Špinění několik let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 07:11
Spineni nekolik let

Ahoj vsem..Hledam nekoho, kdo ma podobny problém a mohl by poradit.
Od porodu me trapi spineni/krvaceni mimo cyklus..spinim tri a pul roku a stale zadny z doktoru nenasel reseni- na leky nereaguju, kyretaze nepomohly, veskera vysetreni v poradku. Chceme druhe dite a diky tomu spineni je to prakticky nemozne.. Muj gynekolog udelal maximum co mohl, ve dvou carech resi primarne neplodnost, ale me spineni nikdo neresil-pry az otehotnim spinit prestanu…videlo me uz tolik doktoru a porad nic… Prece neni normalni spinit/krvacet napr. 25dni z 30denniho cyklu.. Resil nekdo podobny problem prosim? Jaka byla pricina? Prosim zachovat anonym nebo smazat-pro me citlive tema. Diky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Genovesa
Extra třída :D 11203 příspěvků 03.02.18 07:21

Já. Nechci tě strašit, ale u mě to je endometrioza.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 07:25
@Genovesa píše:
Já. Nechci tě strašit, ale u mě to je endometrioza.

Diky..Endo podle laparoskopie nemam :(

Genovesa
Extra třída :D 11203 příspěvků 03.02.18 07:32

A jakou teda máš na to léčbu? Utrogestan? Já jsem teď na bylinkách, beru drmek a děhel, ale pomáhá mi s tím lékařka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 07:47

Anonymní, jakou máš váhu? Jestli máš nadváhu, zkus zhubnout. Po druhém porodu jsem měla stejný problém, původně to vypadalo na nějaké komplikace po porodu, ale ty po laparoskopii byly vyloučeny. Kyretáž při tom dělali taky, pak bylo asi 3 měsíce zlepšení. Postupně jsem začala cvičit, hubnout a je to o 75% lepší. Občas špiním, ale už to není co dřív. Taky potřebuju ještě nějaké kg dolu..Je to nejspíš hormonální nerovnováhou, tuk podporuje tvorbu estrogenu, tím pádem nerovnováhu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 08:08
@Genovesa píše:
A jakou teda máš na to léčbu? Utrogestan? Já jsem teď na bylinkách, beru drmek a děhel, ale pomáhá mi s tím lékařka.

Mam vyzkouseno nescetne produktu. Ted jsem na gynexu a utrogestanu a spineni neni az tak silne, ale je

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 08:12
@Anonymní píše:
Anonymní, jakou máš váhu? Jestli máš nadváhu, zkus zhubnout. Po druhém porodu jsem měla stejný problém, původně to vypadalo na nějaké komplikace po porodu, ale ty po laparoskopii byly vyloučeny. Kyretáž při tom dělali taky, pak bylo asi 3 měsíce zlepšení. Postupně jsem začala cvičit, hubnout a je to o 75% lepší. Občas špiním, ale už to není co dřív. Taky potřebuju ještě nějaké kg dolu..Je to nejspíš hormonální nerovnováhou, tuk podporuje tvorbu estrogenu, tím pádem nerovnováhu.

To jde ruku v ruce..po porodu jsem se dostala na vahu pred těhotenstvím a co jsem zacala spinit, tak jsem rychle a rapidne pribrala hlavne v oblasti bricha..to telo se proste necemu brani a nevim cemu..takze za celou dobu co spinim se snazim zaroven i hubnout a pritom porad kynu…nicmene hladiny hormonu mam v norme :nevim:

Genovesa
Extra třída :D 11203 příspěvků 03.02.18 08:26

Zkus Tradiční čínskou medicínu, najdi si nějakého lékaře. Mně to moc pomohlo, co tam chodím, jsem i 14 dnů v cyklu v pohodě. Utrogestan ani gynex mi nepomohl. Až ta TCM.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 08:49
@Anonymní píše:
To jde ruku v ruce..po porodu jsem se dostala na vahu pred těhotenstvím a co jsem zacala spinit, tak jsem rychle a rapidne pribrala hlavne v oblasti bricha..to telo se proste necemu brani a nevim cemu..takze za celou dobu co spinim se snazim zaroven i hubnout a pritom porad kynu…nicmene hladiny hormonu mam v norme :nevim:

Taky mi jde špatně hubnout, po porodu se mi změnil nějak metabolismus nebo nevím :nevim: Zkus se zaměřit na pohyb a jídlo, jíst hlavně bílkoviny a zeleninu, omezovat sacharidy. Fakt se mi to s hubnutím trochu zlepšilo. Před těhotenstvím jsi byla štíhlá? Protože dostat se na váhu před těhotenstvím můžeš mít stejně pořád dost nadváhu..

andelka83
Neúnavná pisatelka 18940 příspěvků 03.02.18 08:50

Já mám problémy se špiněním hodně dlouho. Ať beru ha nebo ne. Jediné delší období klidu bylo v těhotenstvích a než přišla po porodech ms. Vyšetření poměrně v pořádku. Mám malý myom a vřídek na čípku. Cytologie v pořádku, endometriózu nemám, chlamydie taky ne..myom je malý, prý neškodný, s vridkem se nic nedá dělat. Takže čili nic. Ve třetím těhotenství jsem špinila a v 5 měs. o miminko přišla. Příčina se zatím neví, je to čerstvé. Bojim se zkusit to znovu, že to dopadne špatně i když obecně by nic nemělo být důvodem k neúspěchu.

@Anonymní píše:
Diky..Endo podle laparoskopie nemam :(

Nejhorší je, že člověk nezná příčinu a nemůže tedy dělat něco co by zabralo. Bezmocnost je nejhorší.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18940 příspěvků 03.02.18 08:54

Jo a nadváhu nemám ( sice těsně, dvě tři kila bych dole mít mohla, ale to je těžko důvod)

Genovesa
Extra třída :D 11203 příspěvků 03.02.18 09:33
@Anonymní píše:
Taky mi jde špatně hubnout, po porodu se mi změnil nějak metabolismus nebo nevím :nevim: Zkus se zaměřit na pohyb a jídlo, jíst hlavně bílkoviny a zeleninu, omezovat sacharidy. Fakt se mi to s hubnutím trochu zlepšilo. Před těhotenstvím jsi byla štíhlá? Protože dostat se na váhu před těhotenstvím můžeš mít stejně pořád dost nadváhu..

No, vzhledem k tomu, že zakladatelku tyto problémy trápí od prvního porodu, je poznámka o váze nejen netaktní, ale hlavně irelevantní. Váží stejně, jako když tyhle potíže neměla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 12:32
@Anonymní píše:

Ja se zhubnout snazim..a misto abych hubla nebo vaha aspon stala, porad leze nahoru…nicmene spineni zacalo za normální vahy takze problem bude asi jinde nez ve vaze.. @andelka83 moc me mrzi co te potkalo :( opravdu nejhorsi je ta bezmoc ze clovek nevi :( a pak se divat na doktory a dokola slyset-nevime co vam je…ach jo :(

andelka83
Neúnavná pisatelka 18940 příspěvků 03.02.18 12:37
@Anonymní píše:
Ja se zhubnout snazim..a misto abych hubla nebo vaha aspon stala, porad leze nahoru…nicmene spineni zacalo za normální vahy takze problem bude asi jinde nez ve vaze.. @andelka83 moc me mrzi co te potkalo :( opravdu nejhorsi je ta bezmoc ze clovek nevi :( a pak se divat na doktory a dokola slyset-nevime co vam je…ach jo :(

Já už jsem vždycky myslela že jsem na něco přišla, na nějaký důvod, který se vyřeší a bude fajn ( něco na čípku, chlamydie, ha..) a nic, nebo se s tím nedá nic dělat. Takže super.
Já očividně s otěhotněním a udržením problém nemám, musela se stát nějaká chyba, která se snad nebude opakovat. Ale i tak to hlodá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.18 10:27
@andelka83 píše:
Já už jsem vždycky myslela že jsem na něco přišla, na nějaký důvod, který se vyřeší a bude fajn ( něco na čípku, chlamydie, ha..) a nic, nebo se s tím nedá nic dělat. Takže super.
Já očividně s otěhotněním a udržením problém nemám, musela se stát nějaká chyba, která se snad nebude opakovat. Ale i tak to hlodá.

Přesně..vždycky najdu něco co by mohlo být příčinou..pár dní klid a pak to jede nanovo :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama