Zkušenosti se systémovou sázkou u sportky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:28
zkušenosti se systémovou sázkou u sportky?

Ahoj, otazka je jasná. Máte někdo prosímn zkušenosti se systémovou sázkou u sportky? Stojí to dost peněz a nevím zda do toho investovat. Zatím jsem vyhrála 500 na klasickou sázku, ale samožřejmně chci ty miliony :lol:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 09:18

holky, to fakt nikdo? Nechci abyste mi psali, kolik jste vyhráli:D Spíš jestli jste něco vyhráli. Jestli to má smysl nebo ne.

zrnko
Kecalka 419 příspěvků 10.08.18 11:54

Já jsem několikrát vsadila 7cisel, ale efekt žádný. Možná když dáš těch nejvíc cisel, co jde (co stojí skoro 100t.), možná se na tebe štěstí usměje. :)
Jednou jsem měla i peníze navíc, tak jsem že zvědavosti vsadila asi 100 sloupecku a vyhrála stejně asi 200kc :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >