Neschopenka kvůli psychickému stavu

Anonymní
5.4.20 11:41

Neschopenka kvůli psychickému stavu.

Krásný den,
Chci se zeptat, dcera má už delší dobu nějaké psychické problémy, je jí 18 a pracovat zvládá tedy s velkou obtíží, ale je objednává k psychiatrovi. Bohužel má strašný problém teď tu práci zvládat. Aby měla neschopenku, musí zajít přímo k tomu psychiatrovi nebo to jde zařídit i jinak? Děkuji :palec: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13371
5.4.20 11:44

K ortopedovi, případně stačí dopis zaměstnavateli od maminky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2445
5.4.20 11:48

Neschopenku může vystavit i obvodní lékař. Při delším trvání lze převést pod psychiatra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 11:51

@Bubla Bůčková prosím Vás v jaké firmě by stačilo napsat dopis od maminky? :roll: a neschopenku by napsal kdo? Nikdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11309
5.4.20 11:56
@Terulinka1998 píše:
@Bubla Bůčková prosím Vás v jaké firmě by stačilo napsat dopis od maminky? :roll: a neschopenku by napsal kdo? Nikdo?

ty asi nebudeš nejostřejší pastelka v penále, viď :think: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5140
5.4.20 12:05

Já se taky nechytám. :mrgreen: :) :lol: K ortopedovi a dopis od maminky, protože nemůže do práce dojít, no, vrtá mi to hlavou, si to budu muset ještě přečíst, jestli jsem to pochopila dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 12:07
@Lekninka91 píše:
ty asi nebudeš nejostřejší pastelka v penále, viď :think: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

@Takyjedna :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3149
5.4.20 12:07

Nechápete sarkazmus když maminka řeší věci za plnoletou dceru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.4.20 12:10

@JancaS84
No maminka očividně chce pomoct, ne si z ní dělat srandu! Takže ne nechapu! :think: Zdar

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5140
5.4.20 12:12
@JancaS84 píše:
Nechápete sarkazmus když maminka řeší věci za plnoletou dceru?

Plnoletá jenom podle občanky, člověk, co není schopen chodit do práce kvůli psychickým bubákům, není schopen si řešit svoje normální věci. Sarkasmus není na místě. Jestli je na tom psychicky takhle, tak je asi tak na úrovni batolete (myslím tím teda zodpovědnost a tak, nemyslím tím intelektové schopnosti. Ale i ty budou beztak utlumený). BI.

Příspěvek upraven 05.04.20 v 12:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1637
5.4.20 12:12

Co bude v životě dělat? Bude za ni dělat maminka?  :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3149
5.4.20 12:15

Mě nenadavejte já jsem jen pretlumocila tu poznámku. Já zakladatele rozumím, že chce dceři pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5140
5.4.20 12:16

@JancaS84 jojo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13371
5.4.20 12:39

Tak zavolejte obvodakovi, že manžel je kamionak a dcera má horečky a suchý kašel, neschopenka přistane do mailu obratem :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 13:45
@JancaS84 píše:
Nechápete sarkazmus když maminka řeší věci za plnoletou dceru?

Prosím vás, to že chci dceři pomoci, neznamená, že řeším za ni její problémy. Dcera dnes pracuje a volala mi, že jí opět není dobře, takže bych jí ráda pomohla. Myslím, že na tom není nic špatného

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama