Bazální teplota

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  16.11.02 18:49
Bazální teplota

Ahoj holky.Mate zkušenosti s bazální teplotou.Měla jsem tu teplotu nad 37 a trochu sem to dostala a měla jsem to 3 dny a teplota byla i tak 37.e to možné v těhotenství.Pila jsem hormonální čaj ,nemáte s ním některá zkušenost,zda způsobí krvácení v těhotenství.Dik

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Stepinka
Povídálka 31 příspěvků 17.11.02 18:44
Bazální teplota

Jak je to s pitím hormonálního čaje a jeho vlivem na krvácení nevím, ale možné to je. Pokud teplota zůstává nad 37°C a nedostaví se menstruace (krvácení musíš posoudit sama) je velmi pravděpodobné, že jsi těhotná.

Já sama jsem při prvním těhotenství asi tři měsíce krvácela velmi podobně menstruaci. Nepíšeš, jestli je těhotenství žádoucí, či nikoliv, takže Ti přeji ať Ti vyjde to, co si přeješ.

Olča

Anonymni  17.11.02 19:39
Bazální teplota

Hrozně moc bych chtěla všechny uklidnit,co se týče bazální teploty.sama jsem si ji měřila půl roku,už jsem si myslela,že jsou moje cykly anovulační-prostě nejapné teploty…a teď jsem těhotná.Nemyslím si,že bych byla nějakej trouba,dokonce jsem sestřička,takže o tom něco vím,ale fakt myslím,že to člověka jen stresuje.Asi to neplatí vždy,aby se zase na mě nezlobily skalní měřitelky,ale moje zkušenost je taková.Všem hodně štěstí,Adina

Anonymni  18.11.02 08:59
Bazální teplota

Ahoj Olčo.Byla bych strašně štastná a můj muž taky,kdybych těhotná byla.Je mi špatně,krvácela jsem3 dny ,možná to ani nebyla menstruace a ani mi nebylo tak zle.Ted pocituji větší prsa.Dík za odpověd.Verča.Jak ti trvalo to krvácení dlouho.Kolik dní

Stepinka
Povídálka 31 příspěvků 18.11.02 09:21
Bazální teplota

Trvalo skoro jako menstruace (asi 5dní), také jsem na těhotenství ani nepomýšlela. Co třeba zkusit těhotenský test? Jsou poměrně spolehlivé. Přeji ať to vyjde. Olča

Anonymni  18.11.02 12:07
Bazální teplota

Myslím si,že důležitá je teplota.Pokud začneš krvácet a přesto Ti bazální teplota neklesne pod 37 můžeš být těhotná.Znám několik případů, kdy měla žena ještě 3 měsíce menstruaci, ale byla těhotná.K poklsesu teploty však nedošlo, provedla si těh. test a byl pozitivní.Já si proto když mi teplota klesne a dostanu menstruaci test ani nedělám.Zdraví.V.

Vendula
Kecalka 102 příspěvků 18.11.02 16:12
Bazální teplota

Já si měřím první měsíc bazální teplotu a zatím neklesla od ovulace pod 37 stupňů, až dneska 3 dny před menstruací na 36,8, což po přečtení vašich příspěvků mě trochu zklamalo, ale uvidíme. 3. měsíc se totiš pokoušíme o mimi… dám vědět, jak to dopadlo :wink: Zdraví Vendula

Anonymní  05.10.11 13:48
co myslite

Co myslite holky ? …uz tri dny mam precitlivele bradavky a dnes trochu citim podbrisek…myslite ze by to mohlo byt tehu? Na testik je jeste brzo a jsem z toho cela nesva :zed: :D

Anonymní  05.10.11 13:50

toho oznaceni MS a plodnych dnu si nevsimejte…proste jen jeste nevim jak dlouhy mam cyklus, tak jsem tam placla 28 dni…

katyca
Závislačka 3376 příspěvků 05.10.11 13:56

A kdy jsi to měla naposled :?:

Kima-o
Závislačka 4886 příspěvků 05.10.11 13:56

já osobně bych spíš řekla, že to bude ovulace… ale nejsem žádnej profík :jazyk:

katyca
Závislačka 3376 příspěvků 05.10.11 14:00

No právě pokud nedapíše přesný den poslední MS tak se také kloním k tý ovulce, je mi líto.

Anonymní  05.10.11 14:09

od vysazeni jeste nebyla, takze konec srpna. Cili i ovu by byla dobra zprava

katyca
Závislačka 3376 příspěvků 05.10.11 14:15

Myslíš vysazení antikoncepce? Je možné, že máš rozhozené cikly, ale těhu se nedá vyloučit, jinak pokud ti teplota takhle stoupá jde v normálním případě při pravidelné menst. o ovulku. Tak přeji moc štěsí a uděl jsi test, už by tam mělo jít něco vidět// :huban:

BaraBara  10.03.12 11:29
tehotenstvi

ahojky holky,chtela bych se zeptat MS mam 14dnu opozdenou tehotensky test jsem jsi delala ale mam pocit ze to byl neplatny vysledek,jelikoz jsem hubene postavy vse je namne videt a brisko pozoruju nejakej ten cas a mam ho zakulacene mnoho lidi mi gratuluje :D:mrgreen: bradavky mam citlive jsem strasne naladova a hned se rozbrecim…o miminko se snazime pres 9mesicu ,a bazalni toplotu jsem este nemerila,ta se muze merit treba z ust? myslite ze mohu byt tehotna?
 Dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Reklama