Snížená placenta krvácení

Anonymní
28.2.21 22:00

Snížená placenta krvácení

Dobrý večer. Poradí mi tu prosím někdo? Jsem na tom špatně ;( Jsem v 12 týdnu těhotenství a jsem v nemocnici. Začalo mi doma silné krvácení a jsem hospitalizovaná v nemocnici.
Dle ultrazvuku je miminko v pořádku ale mám níže placentu ne úplně na čípku ale je prostě níže proto prý to krvácení. Mám teď velké obavy aby bylo miminko i já v pořádku. Je tu maminka která si tímto prošla taky? Krvácení už ustálo ale ještě tam nějaká krev je když mi dělali ultrazvuk a nebo jsem byla na malé šlo to trochu poznat. Prosím poraďte ;(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63144
1.3.21 06:21

Teď můžeš jen čekat.. Tohle se prostě stává. Mi se rozjizdel porod ve 25 tt a s placentou přes čípek, no povedlo se zastavit, ale odlezela jsem to v nemocnici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
5.3.21 00:49

Já si tím prošla cca ve 14tt - doma z ničeho nic (bez příznaků) jsem začla fakt dost silně krvácet, jela do nemocnice, kde už ze mě vyloženě stříkala krev (na ultrazvuku zjistili, že mám placentu hodně nízko, tak to je asi z toho), nechali si mě tam dva dny, ale naštěstí se krvácení už druhý den zastavilo.. nicméně jsem začala brát prášky - Magnesium 2-2-2, Ascorutin 2-2-2 a Gynprodyl 1-1-2, byl mi nařízený přísný klidový režim a pak na kontrole u mojí doktorky bylo zjištěno, že se mi rozdělily plodový obaly - krev zatekla mezi ně. Pak jsem trochu špinila asi 3-4 týdny, ale kontroly vždy byly ok. Aktuálně jsem ve 22tt a mám to stále stejné a prášky beru furt podobně a klid také dodržuji (placenta se už povytáhla a mám jí na přední straně těsně pod pupkem), miminko roste a daří se mu dobře. Díky tomu mám i větší riziko, že dříve porodím, ale furt doufám, že vše bude v pořádku. Tak snad ti to trochu pomohlo…
Ty už si z nemocnice doma? Jak seš ted na tom?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mufina
5.3.21 05:08

Taky jsem měla u prvního těhotenství nízko placentu a ve 14tt jsem začala krvácet. Ne tedy tak silně, jak tu popisujete, ale dost mě to vyděsilo. Dr. mě poslal na rizikové těhotenství a měla jsem nařízený klid na lůžku, došla jsem si jen na WC, jinak ležení. Krvácení brzo přestalo, ale spinila jsem asi měsíc. Ve 20.tt už byla placenta vytažená. Konec těhotenství jsem strávila aktivně bez problémů.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat