Neschopenky IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

margaretka90
Kecalka 302 příspěvků 08.02.18 13:19
Neschopenky IVF

Dobrý den děvčata. Doufám že mi taky nekdo odpovi na můj dotaz. V březnu mě čeká ivf a zajímalo by mě zda je možné získat neschopenku už od odberu vajíček?? Ne ze bych nechtela chodit do práce.. to nee.
Ale je to něco na co nejde přesně naplanovat dopredu termín a v práci si moc vyměňovat směny nechtějí a za me nemůže jít jen tak někdo, tak se bojim toho ze mi naplanuji odber a po par dnech transfer a zrovna to vyjde na moji směnu a nikdo nebude moct mi to vzít a beze mě to taky nejde. Měla to tady některá z vás??Děkuji za odpovedi :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKikulele
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 08.02.18 13:26

@margaretka90 Ja jsem mela neschopenku uz behem stimulace, mela jsem OHSS, po transferu jsem byla doma 14dni pak jsem se do prace vratila, ale bohuzel me skolila nejaka viroza a ted jsem na neschopence porad a jsem v 17+2tt.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61975 příspěvků 3 inzeráty 08.02.18 13:45

@margaretka90 No, přiznám se, že nějak nechápu problém, tak prostě v naplánovaný termín jdeš k lékaři, ten nejde zařídit mimo pracovní dobu a tedy máš nárok na propustku… zbytek je starostí zaměstnavatele. Pořád pro něj jednodušší, když mu budeš chybět pár dní, než když tě bude mít na neschopence, ne?

krispyna
Kecalka 425 příspěvků 08.02.18 13:47

Také budu mít od stimulace (hormonové migrény, předpoklad OHSS). Nemají s tím problém :) Nevím jestli mě čeká návrat do práce, mám za sebou ZT i SP, nedaří se mi plod udržet.

Janli
Kelišová 5015 příspěvků 08.02.18 14:21

Já měla neschopenku po odběru, měla jsem šílený bolesti, a měla jsem ji mít až do ketu. Nakonec jsem ji ukončila po pár dnech a na měsíc šla do práce. Nastoupila jsem na ni zase dva dny před ketem a měla ji až do nástupu na mateřskou.

margaretka90
Kecalka 302 příspěvků 08.02.18 15:11

Děkuji za odpovedi nějak se s nema domluvím jal si půjdu pro léky na stimulaci a nebo při prvním utz snad to nebude problem

margaretka90
Kecalka 302 příspěvků 08.02.18 15:14

@j.a.n.i1 jak jsem psala neschopenku nechci jen proto že do práce chodit nechci ale já třeba dělám 12 hodinové směny a hold v Car míč volných termínů na výběr není. A navíc co se týče moji práce tak když sem ja v práci tak já jediná mám klíče takže nějaké že si dojdu na propustku až dopoledne jaksi nepřipadá v úvahu. No nějak se s nemám domluvím jak půjdu na kontrolu

Naomi14
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 21.03.18 20:38

@margaretka90 ahoj tak jak jsi dopadla? Me ceka ted v patek ET tak doufam ze to bude dobre (mam si rano volat jestly vubec prezily) ale mam neskutecny strach aby me neposlaly do prace, nemuzu se tam vratit mam kolektiv takovi ze by me na kopytou roznesly a mistrova tomu dava korunu. samozrejme bych se vratila kdyby to nevislo ale takhle kdyz nevim jak to pujde dal :? Jak si to poresila ty? Ja uz neschopenku mam delam na lakovne, ale ikdyz jsem ji „nepotrebovala“ tak toho na me bylo hodne porad doktori a porad zvysovani davky a zacala se mi nebezpecne motat hlava a bylo mi zle a kdybych tam nekde zapadla tak me nikdo nenajde a hlavne je to vazne dost nebezpecne :,( ale mam strach jak to bude po transferu :(

margaretka90
Kecalka 302 příspěvků 21.03.18 20:52

@Naomi14 tak jsem.se ptala u mě v car a sestra mi řekla že mi dají neschopenku kdy budu chtit..Takže jsem byla i rada..nechala jsem si ji napsat od odběru vajíček.

Naomi14
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 22.03.18 06:24

@margaretka90 tak to mas supr me rekly ze nejdrive od transferu, ale tak parada ;-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama