Neschopný 20letý bratr

Anonymní
20.4.20 13:34

Neschopný 20lety bratr

Ahojte lidičky, nejdu si pro radu ( ta už snad ani není).. Jen to potřebuji vyventilovat :mrgreen: Snad to nevadí. Mám bratra (20let), bydlí stále s mamkou, já se k nim na chvilku ubytovala.. Ale to co dělá (nedělá) je k zblazneni. Mě a staršího bráchu máma vždy k něčemu vedla ale mladší bratr měl vždy pohodu. Chodí do práce, která ho nebaví. Chodí spát i ve 4 ráno a vztava na mamky buzení až kolem poledne. Doma neudělá vůbec nic! Doslova fakt nic.. Kolikrát jsem ho prosila o něco, nahodi hubu a nic. Sedí jen u počítače, dělá mu problém nám i pomoct s nákupem z auta domu. Dneska jsem vařila 3 druhý jídla aby jsme si trošku pochutnali, ne najedl se protože jsem se zarekla, že je dost velký nato aby si to nandal sám. Nevzal ani koš o který jsem ho zadala. Také chodí jako houmles, šampon mu nic neříká, stříhat se nechce. Dneska na něj už máma vlitla, že je jak nechutné cune ať se sebou taky něco dělá. Naštval se. Se vsim má hrozný problém. Nebo vidí, že jsem právě umyla horu nádobí a on svůj talíř položí vedle dřezu, neodmoceny a je mu to u prd.. Jsem tu 3 týdny a už mi tečou nervy. Neřeknu kdyby si po sobě aspoň uklidil ale on tu práci pridelava. Chápu, je dospělí, nikdo mu už nic říct nemůžeme ale tohle se nedá :pocitac: je schopný nás poslat do očí do patřičných míst.. Ve 20 letech neumí zapnout pračku, umýt pořádně nádobí, vyluxovat. Nedej bože něco opravit nebo privrtat :roll: Uff, děkuji, že jsem se mohla vypsat. Snad mi tu nebudete nadávat :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1252
20.4.20 13:43

Tak každý má něco, někdo se pohoršuje nad neuklízením, jiného třeba pohorší frapantní nedostatky v pravopise. ;) ;) :mrgreen: Být tebou tak se nestresuji, tvůj manžel to nikdy nebude, tak co… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
20.4.20 13:47

Chápu tě, nejlepší je se odstěhovat a mít na paměti že mamka si tohle udělala sama a může to změnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1626
20.4.20 13:54

Absolutně nesouhlasím s tím, že mu nemůžete už nic říct, protože je dospělý. 8o Bydlí tam, tak se holt musí taky starat. Nebo ať si milostpán odfrčí do vlastního bydlení, kde si může klidně shnít, ale bude si ho komplet financovat sám. Prase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 14:03
@Bandii píše:
Absolutně nesouhlasím s tím, že mu nemůžete už nic říct, protože je dospělý. 8o Bydlí tam, tak se holt musí taky starat. Nebo ať si milostpán odfrčí do vlastního bydlení, kde si může klidně shnít, ale bude si ho komplet financovat sám. Prase.

Přesně má slova.. Jsem tu ale jen na chvíli, tak se mezi ně nechci montovat. Jaký si to udělají, takové to budou mít. Já bych ho ale nejraději propleskla ať se vzpamatuje :mrgreen: zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
10877
20.4.20 14:05

No tak mu nedělejte full servis. Jak si ho mamka vychovala tak ho má. Musí nastavit hranice co bude dělat jinak bych mu dala termín do kdy si má hledat svoje bydlení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
20.4.20 15:20

Moze ta to hnevat, ale nemyslim si, ze to bude mat nejaky efekt. Je to chyba tvojej maminy. Je to jej vychova a brat sa chova tak ako mu to mama toleruje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
276
20.4.20 15:46

Mam stejneho bratra. K tomu totalni neucta k rodicum a chovani reznickeho psa. Naprosto te chapu. Ja kdyz tam jsem, tak se ve mne vzdy vari krev jak si tohle vubec muze dovolit a po 3 dnech proseb a zadosti si mama ten kos vynese stejne sama. Nicmene si nasel holku, odstehoval se a my jen zirame, jak pere, uklizi a vari.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.20 19:48

Tak mi teď řekl, že jsem pi**.. A jen proto, že jsem se ho na něco ptala, on mi odsekl z nezajmem a já mu řekla, hm tak už nic.. No myslela jsem, že mu vlepim pár facek.. Už jsem úplně na nervy z něj!! :zed: Škoda, že není volná.. Tihle spratci by to potřebovali.. Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
791
22.4.20 20:01

Ježíš co ho řešíš, tak je zase pěkně odubytuj a mají opět všichni klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat