Reklama

Chci hubnout v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník KatyM02
Nováček 1 příspěvek 10.08.18 03:00
Chci hubnout v praze

Čau holky pojďte hubnout!

Reklama

Reakce:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 10.08.18 06:31

Beru.. stačí napsat, kolik chci dolů a zmizí to samo? :mrgreen: a když budu mimo prahu tak to fungovat nebude?

Malike
Extra třída :D 11586 příspěvků 10.08.18 07:07

Chci hubnout na Hawaii :mrgreen:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 10.08.18 08:19

@Malike správně, ananas je prý učiněný zázrak na hubnutí

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33003 příspěvků 10 inzerátů 10.08.18 08:26

Ahoj, pokud Praha není podmínkou a můžeme hubnout v celé republice, přijď do této hubnoucí skupiny .
@sinapis.alba S tím ananasem je to nesmysl. Je to poměrně kalorické ovoce s dost vysokým obsahem sacharidů, no a jestli si dáš kompotovaný, tak to už vůbec není na hubnutí. A obsah bromelainů je tam velmi nízký, takže efekt ananasu na hubnutí je nula. Pokud slupneš pár plechovek denně, tak spíš očekávej nárůst váhy.

Malike
Extra třída :D 11586 příspěvků 10.08.18 08:36
@sinapis.alba píše:
@Malike správně, ananas je prý učiněný zázrak na hubnutí

Ananas nesnáším :mrgreen: já jedu low Carb takže bez ovoce..ale moře,písek .sopky a džungle.. :mrgreen:

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 10.08.18 08:43

@Malike tak pojedem spolu, já si vezmu na starost ananas a ty zatím oběhneš sopky.. jen mám nepříjemný pocit, že zhubne jen jedna z nás.. a já to nebudu :mrgreen:

Malike
Extra třída :D 11586 příspěvků 10.08.18 08:51
@sinapis.alba píše:
@Malike tak pojedem spolu, já si vezmu na starost ananas a ty zatím oběhneš sopky.. jen mám nepříjemný pocit, že zhubne jen jedna z nás.. a já to nebudu :mrgreen:

Tak jo :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama