Neschopenka a doprovod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dagmarka123
Povídálka 14 příspěvků 10.08.18 09:35
neschopenka a doprovod

Ahojky, potrebuji poradit…Jsem na neschopence a potrebuji doprovodit mamku na vysetreni jak je to s kontrolou?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lerista
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 10.08.18 09:38

Půjdete tam, když máš vycházky.

rozand
Závislačka 3362 příspěvků 10.08.18 09:48

Myslim, ze by stacilo potvrzeni od lekare maminky.

Dagmarka123
Povídálka 14 příspěvků 10.08.18 10:38

@Lerista ne ne bohuzel musime byt v Praze uz dopoledne mimo vychazky

nozu
Extra třída :D 11750 příspěvků 10.08.18 10:38
@rozand píše:
Myslim, ze by stacilo potvrzeni od lekare maminky.

spravne nestacilo, protoze nejde o navstevu lekare osetrujiciho pacienta na neschopence. ale je mozne, ze to na nektere socialce ukeca, pokud narazi na vstricneho urednika. ja osobne bych to neriskovala…

rozand
Závislačka 3362 příspěvků 10.08.18 10:39

@nozu Vážně, i když normálně se to uznává jako důvod k tomu nebýt v práci, když doprovázím matku k lékaři?

Dagmarka123
Povídálka 14 příspěvků 10.08.18 10:42

@rozand no prave jinak si muzu vzit paragraf a mam to placene

Markéta80
Hvězda diskuse 40411 příspěvků 10.08.18 10:45

@rozand jenže ona je práce neschopná a místo aby byla doma doma není. @Dagmarka123 jedině si ten den zařídit např ko u svého lékaře a prostě to spojit ;)

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5901 příspěvků 10.08.18 10:50

@Dagmarka123 a zajít si ke svému dr a nechat si změnit čas vycházek aby si je měla na čas kdy půjdeš s mamkou? Nebo je máš odpoledne zas z nějakého důvodu?

P4ja
Kelišová 6576 příspěvků 10.08.18 12:06

Mimo vycházky nejde. Sousedce to neuznali.

Uživatel je onlineNell2
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 10.08.18 12:10
@P4ja píše:
Mimo vycházky nejde. Sousedce to neuznali.

Podle mě je to úplne logický..

Bubla_Bučková
Závislačka 4036 příspěvků 10.08.18 12:16

@P4ja jakej následoval „trest“? Podle mě i ošetřující lékař pak musí být naštvaný, že pak vypadá, že to dává každému :nevim: Já všechno vyřešila během 13-19.00 ,už mi bude pomalu neschopenka končit, ale kolik lidí mě nutilo porušovat … však na těhotné nechodí :roll: Vše co šlo jsem odložila na regulérní mateřskou a mamku jednou vezla ségra, případně bych požádala svého manžela, půl den dovolené z důvodu pomoci rodině ke snad samozřejmost.

Bubla_Bučková
Závislačka 4036 příspěvků 10.08.18 12:22

Jo a vím, že je to individuální, ale u nás má doktorka „pravidlo“ jedné změny a dost. A já to naprosto chápu a respektuju. Aby jim tam denně 20 tehuli volalo, že na středu chtějí vycházky dopoledne, na víkend odpoledne a v sobotu budou v Liberci a v neděli Brně… :roll: Dodržuju doma klidový režim a návštěvy i výlety jsme krásně zvládli, jen je potřeba se trochu prizpusobit. Nechápu, že třeba mamka to po tobě vůbec chce - ji nevadí problémy, co ti může způsobit?

rozand
Závislačka 3362 příspěvků 10.08.18 12:29
@Bubla_Bučková píše:
@P4ja jakej následoval „trest“? Podle mě i ošetřující lékař pak musí být naštvaný, že pak vypadá, že to dává každému :nevim: Já všechno vyřešila během 13-19.00 ,už mi bude pomalu neschopenka končit, ale kolik lidí mě nutilo porušovat … však na těhotné nechodí :roll: Vše co šlo jsem odložila na regulérní mateřskou a mamku jednou vezla ségra, případně bych požádala svého manžela, půl den dovolené z důvodu pomoci rodině ke snad samozřejmost.

Já teda měla neschopenku v těhotenství kvůli potížím s močákem a jen 3 dny, ale vycházky žádné. Takže jsem nemohla nikam.

Bubla_Bučková
Závislačka 4036 příspěvků 10.08.18 12:34
@rozand píše:
Já teda měla neschopenku v těhotenství kvůli potížím s močákem a jen 3 dny, ale vycházky žádné. Takže jsem nemohla nikam.

první část neschopenky byla od obvodního a vycházky se povolily až časem. Jo ještě jsem měla neschopenku týden po nečekaném potratu od gynekoložky a taky bez vycházek.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >