Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahojte maminky a budoucí maminky ![]()
Jsem ve 13tt a v podbřišku to je pěkně divoké.
neustále bodani.. bolest na levé straně podbřišku… je to az nesnesitelne.. pokaždé jsem vystrašena jsem šla k dr. Ale vždycky bylo všechno v pohodě a prý je to jak se to všechno roztahuje vazy a děloha.. Už jsem po jednom potratu který se stal letos v březnu takže se nedivte ze tak vyšiluju
tvrdnutí podbrisku mam taky časte a občas tam cítím jako by to bylo pod tlakem.. kontrolu mam az 9.října ale zítra mi má přijít angelsounds pro mou klidnou duši
myslíte že je to všechno v pohodě jestli malý je v pohodě? Už abych cítila aspoň ty pohyby
![]()
Věř, že to bude v pohodě a nestresuj se. Já jsem 21+2tt a,,táhne´´mě podbřišek pořád, sem tam píchne. U prvního jsem necítila nic od 3. měsíce. Každá to má jinak
To píchání na vaječníkách je úplně normální, i ten tlak. Roztahuje se děloha, všechno roste, tak se raduj ![]()
Tak snad je vážně Všechno v pohodě
to čekání na ty kontroly u dr. Jsou hrozne a zdlouhavé
nejradši bych tam chodila každý týden
předtím jsem tak bolestive těhotenství neměla tak je to pro me Všechno nové
dekuju za uklidnění
![]()
Od začátku těhotenství mám pocit, že mám v břiše jednu velkou diskotéku
Každou chvíli píchání, také hlavně na levé straně, bodání, křeč, bolest žaludku, bolest podbříšku..
Dřív jsem se bála, jestli je tohle nebo tohle v pořádku, teď jsem 23.tt a už jsem si nějak zvykla.. A mimochodem v poslední době mě začalo bříško trápit ještě mnohem víc
Nestresuj, v klidu a angel sound moc pomáhá, schvaluji. Vždycky, když jsem za sebou měla náročný den nebo jsem byla nějak nejistá, poslechla jsem si srdíčko a byla jsem v klidu ![]()
Dekuju už se cítím více v klidu když tohle čtu
![]()
Když chceme male ratolesti musíme si hold v tom těhotenství neco vytrpět
![]()