Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky,
ja ani nevím jak to popsat nebo jak začít..
pozitivní ovulační test jsem měla ve středu.. takže ovulace zřejmě proběhla ve čtvrtek minulý týden..
Mám, ale strach testovat.. strach, že to zase nevyšlo.. přitom samozřejmě mám takový vnitřní pocit, že teď to vyšlo..(píchá mě občas u vaječníku, a v podbříšku mám takový divný tlak..) jenže takový pocit jsem měla i minulý měsíc…
Manžel i říká, že mi z toho už hrabe.. ![]()
@jája428 píše:
hrabe.je to dva dny
jak píšu v příspěvku minulý týden.. takž je to 9 dní..
@jája428 píše:
promin, blbě čtu
ne nic se neděje..
když se na to dívá člověk z nadhledem.. tak to přijde kdy to přijít má..
jenže to čekání.. to je mazec..
@blumen píše:
@moonulkaa tak netestuj a pockej na MS
tak jsem to chtěla udělat.. jenže pak si říkám, že budu do MS třeba v plané naději..
holky asi blázním ![]()
Já bych to zkusila zítra ráno, ať nejsi zbytečně dlouho nervózní. Držím palce, ať to vyjde! ![]()
@moonulkaa uprimne, stejne Te to neuklidni, i kdyby byl negativni, druhy den budes doufat zase (zkusenost)
nejlepe vydrzet aspon do 12.dpo, at jde uz aspon neco videt…
@blumen píše:
@moonulkaa uprimne, stejne Te to neuklidni, i kdyby byl negativni, druhy den budes doufat zase (zkusenost)nejlepe vydrzet aspon do 12.dpo, at jde uz aspon neco videt…
no právě, kdyby byl negatvní říkala bych si, že je to ještě málo dní.. (takto jsem to měla minulé cykly.. ) takže 12dpo to už je „stoprocentni“?
@moonulkaa neni, nejlepsi je testovat az v den vynechani MS. Ale ja videla carku dva dny pred MS a duch to nebyl. Predtim by to bylo jen loveni. Zkus vydrzet. Ja takto vyplytvala furu testu ![]()
@moonulkaa 12 dpo neni stoprocentni. Nekdo ma. sotva ducha tyden po vynechani.
Ja asi 14dpo dusika…