Nepravidelná menstruace a snažení

116
14.4.21 19:40

Nepravidelná menstruace a snažení

Ahoj snazilky,
jdu si za vami pro podporu, rady zkusenejsich nebo proste jen nadhled :)
Snazime se o miminko. Poprve. Je mi neco malo po 30. Mam dost nepravidelnou menstruaci v prumeru 50-60 dni, nekdy i vice, obcas i mene. Do podzimu 2019 jsem mela Mirenu 5 let, kdy mi zpocatku menstruaci uplne zastavila a posledni rok dva jsem mela uz i slabe menstruace, jak prestavala byt tak ucinna. Od te doby, co je venku, je to takhle rozhozene. Neresila jsem to, protoze nebyl duvod a gynda vzdycky rekla, ze mam ukazkove vajecniky :D Ale ted to je se snazenim uz vetsi tema. Zatim se snazim pit kontryhel (salek denne behem a chvili po MS) a nestresovat se v praci. Prvni mesic si ted merim i BT, abych zjistila, jestli tam ta ovulace vubec probehne.
A ted k memu dotazu..Resily byste to vic a sli za gyndou? Uplne do sebe nechci hned hnat hormony a ulpivat na tom, ale mozna uz jsem mela byt davno lecena :) Navic nikdy jsem MS nemela ukazkovou, vzdy to tak nejak ruzne kolisalo kolem 32 dni.
Zajimaly by me vase zkusenosti s nepravidelnou menstruaci a snazenim, i kdyz jsme kazda jina :) Podarilo se otehotnet i bez hormonu a co myslite, ze pomohlo?
Dekuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21040
14.4.21 19:43

Hele já bych nic nedělala, sama mám ms nepravidelnou, ovulaci atak sem nikdy nezkoumala, ms si chodí někdy o měsíci někdy po 2 měsících a děti mám 2 bez jediného problému. Mozna bych koupila ovulacni testy a jeden cyklus se testovala, abys vedela jestli ovulace probíhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 19:47

Měla jsem nepravidelnou ms, ale né až 60 dní jaky ty. Otěhotněla jsem bez hormonů po 4 měsících.

• Citovat
  • Nahlásit
1
14.4.21 20:42

pomohlo mi CBDčko

Ahoj, je to hrozně individuální, ale mě hormony pomohl srovnat CBD olej - což byl hlavní cíl před tím než se začneme s partnerem snažit o dítě. Všechno souvisí se vším, ale řekla jsem si, že radši pujdu přírodní cestou než do sebe loupat prášky - je to nějakej můj přístup k životu. A až po 4 měsících se dostavil výsledek, ale jako už neměním! Pravidelná perioda, dokonce bez nějakých větších bolestí, to je / byl pro mě sen. Fakt člověk musí brát CBD pravidelně - ze začátku jsem vynechávala - tak možná proto se mi to dostavilo za takovou dobu…nevím, bláznivej rok každopádně! Už čekám mimčo, tak jsem olej vyřadila, ale doufám, že vám to pomůže :) Tenkrát jsem si kupovala olej od cbdcka.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
14.4.21 21:01

@Kriss Tina přesně, to je i můj přístup, ale kamarádky, který vědí, že se snažíme, mě lanaří, ať to řeším s gyndou. Nevím, teď sázím na kontryhel a měření BT, abych aspoň pochopila svoje tělo a nějak se od toho odpíchla :) asi k tomu přidám ty ovu testy, i když mi to teda přijde s nimi alchymie dodržet všechny podmínky testování :D a ty jsi to jen nechávala přírodě, nebo třeba jsi šla aspoň něčím naproti? Po jaké době se zadařilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
14.4.21 21:02
@Anonymní píše:
Měla jsem nepravidelnou ms, ale né až 60 dní jaky ty. Otěhotněla jsem bez hormonů po 4 měsících.

super, ráda slyším, že to jde i s nepravidelnou MS a takhle rychle :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
14.4.21 21:06

@Lara5 tyjo o CBD jsem nikdy neslyšela :) všude doporučují ten kontryhel, ale jen během první části cyklu, což úplně nedokážu říct, kdy je, takže piju spíš dost nepravidelně :D možná i to je chyba…Zkusím k tomu přidat ten CBD - má nějaké vedlejší účinky? A koukám, že cenově to je teda docela úlet, záleží asi na množství CBD látky - máš nějaké doporučení? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21040
14.4.21 21:10

@amelye já to vůbec neřešila, první syn byl úplná náhoda, pak sem 2× potratila a nemohla otěhotnět než sem to zas přestala úplně řešit, vůbec sem nezkoumala ovulaci, části cyklu, zaměřila se na práci a bylo to za chvíli a teď se snažíme o další, zatím čtvrtý měsíc a opět nějak zvlášť neřeším, ovulaci nesleduji, až když by se nedařilo delší dobu, tak to půjdu řešit s Dr :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
14.4.21 21:24

Mě srovnal do latě ms čistý inositol během pár měsíců. Těhotná sice ještě nejsem, ale tam je jiný problém. Inositol svou část splnil :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
14.4.21 21:31

@Kriss Tina to jsem taky chtěla - neřešit to a soustředit se na jiný věci, ale asi i kvůli týhle pandemii, kdy není moc příležitostí se rozptýlit, tak to řeším víc no..plus ty kamarádky furt, že by to řešily..a můžu se zeptat, jestli jste i ten sex neřešili, nebo se řídili tím pravidlem ob den? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21040
14.4.21 21:34

@amelye ne neřešila ani ob den, proste když byla chuť, žádný násilí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
14.4.21 21:36

@Rejže.kl super, to jsem neznala :) neměla bys odkaz na konkrétní doplněk? Na netu jsou různé kombinace :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
14.4.21 21:42

@Kriss Tina paráda! U nás je nejen ta MS ale i ten sex tak nepravidelný, že si to vzájemně úplně nepomáhá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
15.4.21 05:11

@amelye https://www.suplementy.cz/…-500-kapsli/?…

Já používám tenhle. K tomu si kup jen obyčejnou listovku a vyjde tě to ve finále mnohem levněji, než inosifol nebo inofolic nebo jiné mixy :) je to mega balení a obsahuje to zkrátka čistě tu nejvíce potřebnou složku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
15.4.21 20:24

@Rejže.kl jeee dekuju, uz je na ceste 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu