Asi mě měl jen do postele?

Anonymní
12.9.21 18:21

Asi mě měl jen do postele?

Ahoj, jde o mého spolužáka. Udělala jsem teď maturitu a spolužák přišel poslední den za mnou do školy, aby mě pozval na jízdu el. kolem. Zmínila jsem se, že ráda na něm jezdím. Tak řekl, že můžeme někdy spolu ject. Řekla jsem, že ale hodně kilometrů nejezdím. Na to řekl, že to nevadí a můžu ject míň. Řekla jsem:" Ne, to ne." (úplně jsem si takto nedokázala představit první rande). On se zřejmě urazil, řekl No tak dobře, a od té doby jsem ho neviděla vůbec a ani si na mě nevzal kontakt, telefon, FB, prostě nic. Říkám si, jestli mě jen nechtěl do postele? Tak rychle že by to vzdal…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
261
12.9.21 18:23

Ach jo😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
12.9.21 18:24

Jak může někdo, kdo napíše „ject“, udělat maturitu? To byla nějaká pomocná škola pro padlé dívky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17928
12.9.21 18:25

No k posteli jste se ani nepřiblížili.

Chtěl tě pozvat na rande na kola. Ty si ho poslala do háje. Pro kluky je docela těžké překonat obavu z odmítnutí. Ty si ho odmítla. Tak proč by to zkoušel znova?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32557
12.9.21 18:27
@Anonymní píše:
Ahoj, jde o mého spolužáka. Udělala jsem teď maturitu a spolužák přišel poslední den za mnou do školy, aby mě pozval na jízdu el. kolem. Zmínila jsem se, že ráda na něm jezdím. Tak řekl, že můžeme někdy spolu ject. Řekla jsem, že ale hodně kilometrů nejezdím. Na to řekl, že to nevadí a můžu ject míň. Řekla jsem:" Ne, to ne." (úplně jsem si takto nedokázala představit první rande). On se zřejmě urazil, řekl No tak dobře, a od té doby jsem ho neviděla vůbec a ani si na mě nevzal kontakt, telefon, FB, prostě nic. Říkám si, jestli mě jen nechtěl do postele? Tak rychle že by to vzdal…
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
12.9.21 18:31

Jo, chtěl tě určitě jenom voject.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7598
12.9.21 18:32
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2228
@Anonymní píše:
Ahoj, jde o mého spolužáka. Udělala jsem teď maturitu a spolužák přišel poslední den za mnou do školy, aby mě pozval na jízdu el. kolem. Zmínila jsem se, že ráda na něm jezdím. Tak řekl, že můžeme někdy spolu ject. Řekla jsem, že ale hodně kilometrů nejezdím. Na to řekl, že to nevadí a můžu ject míň. Řekla jsem:" Ne, to ne." (úplně jsem si takto nedokázala představit první rande). On se zřejmě urazil, řekl No tak dobře, a od té doby jsem ho neviděla vůbec a ani si na mě nevzal kontakt, telefon, FB, prostě nic. Říkám si, jestli mě jen nechtěl do postele? Tak rychle že by to vzdal…

Asi jinej kmen? Já čtu že tě pozval na kolo, ne do postele…tak nevím teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2283

Jasně že jo, chtěl si s tebou jenom zajezdit… na kole…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
12.9.21 18:35
@greenapple píše:
Jo, chtěl tě určitě jenom voject.

Tím kolem… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
12.9.21 18:37

A kde se v tvé hlavě vzala ta postel? Chtěl tě pozvat na kolo, to si odmítla, tak tímto je to pro něj vyřešené.

Příspěvek upraven 12.09.21 v 18:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6451
12.9.21 18:37

A, k posteli došlo kdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710
12.9.21 18:38

Tohle že psala maturantka? Já myslela, že slečna tak 13-14 let…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
313
12.9.21 18:38
@Kockazvysocan píše:
A, k posteli došlo kdy?

V bujné fantazii zakladatelky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
710