Neposílají děti do školy

Anonymní
26.9.19 18:32

Neposílají děti do školy

Prosím anonym.
Kousek od nás bydlí rodina, kde jsou dve děti. Dospělí nemakaji, klasika, ale včera i dneska jsem dopoledne viděla ty jejich dva poklady dopoledne venčit psa, vykurovat… Ja tohle fakt nesnáším, kam se mám obrátit, klidně mě nazyvejte praskacem, ale zakladka je povinná. Jen fakt nevim. Socialka?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

17054
26.9.19 18:34

Nemarodí? nemají ředitelské volno? nemají individuální plán?

• Nahlásit
Anonymní
26.9.19 18:35

Řekla bych že sociálka. Otázkou zda s tím něco udělají, my jsme v minulosti hlasili týraní děti v pěstounské peči, sice jim některé dětí vzali, některé jim nechali, ale o chvilku později jim svěřili další děti

• Nahlásit
38541
26.9.19 18:38

A co je ti do toho? Radši se starej o sebe. Děti klidně mohou mít individuální plán. Takový mám fakt ráda. V červnu jsem se taky setkala s nějakou podobně chytrou ženskou, co měla kecy, že jsem s dítětem na výletě a ono není ve škole :pocitac: Naštěstí to baba neměla kam hlásit.

• Nahlásit
22664
26.9.19 18:38

Tak ve škole asi ví, že tam děti nejsou, ne?

• Nahlásit
StaráPuška
26.9.19 18:40
@ka2ka píše:
Nemarodí? nemají ředitelské volno? nemají individuální plán?

Asi mají hodně individuální plán. Tak moc, ze se dvakrát denně jdou projít se psem, slecna tak dvanactileta si dá cigo, mladsi bracha kolem ní pobíhá a pak si sjedou s nezamestnanyma rodičema do kaufu pro nějaký namky. Ne, tyhle děti prostě akorát neposílají rodiče do skoly.
A to jsem kráva, teď jsem nezaskrtla anonym. Jo, moje téma. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 26.09.19 v 18:41

• Nahlásit
15319
26.9.19 18:40
@Anonymní píše:
Prosím anonym.
Kousek od nás bydlí rodina, kde jsou dve děti. Dospělí nemakaji, klasika, ale včera i dneska jsem dopoledne viděla ty jejich dva poklady dopoledne venčit psa, vykurovat… Ja tohle fakt nesnáším, kam se mám obrátit, klidně mě nazyvejte praskacem, ale zakladka je povinná. Jen fakt nevim. Socialka?

Zakladka se da absolvovat i doma. Ale pokud mas podezreni, ze je neco spatne tak OSPOD

• Nahlásit
StaráPuška
26.9.19 18:42
@jahuhudka píše:
Zakladka se da absolvovat i doma. Ale pokud mas podezreni, ze je neco spatne tak OSPOD

Ne, to není tenhle pripad.

• Nahlásit
StaráPuška
26.9.19 18:43
@lucenka píše:
A co je ti do toho? Radši se starej o sebe. Děti klidně mohou mít individuální plán. Takový mám fakt ráda. V červnu jsem se taky setkala s nějakou podobně chytrou ženskou, co měla kecy, že jsem s dítětem na výletě a ono není ve škole :pocitac: Naštěstí to baba neměla kam hlásit.

Panebože, ja vim jistě, ze jsou za školou.

• Nahlásit
13483
26.9.19 18:44

To by mě tak tankovalo, že nějaký socky neposílají haranty do školy. Ať jsou radši doma, aspoň nebudou ve škole dělat bordel a bude tam víc pohody pro normální děti. Beztak jim rodiče napíšou omluvenku a je to vyřešený.

• Nahlásit
6198
26.9.19 18:44
@StaráPuška píše:
Ne, to není tenhle pripad.

Tak o to se snad má starat škola.

• Nahlásit
38541
26.9.19 18:46
@StaráPuška píše:
Panebože, ja vim jistě, ze jsou za školou.

ty se znáš osobně s rodiči a řešila jsi s nimi školní docházku, že jsi si tak jistá? :think:

• Nahlásit
StaráPuška
26.9.19 18:47
@Fíková píše:
Tak o to se snad má starat škola.

Ano. A o tyrane deti socialka. Ale mnohdy to tak neni.

• Nahlásit
1071
26.9.19 18:49

@StaráPuška „dospělí nemakaji, klasika“, to snad ne. Neznám nikoho, kdo by nemakal. Takže za mě je klasika být zaměstnaný. A co děláš ty, že máš čas je pozorovat a víš o každém jejich kroku? Buď klasicky nemakáš nebo se nestaráš o dítě. Takže buď víc za sebe a nehraj si na moralistku

• Nahlásit
StaráPuška
26.9.19 18:50
@lucenka píše:
ty se znáš osobně s rodiči a řešila jsi s nimi školní docházku, že jsi si tak jistá? :think: [/citace
Pochopitelně :mrgreen: Hele, nepusobis hloupě, jen te baví rejpat. Chapu.
Někdo tu psal, ze me socky neposilajici deti do skoly maji nechat v klidu. Tak ok. Beztak by to nic nevyřešilo.
  • Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama