Co teď? Říct mu to?

Anonymní
12.9.21 10:32

Co teď? Říct mu to?

Zdravím, potřebovala bych poradit s mojí situací. Předem prosím, kdo by měl potřebu psát blbé komentáře nebo shazující, at to nekomentuje.
Začnu. Mám ex přítele. Byli jsme spolu rok a půl, ale rozešli jsme se cca před 1,5 rokem. Půl roku jsme se nebavili a on mě začal kontaktovat až teď na jaře a zase si začali psát. Takhle to bylo až do prázdnin. On mi psal u flirtujici zprávy, narážel na sex a jak mu to se mnou chybí atd. Před cca měsícem jsme se viděli a vyspali jsme se spolu. A nebylo to jednou. Já se ho ptala zda nemá něco někde rozjednané nebo tak. On, že ne, že vztah teď nechce a nikdo tady není. No o 2 týdny později jsem se dozvěděla, že má nový vztah. Začal s ni chodit cca tyden potom. Dozvedela jsem se, že už se dávno vídali. Mezi námi mezitím proběhly hroty, které způsobil on. Nebavíme se, nejsme v kontaktu. Ta holka ví, že jsme spolu spali predtim, protože se to k ni doneslo a psala mi zda je to pravda. Já teď zjistila, ze jsem těhotná. Nevím, co teď dělat. Vím, ze bych ho asi měla nějak kontaktovat, ale bojím se. Nám je oboum skoro 22, jeho nové holce skoro 19, teprve bude maturovat. Nevím, jak on bude reagovat..celkem mi to ublizilo, když jsem se pak dozvedela, jak to vše bylo a ze mi vlastně lhal. Co by jste na mem místě dělali vy? A celkově o té situaci? Předem vám moc děkuji :srdce: je mi hned lépe, když jsem to ze sebe dostala.

Příspěvek upraven 12.09.21 v 16:52

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
717
12.9.21 10:36

A to dítě si chceš nechat? Pokud ne, asi bych mu nic neříkala.
Pokud jo, stejně to budete muset nějak řešit, takže mu to řekni co nejdřív.
Jak to vezme ta holka a co to udělá s jejich vztahem, je jejich věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LvE
378
12.9.21 10:37

Ven s pravdou. Snad nechceš dítěti zatajovat svého otce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24721
12.9.21 10:37

O tu holku se teď nezajimej, to je fakt to úplně poslední :roll:
Teď si dej dokupy hlavu, jestli dítě chceš nebo ne, a podle toho jednej dál. Jestli ne, jdi na potrat a rozmysli se, jestli chceš, aby to on věděl, jestli si říct o půlku a nebo to zatajit a zaplatit sama. Často je to nejjednodušší cesta, nikdo ti do toho rozhodnutí nebude mluvit. Pokud dítě chceš, okamžitě se s ex sejdi a domluvte se, jak dál. Alimenty, na tebe i na dítě, ale také přiznání otcovství - počítej, že možná bude chtít testy a bude na ně mít plné právo. S tím spojené samozřejmě i další věci o výchově, styk atd. Prostě žádná sranda, ani pro jednoho z vás. Jak v tom bude figurovat Nová holka, je úplně mimo debatu…

Příspěvek upraven 12.09.21 v 10:40

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9741
12.9.21 10:39

Že jste idioti, když máte nezávazný sex bez ochrany. :nevim:

Ale dítě ti chceš teda nechat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
12.9.21 10:41

Ano, říct mu to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24455
12.9.21 10:43

Pokud si dítě chceš nechat, tak mu to samozřejmě řekni, on má vyživovací povinnost a na jeho vztah bych ohled nebrala, dítě by mi bylo přednější než nějaká puberťačka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
12.9.21 10:48
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebovala bych poradit s mojí situací. Předem prosím, kdo by měl potřebu psát blbé komentáře nebo shazující, at to nekomentuje.
Začnu. Mám ex přítele. Byli jsme spolu rok a půl, ale rozešli jsme se cca před 1,5 rokem. Půl roku jsme se nebavili a on mě začal kontaktovat až teď na jaře a zase si začali psát. Takhle to bylo až do prázdnin. On mi psal u flirtujici zprávy, narážel na sex a jak mu to se mnou chybí atd. Před cca měsícem jsme se viděli a vyspali jsme se spolu. A nebylo to jednou. Já se ho ptala zda nemá něco někde rozjednané nebo tak. On, že ne, že vztah teď nechce a nikdo tady není. No o 2 týdny později jsem se dozvěděla, že má nový vztah. Začal s ni chodit cca tyden potom. Dozvedela jsem se, že už se dávno vídali. Mezi námi mezitím proběhly hroty, které způsobil on. Nebavíme se, nejsme v kontaktu. Ta holka ví, že jsme spolu spali predtim, protože se to k ni doneslo a psala mi zda je to pravda. Já teď zjistila, ze jsem těhotná. Nevím, co teď dělat. Vím, ze bych ho asi měla nějak kontaktovat, ale bojím se. Taky se bojím, ze jim naruším ten vztah. Nám je oboum skoro 22, jeho nové holce skoro 19, teprve bude maturovat. Nevím, jak bude reagovat..celkem mi to ublizilo, když jsem se pak dozvedela, jak to vše bylo a ze mi vlastně lhal. Co by jste na mem místě dělali vy? A co si myslíte o něm? A celkově o té situaci? Taky jsem premyslela, jak to asi vezme ta holka? Předem vám moc děkuji :srdce: je mi hned lépe, když jsem to ze sebe dostala.

Jak to vezme ta holka je to poslední, co by tě mělo zajímat. Chceš si dítě nechat? Jestli jo, tak mu to řekni, jestli ne, tak mu to řekni taky, potrat není zadarmo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1086
12.9.21 10:50

Pokud si chceš dítě nechat, tak bych to hrdinovi řekla, ať se k tomu postaví čelem. Na tu holku bych žádné ohledy nebrala, vždyť jsou spolu pár týdnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
12.9.21 11:06

Nemas dobry start do zivota, dite bez otce nebo tahanice a handrky. Volila bych potrat a priste brala ochranu, pokud nechces otehotnet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2617
12.9.21 11:25
@migmina píše:
Nemas dobry start do zivota, dite bez otce nebo tahanice a handrky. Volila bych potrat a priste brala ochranu, pokud nechces otehotnet

Asi tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7600
12.9.21 11:42

Co dělat? Jít na potrat. Nebo budeš živit sama děcko, beztak bydlíš ještě u rodičů. Strašný start do života. Pak si zajisti lepší antikoncepci, a snad te to dostatečně vytresta že nebudeš vyvádět hlouposti. Pohlavních nemoci se nebojíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
12.9.21 11:50

Pár dní zpátky tady byla diskuze na téma: Pár dní před našim vztahem se vyspal se svou ex :mrgreen:. Tak, jestli si tu holky nechodí pro rady na stridacku?? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
442
12.9.21 11:51

To, že je to strašná náhoda a nevěřím tomu, že to tak bylo, je jedna věc. Každopádně mu to řekni!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
12.9.21 11:52
@Bubllenka píše:
Pár dní zpátky tady byla diskuze na téma: Pár dní před našim vztahem se vyspal se svou ex :mrgreen:. Tak, jestli si tu holky nechodí pro rady na stridacku?? :mrgreen:

Jo, a ještě si u toho můžou půjčovat stejný profil, jak je tady zvykem. Však co? Chlapa si už půjčily. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat