Rodiče mě chtějí vyhodit

Anonymní
12.9.21 19:43

Rodiče mě chtějí vyhodit

Zdravím, je mi 17, rodiče nevychází moc dobře s mým přítelem.. Nevím o co jim jde.. Přítel je na mě hodný, chce vycházet dobře s nima.. Akorát oni pořád mají nějaký kecy, že prej je to hajzl, že to poznám jednoho dne, a prostě kolikrát na mě křičí že ať vypadnu z baráku, že mě nechtějí mít na očích hádám se s nima No a přítel říká ať jdu k němu, jenže mi je líto rodičů, nechci být s nima za zlé.. A na druhou stranu mého přítele strašně miluji, vůbec nevím co mám dělat :,( děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6755
12.9.21 19:47

Nevím, s kym chodis, ale vzhledem k Tvému věku je pravděpodobnost toho, že rodiče mají pravdu, dost vysoká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1979
12.9.21 19:47

A proc rikaji, ze je hajzl? On studuje, pracuje…? Asi maji nejaky duvod, proc si to mysli. Tak kápni bozskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17721
12.9.21 19:49
@Anonymní píše:
Zdravím, je mi 17, rodiče nevychází moc dobře s mým přítelem.. Nevím o co jim jde.. Přítel je na mě hodný, chce vycházet dobře s nima.. Akorát oni pořád mají nějaký kecy, že prej je to hajzl, že to poznám jednoho dne, a prostě kolikrát na mě křičí že ať vypadnu z baráku, že mě nechtějí mít na očích hádám se s nima No a přítel říká ať jdu k němu, jenže mi je líto rodičů, nechci být s nima za zlé.. A na druhou stranu mého přítele strašně miluji, vůbec nevím co mám dělat :,( děkuji.

Zrejme se jim z nejakeho duvodu nelibi. A urcite ti rekli z jakeho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14881
12.9.21 19:49

Zůstaň doma, nejsi plnoletá a těžko by jsi dodělala školu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 19:50

@kalie Ano vyučený tedka pracuje, je to slušný kluk, akorát prostě jsem hodnekrat doma brečela kvůli maličkosti, a hned to svadeli že zato může on.. Že mě trápí atd.. 😒

• Citovat
  • Nahlásit
25388

No vzhledem k tvému věku je možné, že rodiče přes svoje zkušenosti vidi to, co ty nevidíš a přítel nebude tak super. Taky jsem to zažila, děsně zabouchla puberťačka, rodiče ho rádi neměli, hned viděli jaký je a pak sem si nabila hubu a odstupem času jim dala za pravdu :D vyhodit tě nemůžou, do 18 za tebe mají odpovědnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54018

Jak dlouho s ním seš? Proč je podle nich hajzl? Do 18 za tebe mají zodpovědnost. Otázka co jim na něm vadí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 19:51

@lucynka25 Jsem na intru, a přítel bydlí v tom městě

• Citovat
  • Nahlásit
SAJ
11032
12.9.21 19:53
@Anonymní píše:

Dovolím si tipovat - ty studuješ maturitní obor, možná gympl? Přítel má základní vzdělání, protože si na něho všichni zasedli? Nebo je možná o dost starší? A umí v tom chodit, že jo, klasické zaměstnání tam nebude…

Holka nešťastná, pokud jsem se trefila, jsi na nejlepší cestě do průšvihu, ale beztak mi neuvěříš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 19:56

@Markéta80 Jsem s ním skoro dva roky..
Protože.. Jsem několikrát doma brečela a hned na něj svadeli že je to ha#zl že mě trápí, a prostě jim se to ani nedá vysvětlit

• Citovat
  • Nahlásit
17721
12.9.21 19:57
@Anonymní píše:
@kalie Ano vyučený tedka pracuje, je to slušný kluk, akorát prostě jsem hodnekrat doma brečela kvůli maličkosti, a hned to svadeli že zato může on.. Že mě trápí atd.. 😒

Ale v prvnim prispevku pises, ze je na tebe hodny. Tak jak to je doopravdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27375
12.9.21 20:03
@Anonymní píše:
Protože.. Jsem několikrát doma brečela a hned na něj svadeli že je to ha#zl že mě trápí, a prostě jim se to ani nedá vysvětlit

Tak asi to zas tak ideální nebude, když jsi kvůli němu několikrát brečela :nevim: máš trošku asi růžový brýle a zpětné omlouváš věci, které to ale v tu dobu dost vadily. Co to bylo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25388
12.9.21 20:05
@Anonymní píše:

A to jsi brečela kvůli němu? Nezáleží na důvodu, jak kvůli klukovi musíš brečet, tak je to špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15446
12.9.21 20:09
@Anonymní píše:

A proč jsi brečela konkrétně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat