Reklama

Zkušenosti se systémovou sázkou u sportky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 20:28
zkušenosti se systémovou sázkou u sportky?

Ahoj, otazka je jasná. Máte někdo prosímn zkušenosti se systémovou sázkou u sportky? Stojí to dost peněz a nevím zda do toho investovat. Zatím jsem vyhrála 500 na klasickou sázku, ale samožřejmně chci ty miliony :lol:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 09:18

holky, to fakt nikdo? Nechci abyste mi psali, kolik jste vyhráli:D Spíš jestli jste něco vyhráli. Jestli to má smysl nebo ne.

zrnko
Kecalka 391 příspěvků 10.08.18 11:54

Já jsem několikrát vsadila 7cisel, ale efekt žádný. Možná když dáš těch nejvíc cisel, co jde (co stojí skoro 100t.), možná se na tebe štěstí usměje. :)
Jednou jsem měla i peníze navíc, tak jsem že zvědavosti vsadila asi 100 sloupecku a vyhrála stejně asi 200kc :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama