Nepřidání platu před mateřskou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 16:55
Nepřidání platu před mateřskou

Ahoj, mám dotaz. Za 3 měsíce budu nastupovat v práci na mateřskou dovolenou a ostatním zrovna přidali 3000 Kč k platu. Mě řekli, že jelikož jdu za tři měsíce na mateřskou, tak mi kvůli tomu, aby to nebylo úřadům podezřelé, trvale nepřidají. Ale možná mi něco dají v odměnách ( u čehož není zaručeno, že opravdu nějakou dostanu). Mají na to vůbec právo, když ostatním přidali? Předem díky za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 12580 příspěvků 04.06.19 17:02

Podle mě mají, pokud nemáte nějaké tabulkové platy, kolektivní smlouvu či nějakou interní směrnici, která by ošetřovala plošné zvyšování platu.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 04.06.19 17:03

Je to jejich vec komu pridaji a komu ne.

DeeDee.518
Kecalka 376 příspěvků 04.06.19 17:07

Myslím si, že právo na to mají. Nikde není psaná povinnost přidat všem zaměstnancům. Že se přidává jen některým, je běžná praxe. Prostě se udělá dodatek ke smlouvě a tradá. Chápu, že vás to mrzí. Taky by mě to mrzelo. Blbě se to sešlo. :nevim: Ale když si sebe představím na jejich místě, taky bych neviděla důvod zvedat mzdu někomu, kdo by peníze bral několik měsíců defacto za to, že tam není - a tudíž pro firmu nic nedělá. Ovšem ten důvod je pouze výmluva. Podezřelé by nebylo nic si myslím - obzvlášť, kdyby se to zvedalo skoro všem. Oni vám ty peníze prostě nechtějí dát, když jim jdete pryč. Jen vám to neřeknou na plnou h*bu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 17:08
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dotaz. Za 3 měsíce budu nastupovat v práci na mateřskou dovolenou a ostatním zrovna přidali 3000 Kč k platu. Mě řekli, že jelikož jdu za tři měsíce na mateřskou, tak mi kvůli tomu, aby to nebylo úřadům podezřelé, trvale nepřidají. Ale možná mi něco dají v odměnách ( u čehož není zaručeno, že opravdu nějakou dostanu). Mají na to vůbec právo, když ostatním přidali? Předem díky za odpovědi.

Právo podle mě na to mají, ale spíš chtějí ušetřit. O úřadech je to v tomto případě výmluva, protože by bylo doložitelné, že dostali všichni a ne jenom ty. Odměny jsou nenarokovatelna složka, to jsem vždycky říkala, když se mě tímhle rohlíkem snažili opít… Spíš je zaměstnavatel hajzlik. Když ti to nedal do výplaty, tak se buď hádej nebo s tím nepocitej. Já mám bohudiky férového, když to vezmu, tak mi taky plošně přidal cca 20 % a navíc jsem dostala i 70 % prémie a to jsem z loňska odpracovala 3 měsíce. Tím se nechlubim, ale spíš jen poukazuji, že i slušné firmy jsou, jen je jich bohužel málo.

Karleon
Kelišová 5660 příspěvků 04.06.19 17:10

A neměli by náhodou všichni zaměstnanci, kteří pracují na stejné pozici, pobírat stejné peníze? Když tedy opominu platové tabulky resp. délku praxe

bublinek
Kelišová 5650 příspěvků 04.06.19 17:11

U nás se přidává podle tabulek.
Zase na druhou stranu pokud máš dost odvahy než odejdeš si o odměnu řekni.

hospodki
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 04.06.19 17:14

@Karleon ne, je to dle toho co si ujednás při nástupu. Chápu, že ve fabrice má Máňa stejně jako ostatní co stojí u pásu, ale třeba v korporatech se můžou platy na stejné pozici lišit i o desítky procent

Karleon
Kelišová 5660 příspěvků 04.06.19 17:17
@hospodki píše:
@Karleon ne, je to dle toho co si ujednás při nástupu. Chápu, že ve fabrice má Máňa stejně jako ostatní co stojí u pásu, ale třeba v korporatech se můžou platy na stejné pozici lišit i o desítky procent

A co paragraf 110 zákoníku práce?

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15094 příspěvků 04.06.19 17:17

@Karleon ne, je to individuální.

Aduš8
Kelišová 5237 příspěvků 04.06.19 17:19

@Karleon ale zakladatelka psala, že přidávají celoplošně, což neznamená, že jsou všichni na stejné pozici.

Karleon
Kelišová 5660 příspěvků 04.06.19 17:22
@Aduš8 píše:
@Karleon ale zakladatelka psala, že přidávají celoplošně, což neznamená, že jsou všichni na stejné pozici.

Všichni asi ne, ale někdo možná ano.

hospodki
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 04.06.19 17:25

@Karleon to je ideální svet, ale v praxi to tak není. Nikdy jsem nebyla ve firmě, kde by na stejné pozici měli stejně.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 04.06.19 17:27

@Karleon no tak to fakt ne :mrgreen: kazda pozice ma nejake sve minimum a maximum a v tomto rozpeti maji dani zamestnanci platy.. jestli je nekdo lajdak, tak muze delat cely zivot za svuj nastupni plat max zvyseny o valorizaci a kdyz je nekdo sikovny a pracovity, tak muze mit pul roku po nastupu klidne o 15 tisic vic, kdyz to pozice dovoluje :kytka:

nozu
Extra třída :D 12580 příspěvků 04.06.19 17:30
@Karleon píše:
A neměli by náhodou všichni zaměstnanci, kteří pracují na stejné pozici, pobírat stejné peníze? Když tedy opominu platové tabulky resp. délku praxe

hele tohle nefunguje ani v rámci tabulkových platů. Sice máš na typové pozice dané platové třídy, ale ty mají různé rozpětí podle odpracovaných let a pak je osobní ohodnocení, které zohledňuje, jak kvalitně člověk pracuje. Takže lidé vykonávající stejnou práci opravdu nemusí mít (a dost často nemají) stejné peníze.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama