Bolest břicha bez ovulace

Anonymní
5.9.14 14:39

Bolest břicha bez ovulace

Holky mám dotaz. Snažíme se o miminko, bohužel mám ale rozhozenou ms a beru duphaston (začínám vždy od 15. dne cyklu). V půlce cyklu mě vždy začne bolet břicho a trvá to asi 3 dny, tak si myslím, že je to ovulace. Ale dle ovulačního testu ji nemám. Jak je to možné? Díky :-)

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
85500
5.9.14 14:45
@Anonymní píše:
Holky mám dotaz. Snažíme se o miminko, bohužel mám ale rozhozenou ms a beru duphaston (začínám vždy od 15. dne cyklu). V půlce cyklu mě vždy začne bolet břicho a trvá to asi 3 dny, tak si myslím, že je to ovulace. Ale dle ovulačního testu ji nemám. Jak je to možné? Díky :-)

A ten Duphaston nasazujes az po domnele ovulaci? To znamena testujes, jsou negativni a nasadis Duohaston?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6094
5.9.14 14:52

My jsme se senazili o miminko 2 roky. Ovulaci jsem mela potvrzenou podle BT, UTZ i bolesti, ale ovu testy nikdy nebyly pozitivni. Pak mi prisli na snizenou funkci stitne zlazy, nasadili hormony, druhy mesic jsem mela prvni pozitivni ovulacni test a hned jsem otehotnela. Takze at ti Dr vezme krev na stitnou zlazu. Drzim pesti :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.9.14 14:55

@blumen No, beru to dle doktorky, protože když jsem v lednu vysadila HA, tak jsem 3 měsíce po sobě měla cyklus 28 dní vždy přesně a pak najednou nic. Tento měsíc jsem si prvně zkusila udělat ovulační testy a byly negativní… Ještě dodám, že po dobrání duphastonu vždy ms dostanu…

  • Citovat
  • Upravit
85500
5.9.14 14:57
@Anonymní píše:
@blumen No, beru to dle doktorky, protože když jsem v lednu vysadila HA, tak jsem 3 měsíce po sobě měla cyklus 28 dní vždy přesně a pak najednou nic. Tento měsíc jsem si prvně zkusila udělat ovulační testy a byly negativní… Ještě dodám, že po dobrání duphastonu vždy ms dostanu…

A ty bolesti mivas ktery den cyklu? Treba se ti ovulace posunula na pozdeji a nasazujes duphaston moc brzo - tim padem blokuje ovulaci. Tak delej ovulacni testy cely cyklus a nasad ho az po probehle ovulaci a ne naslepo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.9.14 14:59

@blumen ASi od 13. nebo 14. dne

  • Citovat
  • Upravit
85500
5.9.14 15:01
@Anonymní píše:
@blumen ASi od 13. nebo 14. dne

Zkusila bych to udelat, jak jsem psala… A uvidis. Treba ho nasazujes moc brzo a on ji zablokuje

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová