Neschopenka gynekolog

21
1.3.21 12:55

Neschopenka gynekolog

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné aby mi gynekolog vystavil neschopenku? Nebo musím k obvodákovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
146
1.3.21 12:56

Ano, je. Měla jsem ji po gyn. zákroku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
1.3.21 12:57

Řekla bych, že záleží na druhu tvého problému. Každopádně oba jsou doktoři, oba mohou napsat neschopenky… ;)

• Citovat
  • Nahlásit
7786
1.3.21 13:08

Pokud máš gynekologicke problémy vyžadující PN tak může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
748
1.3.21 13:09
@nikola1515 píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné aby mi gynekolog vystavil neschopenku? Nebo musím k obvodákovi?

Logicky… Pokud mas anginu, tak ti neschopenku gynekolog nenapise.
Pokud mas gynekologicky problem, tak ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
1.3.21 13:18

Může ti ji napsat pokud máš nějaký důvod být na PN. Já mám taky neschopenku od gyndarky kvůli rizikové práci v nemocnici mě nechala doma 😊.. Je to asi na domluvě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7786
1.3.21 13:22
@Misasisi píše:
Může ti ji napsat pokud máš nějaký důvod být na PN. Já mám taky neschopenku od gyndarky kvůli rizikové práci v nemocnici mě nechala doma 😊.. Je to asi na domluvě

Riziková práce zrovna důvod pro PN není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
1.3.21 13:24

@JancaS84 aha takže jako těhotná mám pracovat na covidu? Bohužel dělám na oddělení a jiná práce pro mě nebyla.😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
1.3.21 13:25

@JancaS84 a je to asi na domluvě s lékařem já za každou cenu nepotřebuji peníze čekám první mimčo a jeho zdraví je pro mě důležitější :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7786
1.3.21 13:27
@Misasisi píše:
@JancaS84 aha takže jako těhotná mám pracovat na covidu? Bohužel dělám na oddělení a jiná práce pro mě nebyla.😊

Tak máš být doma za 100% platu když pro tebe nemá zamestnavatel vhodné místo. Mě je to jedno, ty se obiras o peníze a omezujes vychazkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
1.3.21 13:30

@JancaS84 no já celou dobu co makám tak pomáhám lidem a ostatnim.. Takže moje první neschopenka je těhotenství. A je mi celkem jedno ze se obiram o peníze jak říkám pro mě je důležitý to mimčo.. A navíc sem zaopatrena..takze to marodny co mi přijde mám pro svoje potřeby a o víc se nestarám já ale můj muž 😊..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
1.3.21 13:31

@JancaS84 a vychazky mám tak jak jsem je chtěla takže se moc neomezují 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75964
1.3.21 13:41
@Misasisi píše:

Pak mas byt za 100% platu doma… Ale ona by jina byla a to se nechtelo, ze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
1.3.21 13:43

@j.a.n.i1 promiň 😁 😁Já minulý. Rok makala na covidu makám celou dobu tak si můžu snad být dovolit bejt doma ne? Mám na to nárok nebo snad ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
1.3.21 13:45

@j.a.n.i1 a ještě další věc nebudu se v tehotenstvi tahat s lidmi na lůžku to se na mě nezlob..😉Nestojí mi to za to 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat