Nervozita před testovaním

462
5.9.14 21:08

Nervozita před testovaním

Ahoj holky,

ja ani nevím jak to popsat nebo jak začít.. :( pozitivní ovulační test jsem měla ve středu.. takže ovulace zřejmě proběhla ve čtvrtek minulý týden..

Mám, ale strach testovat.. strach, že to zase nevyšlo.. přitom samozřejmě mám takový vnitřní pocit, že teď to vyšlo..(píchá mě občas u vaječníku, a v podbříšku mám takový divný tlak..) jenže takový pocit jsem měla i minulý měsíc…

Manžel i říká, že mi z toho už hrabe.. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
462
5.9.14 21:13
@jája428 píše:
hrabe.je to dva dny :roll:

jak píšu v příspěvku minulý týden.. takž je to 9 dní..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85493
5.9.14 21:14

@moonulkaa tak netestuj a pockej na MS ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
462
5.9.14 21:15
@jája428 píše:
promin, blbě čtu :kytka:

ne nic se neděje.. :) když se na to dívá člověk z nadhledem.. tak to přijde kdy to přijít má.. :) jenže to čekání.. to je mazec..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
462
5.9.14 21:16
@blumen píše:
@moonulkaa tak netestuj a pockej na MS ;)

tak jsem to chtěla udělat.. jenže pak si říkám, že budu do MS třeba v plané naději.. :-D holky asi blázním :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6757
5.9.14 21:17

Já bych to zkusila zítra ráno, ať nejsi zbytečně dlouho nervózní. Držím palce, ať to vyjde! :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85493
5.9.14 21:21

@moonulkaa uprimne, stejne Te to neuklidni, i kdyby byl negativni, druhy den budes doufat zase (zkusenost) ;) nejlepe vydrzet aspon do 12.dpo, at jde uz aspon neco videt…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
462
5.9.14 21:26
@blumen píše:
@moonulkaa uprimne, stejne Te to neuklidni, i kdyby byl negativni, druhy den budes doufat zase (zkusenost) ;) nejlepe vydrzet aspon do 12.dpo, at jde uz aspon neco videt…

no právě, kdyby byl negatvní říkala bych si, že je to ještě málo dní.. (takto jsem to měla minulé cykly.. ) takže 12dpo to už je „stoprocentni“?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85493
5.9.14 21:29

@moonulkaa neni, nejlepsi je testovat az v den vynechani MS. Ale ja videla carku dva dny pred MS a duch to nebyl. Predtim by to bylo jen loveni. Zkus vydrzet. Ja takto vyplytvala furu testu :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9318
5.9.14 21:29

@moonulkaa 12 dpo neni stoprocentni. Nekdo ma. sotva ducha tyden po vynechani.
Ja asi 14dpo dusika…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4724
5.9.14 21:57

@moonulkaa jak dlouho se snažíte?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová