Jakou velikost tamponu používáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.18 22:45
Jakou velikost tamponu pouzivate?

Ahoj holky, jakou savost tamponu pouzivate? Prijde mi, ze vsichni pouzivaji super…asi divna otazka :oops:, ale zajima me, jestli ma opravdu tolik zen silnou menstruaci… :mavam:

Reakce:

Deluxe27
Stálice 82 příspěvků 7 inzerátů 09.08.18 22:50

Ahoj :mavam:
já používám normal a asi budu muset mít zachvíli 2 kapky(nevím jak se to jmenuje přesně),od porodu a + s antikoncepcí mám extrémně slabou menstruaci :lol:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2033 příspěvků 09.08.18 22:51

Já dříve mini a normal,super jsem tam nedostala a teď normal a super s aplikátorem,nej­sou totiž tak široké,jako klasické.

Evickamicka
Kecalka 131 příspěvků 09.08.18 22:55

Já také normal, dříve i super plus a to sem musela měnit každou hodinu, nestačili mi.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5369 příspěvků 09.08.18 22:55

Ja mam ty nejmensi. Vzdy s aplikatorem.

iila
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 11 inzerátů 09.08.18 22:55

Super mi kdysi přišel děsně velký, nedostala jsem ho tam. No, teď jsem ráda, když první dva dny neproteče. Teda, já už ho dlouho neměla, postupně jsem přešla na kalíšek.

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 09.08.18 22:57

Používám super plus už dlouho, první dva dny a třetí den když už mi to hodně končí a spíš už jen silnější špinění tak bud už jen intimka nebo mini. Nikdy aplikátor, vyzkoušela jsem a je k ničemu dle mého :)

malá_holka
Kelišová 5407 příspěvků 09.08.18 22:59

mini

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 09.08.18 23:11

zacinnala jsem na mini pak normal a pred tehu na zacatku a konci normal a uprostred super

xkoup21
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 44 inzerátů 10.08.18 06:37

Tak 2 dny normal a pak mini. Super jsem nemela nikdy.

Run
Generální žvanilka 20575 příspěvků 10.08.18 08:52

Všechny krom mini. Zezacatku super, na jednu či dvě noci ty noční se závojem a ke konci normál.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >