Nepravidelná menstruace, snažíme se o miminko

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MATES
Nováček 4 příspěvky 06.01.03 13:56
NEPRAVIDELNÁ MENTRUACE

PROTOŽE JSEM MĚLA VŽDY NEPRAVIDELNOU MENSTRUACI, ZAČALA JSEM BRÁT ANTIKONCEPCI. V SRPNU JSEM JI VŠAK VYSADILA A POKOUŠÍME SE O MIMINKO, BOHUŽEL ZATÍM BEZ VÝSLEDKU, MENSTRUACI MÁM OPĚT NEPRAVIDELNOU A PROTO NEVÍM JSEM NEBO NEJSEM TĚHOTNÁ A DĚLAT SI KAŽDÝ MĚSÍC TESTY MĚ UŽ FAKT NEBAVÍ. JAKÉ DALŠÍ PŘÍZNAKY KROM VYNECHÁNÍ, NEVOLNOSTI…JSOU

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  08.01.03 10:43
NEPRAVIDELNÁ MENTRUACE

Ahoj Matýsku,

mám úplně stejný problém. Od loňského léta se pokoušíme. Zajímalo by mě, jestli po otěhotnění při prvním vynechání menstruace, se mohou dostavit všechny předmenstruační syndromy jako bolení v zádech, prsou a podbřišku.

Čičulka

MATES
Nováček 4 příspěvky 08.01.03 11:27
NEPRAVIDELNÁ MENTRUACE

NA TO BY NÁM ASI DOKÁZAL ODPOVĚDĚT JENOM ODBORNÍK.ASI NÁM NEZBYDE NIC JINÉHO NEŽ KAŽDÝ MĚSÍC ČEKAT A DĚLAT SI GRAVITESTY.DRŽÍM PAL­CE

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 08.01.03 14:37
NEPRAVIDELNÁ MENTRUACE

Ahojky,

chtěla bych vám napsat o mé zkušenosti, třeba vám nějak pomůže. Mám také nepravidelnou menstruaci. Antokoncepci jsem vy:,–(ila v prosinci 2001. Kazdy mesic byla hruza s testem a pak slzicky, když se objevil jeden proužek. Pan doktor do mě valil různé hormony a nic. Měla jsem pocit, že dost tápe a když se na krabičce s novými léky objevilo: pro ženy v přechodu, ihned jsem změnila lékaře. Na konci prosince 2002 se konečně objevili proužky dva. Dneska máme krásnou hločičku Leničku.

Každý měsíc jsem měla pocit, že jsem určitě těhotná. Měla jsem stejné příznaky jako kámoška, která se mezitím krásně kulatila. Možnost jak poznat těhotenství je také měření bazální teploty. Chce to ale výdrž, každé ráno než vstanete změřit teplotu a zapsat. Takto člověk může i zjistit kdy má plodné dny.

Držím vám palečky. Určitě se to podaří.

Anonymni  08.01.03 19:47
NEPRAVIDELNÁ MENTRUACE

Ahoj holky, tenhle problém moc dobře znám. Do té doby, než jsem začala brát antikoncepci jsem měla menzes úplně přesně na den. Začala jsem taky dost rychle tloustnout, po dvou letech jsem antikoncepci zrušila. Jenže po tom, co jsem jí vy:,–(ila to přišlo…menstruaci jsem měla další dva roky asi jen 8×. Když jsem přišla k lékaři, tak mi řekl, že je to normální…ha,ha, ha. Taky jsem se snažila tou dobou otěhotnět, ale marně. Pomohla mi až dovolená u moře, přestěhování se do nového krásného bytu a dieta… Takže když jsme to rozebrali s mou kamarádkou, tak jsme se shodli na tom, že člověk se musí cítit nejen dobře fyzicky, ale i psychicky, aby se mu podařilo otěhotnět. Takže za

1. vybodněte se na těhotenský testy (protože až to příjde tak to poznáte i bez toho proužku)

2)užívejte si z manželem bezvadnej sex a nedopusťte, aby se vám zvrhnul jenam v páření za účelem početí dítěte

1. zpříjemněte si domací prostředí a ještě lepší je dovolená, někde kde na vás nebudou dotírat problémy, práce atd…

Zdraví Ivana a přeje hodně štěstí, no vždyť víte… :wink:

[ Tuto zprávu upravil: im - 08.01.2003 19:49 ]

ve
Povídálka 38 příspěvků 16.01.03 14:13
NEPRAVIDELNÁ MENTRUACE

Tak tohle bohužel znám. Než jsem začala brát HA byla to hrůza. Pravidelnou MS jsem nezažila snad nikdy, pokaždé přišla jindy, jinak silná a jinak dlouhá. Pak jsem brala HA asi 8 let s jednou asi 2 měsíční pauzou. Během HA jsem měla MS takřka na hodinu přesně. Bylo to fajn. Myslela jsem si, že po 8 letech si můj organizmus zvykl co se sluší a patří, ale opak byl pravdou. Po vysazení první MS přišla jako během HA, ale na druhou jsem čekala dva měsíce. Až po vyvolávací injekci přišla. Teď jsem zvědavá co tento měsíc. Snažíme se o miminko, ale zatím nijak vehementně :) Zatím se mi nechce ani počítat ani měřit. Doufám, že nám to půjde bez toho.

Mějte se pěkně

Verča

8O

Anonymni  17.01.03 13:47
NEPRAVIDELNÁ MENTRUACE

Ahojte, konecne som našla diskusiu o mojom probleme: pred HA relativna pohoda, cez HA super a potom hroza. Kedze som este nechcela otehotniet, moj lekar odmietol s tym cokolvek robit. Tak som ho vymenila za ineho. Ten ked uvidel moj men. kalendar, ihned zasiahol. To uz som otehotniet chcela. Takze som 7 cyklov uzivala Proveru, ale uspech sa nedostavil. Tento cyklus (dufam, ze nebude) mi budu merat hladiny hormonov. Drzte mi palce.

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 22.01.03 11:48
NEPRAVIDELNÁ MENTRUACE

Jako byste mi všechny mluvily z duše… Pravidelnou MS jsem před branim HA vůbec nepoznala - byl to prostě chaos - teď bych ráda, po 7 letech, vy:,–(ila a tak se obávám, co mě čeká… Držím všem palečky, aby i přesto se vše podařilo!

[ Tuto zprávu upravil: Kaitlin - 22.01.2003 11:50 ]

Anonymní  24.07.13 13:26
Nepravidená menstruace

Ahoj holky, je mi 18let a stále mám nepravidelnou menstruaci. HA neberu, ani jsem nebrala. První jsem dostala přibližně v 15. Chvíli byla pravidelná, potom jakoby vymizela a občas nastalo jen špinění. Gynekolog mi píchnul injekci, po dvou týdnech přišla menstruace, ale pravidelná už nebyla. Tak 4 měsíce ji nemám vůbec. Těhotná nejsem. Je možné že mi nefungují vaječníky? Mám strach, že nikdy nebudu moc mít děti. Měl někdo stejný problém?

mati
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 24.07.13 13:36

Klid, dej tělu (hormonům) čas se srovnat

a pro uklidnění - nepravidelnou ms jsem měla vždy (když vynechám pár let braní HA) a neplánovaně jsem otěhotněla při první příležitosti (po ročním ms cyklu)

mati
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 24.07.13 13:39

Jo a ještě - v dospívání mi cyklus hodně ovlivňovala i váha, a to nešlo o žádné extrémy

Malá Mia  24.07.13 14:00

Měla jsem to podobně a taky jsem se bála. Tenkrát můj skvělý gynekolog řekl: „To je taková porucha, která se po porodu většinou spraví.“ Vůbec mě nezneklidňoval řečma, že bych mohla mít třeba problém s otěhotněním, a jsem mu za to zpětně moc vděčná. Otěhotněla jsem asi čtvrtý cyklus od té doby, co jsme se začali o dítě snažit. Byly to teda enormní cykly, dlouhé, každý jiný. V tom posledním jsem měla ovulaci až 39. den cyklu, a přesto se zadařilo a máme zdravou dceru. A gynekolog měl pravdu, po porodu se to upravilo a po skončení kojení mi naskočil cyklus asi 35 denní, takže paráda :palec:

Nestresuj se tím předem. Nech přírodě ještě čas, někdy to opravdu trvá víc let, než se to srovná. Jinak pokud bys to chtěla vyřešit antikoncepcí, tak nedoporučuju: s ní ti sice bude chodit menses pravidelně jak hodinky, ale ten problém se nevyřeší, jen odsune. Pak bys ji vysadila a chtěla otěhotnět a ejhle, cyklus nikde. To se stalo mě. Spíš bych tomu fakt ještě dala čas. Řešila bych to až ve chvíli, kdy bych chtěla otěhotnět a nešlo to. Ale ono to půjde :hug:

Luci1986
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 26.07.13 10:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky, je mi 18let a stále mám nepravidelnou menstruaci. HA neberu, ani jsem nebrala. První jsem dostala přibližně v 15. Chvíli byla pravidelná, potom jakoby vymizela a občas nastalo jen špinění. Gynekolog mi píchnul injekci, po dvou týdnech přišla menstruace, ale pravidelná už nebyla. Tak 4 měsíce ji nemám vůbec. Těhotná nejsem. Je možné že mi nefungují vaječníky? Mám strach, že nikdy nebudu moc mít děti. Měl někdo stejný problém?

Přesně takový problém jsem měla. Píšu v minulém čase protože jsem podruhé těhotná :) Neboj, nech se poslat na vyšetření hormonů a hormonů štítné žlázy, dělá se to dohromady. Pokud ti z toho nic nezjistí (a i pokud jo) doporučuju z vlastní zkušenosti zkusit měřit bazální teplotu. Hodně dobrých článků o tem je prý na rodina.cz, já se to učila z knih :) podle toho krásně poznáš, co se s tvým tělem děje, je to opravdu neocenitelná metoda, dá se využít pro „předcházení“ těhotenství i pro snažení o miminko :)

Kyana
Povídálka 35 příspěvků 05.01.14 12:48

Ahoj, koukám že už tu dlouho nikdo nepsal. Tak co, jak jste dopadly, čeká někdo už mrňouska? :andel:

Já mám stejný problém s nepravidelnou ms. Poprvé jsem to dostala tuším ve 13 letech a bylo to v pohodě, pak ale najednou kolem 16 roku začali potíže s nepravidelností. Doktor mě říkal, že vlivem dospívání to není nic neobvyklého a když jsem s tím přišla, tak mi dal injekci, srovnalo se to třeba na tři cykly a pak zase nic. Poté jsem změnila doktora, paní doktroka mě dala antikoncepci, ms chodila na den přesně, ale cca od 19 let HA nesmím užívat a ms je opět nepravidelná. Nyní se snažíme o miminko, tak snad to vychytáme a podaří se :think:

Jannys
Kelišová 6009 příspěvků 05.01.14 12:53

@Kyana Ahojky já mám bohužel úplně přesně to co ty o první mimi jsme se snažili 9 měsíců :-/ Ale na konec se zadařilo. Nepravidělnou MS mám doposud.
Dělám si MS kalendář a poctivě zapisuji. Zjistila jse, že tedy mi chodí MS pravidelně, ale nemám cyklus 28 dní ale nějakých 20-25dní ted nevím přesně.
Také bych chtěla další mii a tak se trošku skrze mou MS bojím :-/

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Koupání před 50 lety: s nubianem, kostkovanou dekou a matračkou

Jít se koupat znamenalo ještě před půl stoletím vyjít ze vrat a k vodě urazit... číst dále >

Příběh Mirky: Syn bude otcem, ale dítě nejspíš není jeho

Tak jsem se dočkala, budu babičkou. Mám skvělou snachu, bezvadného syna a... číst dále >

Reklama