Snubáky jen tak

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 07:48
Snubáky jen tak

Ahojky holky, prosím nějaké tipy na snubaky? Jen tak, abych pokoukla, spis kvůli šířce, mate některá 5 mm a více? Děkuji :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
potvurka89
Závislačka 3772 příspěvků 04.06.19 07:56

Ahoj ano mam širší, víc jak 5mm jsem neviděla, koukni tady prsteny-prstynky

Lychee13
Závislačka 3204 příspěvků 04.06.19 07:57

Máme tyto, jsou 6mm myslím :)

https://www.korbicka.com/…-prsteny-030

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 07:57

My jsme dělali na zakázku. Vyšlo nás to na 10000, máme je z bílého zlata i s iniciály. A musím říct, že za tu cenu jsou opravfu krásné

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 04.06.19 07:58

Mame snubaky od brilas a jsme spokojeni :) bile zlato a ja mam jeste brilianty.. jinak velikost mame 4mm, puvodne jsme chteli jen 2 mm, ale kdyz jsme je pak videli v obchode, tak to byly jen takove krouzky :lol: doporucuji je i zkusit, treba i jen tak, at mas predstavu jak ty jednotlive velikosti na prste vypadaji, pak se i lepe vybira ;)

Cenarius
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 04.06.19 08:04
@Anonymní píše:
Ahojky holky, prosím nějaké tipy na snubaky? Jen tak, abych pokoukla, spis kvůli šířce, mate některá 5 mm a více? Děkuji :srdce:

Doporucuju najit a zajit si do nejakeho mensiho zlatnictvi. Vyhnout se tem v nakupnich centrech, jsou dost drahy.

Sue2008
Kecalka 407 příspěvků 04.06.19 08:04

My mame jenom 3 mm a uplne staci, i kdyz jsem prostorove vyraznejsi. Nebyli jsme s manzelem na sperky zvykli, ale snubaky jsme nosit chteli. Mame tyto https://www.brilas.cz/…-white.xhtml a byli jsme vybirat v kamenne prodejne v Ostrave

Klaraslunicko
Kecalka 254 příspěvků 04.06.19 08:10

My prave jeli do klenotnictví Jolleo, cele se to podělalo, drahé jako blázen, tak je nechávám cele předělat u soukromnika a už řeším každý detail :woman_facepalming:,mám hubene prsty, tak potrebuju něco lehkého, ale zároveň, aby mě hned nepraskl, tak to s nim vše zvažuju, ono to zas není to nejslavnější, ale tak, víte jak :)

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 04.06.19 08:22
@Cenarius píše:
Doporucuju najit a zajit si do nejakeho mensiho zlatnictvi. Vyhnout se tem v nakupnich centrech, jsou dost drahy.

Nam v jednom takovem mensim vysli vstric a udelali pro manzelovu obri ruku vyssi prsten nez pro me a diky tomu ty prsteny vypadaji stejne, coz jsme chteli. Jinak bych bud ja musela mit na prste obrovskou masu kovu, nebo by naopak manzel mel na pohled jen uzky krouzek. Myslim ze mame 3,5 a 5 mm. Jestli chcete snubaky ve zlate a nad 5 mm, tak taky vemte do uvahy, ze budou docela tezke, jako ne opticky, doslova.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2197 příspěvků 04.06.19 08:25

Hlavně si je zkuste i na ruce, neobjednavejte jen podle obrázku z netu. Btw ségra má hodně široký (mm nevím) a nenosí ho, protože se jí pod ním potí ruka a dělá z toho vyrážka :? Má tedy stříbro, ale jelikož ostatní „tenké“ stříbrné prstýnky jí to nedělají, tak jí zřejmě nevyhovuje tak široký.

Klaraslunicko
Kecalka 254 příspěvků 04.06.19 08:26

@Jitul.kaaa9 on to vyrábí ruco, tak snad nám to dá ještě vyzkoušet a kdyztak by se to dalo upravit, ale 5 mm není snad zas tak hrozny :roll:…5,2 nějak tak jsem si řekla, teď nevím

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2197 příspěvků 04.06.19 08:28

@Klaraslunicko jasně, nejspíš s tím problém nebude. Jen jsem chtěla napsat, že může nastat i toto ;)

Klaraslunicko
Kecalka 254 příspěvků 04.06.19 08:38

@Jitul.kaaa9 já se toho prave bojím, ty co jsme měli původně, tak sirkove ok ale těžký byli teda nezkutecne a to mě hrozne vadilo

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4824 příspěvků 04.06.19 09:05

My máme tyhle, jsou široké 7mm, chirurgická ocel, i po dvou letech vypadají pořád jako nové, mám atopický ekzém na rukou a pod prstýnkem se mi nic nedělá.

katintheBOx63
Kecalka 455 příspěvků 04.06.19 10:05

My máme od bisaku,https://www.bisaku.cz/ a jsem spokojena. Manžel ho má širší přizpůsobený jeho větší ruce, ja jsem zase ladila k zásnubáku aby co se týče šíře to vypadalo hezky na ruce. Nebyl s tým problém, mají asi cca 20 ruzných šířek a lze to nakombinovat pro vybraný dizajn snubáků. Mám odtud i zásnubní prsten a spokojenost taky, hezky jsem si to zladila. Jestě mám vyhlídnuté k tomu i náušnice, tak ty budou po porodu ;)

Příspěvek upraven 04.06.19 v 10:13

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama