunikovat.

To se schválně mrkni no :D
Jako chápu dát si bez profilovky a pak třeba něco ještě poslat do zprávy… ale když už z profilovky na tebe kouká třeba penis :nevim: přijde mi to trochu pod úroveň, ale možná jsem fakt stará škola :D

• Citovat
  • Nahlásit
444
12.9.21 21:01

Někde se nadržený úchyláci scházet musí. Je dobře, že existuje místo pouze pro ně, tak ať si tam exhibují dle libosti. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17961
12.9.21 21:01
@Anonymní píše:
Na víc diskusích se dostávám na příspěvky ohledně Amatérů. Tak jsem to otevřela a koukala s otevřenou pusou 😀 To jako vážně si dá na profilovku někdo své přirození?Tak mě zajímá… jsem opravdu tak staromódní? Jaký máte názor na takovou stránku? A třeba vadilo by vám mít partnera, který se tam takto vystavoval nebo tam někoho hledal? 🤔

Kolikrát jsi se pohoršeně udělala, než jsi založila tuhle diskuzi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17961
12.9.21 21:02
@Psssssst píše:
Někde se nadržený úchyláci scházet musí. Je dobře, že existuje místo pouze pro ně, tak ať si tam exhibují dle libosti. :nevim:

Podle mě jich tam je tak půl na půl s emiminem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1023
12.9.21 21:10
@Anonymní píše:
Amateri maj obrovske mnozstvi uzivatelu. Po skonceni ruznych chatu, lide. cezet apod. se tam obrovsky rozjelo seznamovani.
Jako vsude - jsou tak magori, ale i fajn lidi.
Ja tam poznala par super inteligentnich chlapu ke kave i do postele a jednoho jsem si vzala. :srdce:

To je strasne hezky!!! Moc rada to ctu, take jsme se tam poznali s manzelem, v cervnu jsme spolu byli 11let :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1904
12.9.21 21:20

Tak pokud má někdo hezčí péro než ksicht, logicky jde na stránku, kde si může profilovku dát podle toho, ne? :D :* :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3258
12.9.21 21:25

Ty jo tak to já vůbec neznám. To bude tedy zajímavá seznamka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23495
12.9.21 21:38
@Anonymní píše:
Na víc diskusích se dostávám na příspěvky ohledně Amatérů. Tak jsem to otevřela a koukala s otevřenou pusou 😀 To jako vážně si dá na profilovku někdo své přirození?Tak mě zajímá… jsem opravdu tak staromódní? Jaký máte názor na takovou stránku? A třeba vadilo by vám mít partnera, který se tam takto vystavoval nebo tam někoho hledal? 🤔

Mám tam profil a jako profilovou fotku svoje přirození.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat