Neposedné děti 3 roky a 12 měsíců

Anonymní
7.7.15 22:59

Neposedné děti :)

Ahoj maminky, dnes sem byla a dětmi u vody a nervy mám úplně v kýblu :-D (jsou jim 3 roky a 12 měsíců ) obě jsou hrozně aktivní, neposedi.. Vedle nás maminky s ročníma prckama, kteří seděli, nebo se nechali chovat nebo tak, že si i ta maminka stihla popovídat s kamarádkou.. A já? Neustále sem lítala za dětmi. Ale jako ze fakt lítala, mladší nechtěla bejt na ruce, na zemi utíkala furt někam, na dece sem ji prostě neudržela, neslo to, úplně sem to po 2 hodinách vzdala, se starší to šlo, ta si tak nějak hrála na písku a tak, ale aby chvilku seděla na dece a třeba snědla svačinu, to ne.. S takle to mam porad :-D máte to taky některá tak? Nebo dělám ve výchově něco špatně? Fakt mě udivujou ty poslušný klidný děti sedící u mami co v klidu lížou zmrzku.. Ne moje musí i s tou zmrzkou dělat kraviny..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1692
7.7.15 23:04

Naše děti teď v červnu oslavily 3 roky a 1 rok a máme to úplně stejný :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22312
7.7.15 23:08

Já si myslím, že mám celkem klidný děti - holky, ale tohle dělají taky. Je jim 2 a skoro 4. JEdiný, u čeho fakt sedí, je ta zmrzlina. U rybníka obě řev, že do vody ne. Na suchu, že je to nebaví a je teplo nebo zima… že chtějí to a to… Starší je děsně ukňouraná.
Na koupališti do vody jo, ale jak se jde na deku, ta musí na prolízačky, klouzačky, písek. Jako sedět na dece, to fakt ne. A ani jsem tam žádný takový dítě neviděla. A už jsem se děsila, co bude za rok, až nejmladší poleze po čtyřech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2436
7.7.15 23:09

Buď v klidu. Takových dětí je…Třeba náš malej začal chodit, za měsíc běhat a od té doby se nezastavil. Bude mít 2 roky, taky jsem byla na koupáku a pořád mi odbíhal, není schopný chvilku počkat než se nachystám. Potřebovala bych vodítko. Věčně ho někde naháním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23801
7.7.15 23:10

Jj, vydrzela jsem s malym na koupaku 2 hodky :D. Kdyz zacal jecet, ze ma cepici a nejde mu sundat a kradl sousedum cigara co tam meli u deky, tak jsem to zabalila :)

Příspěvek upraven 07.07.15 v 23:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3026
7.7.15 23:12

Tak jako když jde o zmrzku, tak si v klidu sednou a lížou, protože jim hrozí, že ji zabavím a sním já, ale jinak kmitám jako ty. K vodě bych s dětma sama nikdy nešla, protože pravděpodobnost, že se vrátím jen s jedním je 50:50…každý vždy míří na jinou stranu. Navíc jsou teda hlučnější než všechny děti v okolí..aspoň mi to tak přijde 8) Mám dva kluky, 4 roky a 18m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
7.7.15 23:15

Chodíme se třema dětma. Ti dva starší (oba školkový) lítaj ve vodě, až se mi z toho dělaj mžitky. Ale po chvíli, když se nabaží toho „nového“, tak se trošku zklidní. Když nejhůř, svolávám na deku na svačinu. No a roční sedí na písku u břehu, či na úplném okraji ve vodě a velmi spokojeně si hraje s kyblíčkem. Na dece bych ji taky neudržela. Chodíme zásadně večer a ještě na místa, kde je hodně pozvolný vlez do vody. Takže jediná rada - nedržet je na dece, ale snažit se s nimi být ve vodě. Pro mrně koupit dětský kruh s tím, že se střídají činnosti. Ono se bude u tebe držet i to tříleté, když si budete spolu hrát a stavět z písku přelévat vodu a tak. Jo a ještě rada na závěr - pokud jsi tam bez partnera, tak radši mimo klouzačky, abys to nemusela řešit :lol:
Jo a poučená už vozím golfky namísto nosidla a když nejhůř, malou tam na chvilku připnu a strčím jí do ruky nějakou sváču. Vodu nosím v termosce, aby zůstala chladná pro všechny děti :palec: :palec:
Jinak já se nikdy nezastavila a doteď nezastavím ani na hřištích. Tam musím hlídat jak ostříž. U té vody je to lepší v tom, že se dají zabavit (děláme vláček v kruhu a tak). Pokud je vás tam víc, tak se můžete s kamarádkama domluvit, že by třeba jedna najednou pohlídala dvě mrňata, abys mohla chvilku s tou starší blbnout ve vodě? Nic lepšího mě asi nenapadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
7.7.15 23:21

Syn 4,5 roku… jako že by jen tak seděl na dece… to většinou nedělá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21623
7.7.15 23:25

U nás to samý, předloni, loni..letos jsme ještě nebyli, ale počítám že to bude to stejné, jsou akční všude (je jim 5 a 3). A proto s nima na koupák sama nechodím, nervy a oči mám je jedny (teda oči dvoje).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4978
8.7.15 09:33

To stejný, dcerka 21m se nezastaví, jakože na hřišti maminky sedí a plkají, zatímco děti si způsobně hrají na písku, my neee, já lítám po celým hřišti, aby náhodou někde nespadla, nevlezla apod. Co vidí u větších dětí, to chce dělat, takže se vrhá na ty velký prolízačky a jede. K vodě bych s ní šla tak max. se vykoupat a domů, abych tam byla jakože na dece, to bych měla tu deku zbytečně. Nejlepší je, když jí na zahradě napustím bazének, tam vydrží pěkně dlouho, já si sednu vedle bazénku s jedním vychlazeným v plechu a obě si to užíváme, z bazénku ji pak musím tahat násilím:-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
8.7.15 09:46

Kazde dite je jine, temperament je vrozeny. Nektere aktivity v batolecim veku vynechavam, zbytecne nervy.
Muj prostredni je vyrobeny z hadich ocasku, jak rika moje maminka, dela mu kolikrat problem sedet 10min v autobuse cestou na nakup :zed:
Na druhou stranu, jakmile jsou ve veku, kdy uz jim clovek nemusi stat za zadkem, karta se obrati, pecky sedi u rodicu a aktivky jsou v prachu a vymysleji si svoji zabavu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
8.7.15 09:56

:D u nás to vbylo to samé - úplně nejhorší bylo období od 2 do 4 let, ale v e4 letech se to zlomilo a je to hodná holka co si dokáže hrát hodiny sama v pokojíčku :D ale jinak i jít na nákup byl očistec protože jsem furt musela utíkat a honit, ruku nechtěla, jít si sednout na kafe bylo nereálný a nikdo to nedokázal pochopit, že abych si objednala kafe a lítala kolem jak pometlo mě nelákalo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
8.7.15 10:28

Můžu vás uklidnit, časem se to zlepší v tom, že získají trošku zodpovednosti a po kruckach se osamostatni. Mám tří čertíky, ale těm starším dvoum už nemusim vylozene stát za zadkem. Mají jeden 6 let a druhý necelých pět. Pořád spradaji ďábelské plány, běhají, křičí, ale už si v rámci možnosti dají pozor, aby neublizili sobě ani ostatním. A věřte, že jsem na hřišti taky nesedela, do cukrárny to taky nešlo a nakoupit jedině do krámu, kam jsem mohla s tandemovym kocarem :-) Jedno mrne samostatne si teď užívám. Taky se za chvíli nezastavim (zatím udělá pár krucku, tak je to v pohodě), ale pořád je jednodušší běhat jen za jedním dítětem. Tak vydrzte, brzy se to zlepší :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.15 11:12

No, docela jste mě uklidnili :D připadala sem si jako blázen, pořád sem jen lítala, okřikovala ( marně) chtěla jsem se jen napít a roční už si to štrádovala k vodě.. starší byla neznámo kde :D pořád sem je jen naháněla :D hrůůůza, fakt se divim, že sem vydržela ty 2 hodiny :D a fakt, vedle na dece seděli tři maminky s dětma, miminkama.. a ty děti takový klidný, starší si hrály, když jim řekli nechodte tam, nešli.. menší seděli s kloboučkem na dece a baštili třeba jablíčko nebo tak a já tam lítala jak praštěná :D

• Nahlásit
  • Citovat
22488
8.7.15 11:28

Taky mám dva neposedy - 4,5 a 1,5 :mrgreen: na koupaliště s nima chodím většinou sama a masakr, nezastavím se :-D Ale po pár dnech jsme to vychytali a šlo to. Mladší má loďku, starší kruh s hlavou, takže provázek od loďky jsem zahákla za hlavu kruhu a jezdili spolu(já tahala loďku přidržujíc mladšího), hrozně je to bavilo :-D a když mladší chtěl do vody, starší odplavala do menší hloubky a v lodce vozila hračky :mrgreen: Když už jsem měla dost, svolávala jsem je na deku na svačinu - nasoukali do sebe sváču, napili se a zdrhli, většinou každý jinam :lol: Většinou jsem křikla pokyny na starší a letěla za mladším :lol: Pak jsem je zase tak nějak nahnala k sobě a dělali jsme spolu - a tak pořád dokola :D A večer? Večer měli ti dva nestále energie na rozdávání, zatímco já padala na hubu :mrgreen: Ale oni jsou neposedové oba od narození :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama