Neschopný partner

12.1.20 13:43

Neschopny partner

Ahoj vsem,
jdu se k vam vypovidat.
Ziju s partnerem uz cca dva roky. Bydlime v podnajmu a na zacatku jsme se domluvili, ze on bude platit najem, ja elektrinu, jidlo a celkove veci do domacnosti.
Nicmene postupem casu jsem zjistila, ze vlastne platim komplet vsechno - benzin, opravy jeho auta, jakykoliv vydaj navic. Sama si pomalu nic nekoupim, protoze sotva vyjdu s vyplatou. A partner se jeste divi, ze nic neusetrim. :roll: Kdyz mu navrhnu, ze pojedeme kazdy napul, tak se dost osiva. Zrejme ma spocitany, ze by to pro nej nebylo tak vyhodny. :roll:
Dalsi vec je, ze je pomerne dost nezodpovedny a liny. Kazdy rok ma neschopenku, protoze je strasne nemocinkany, ok. Co me ted ale dostalo - byla jsem v praci a ptala se ho jestli vyvencil pejska. Odpovedi bylo, ze jeste ne. Ptala jsem se ho odpoledne a tak jsem cekala ze az prijdu z prace, pejsek bude vyvenceny. To jsem se ale spletla - vecer zprava, ze az dorazim, tak jestli bych ho vzala ven. Takze pejsek byl vyvenceny po 24 hodinach, protoze on to za cely den proste udelat nemohl. A to chce dite. :potlesk:
Dalsi vec je, ze spolu ani nespime. Naposledy to bylo na dovoleny v srpnu. :roll:
Co se tyce chovani, prijde mi, ze se ke mne kolikrat chova jako k maly, debilni holcice a on, ze vi vsechno nejlip. Jako kdyby o sobe vedel, ze je neschopny, ale nejak si to ego nahonit musi preci.
Tak jsem si ulevila a ted uz me zrejme ceka ten rozhodujici krok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29580
12.1.20 13:46

Tak šup šup :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14127
12.1.20 13:47
@Neznamazena píše:
Tak jsem si ulevila a ted uz me zrejme ceka ten rozhodujici krok…

To je dobre, ze vis, co mas udelat :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20575
12.1.20 13:48

Nechápu jak můžeš žít s takovým člověkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
12.1.20 13:49

A co tě u něho drží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.20 13:51

@divine woman mam docela mirnou povahu, snesu hodne veci…tak jsem si to zezacatku nepripoustela. Ale tohle vsechno uz mi proste prijde za hranou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.20 13:52

Kdyz se o tom s nim snazim bavit, vzdycky to otoci proti mne, ze jsem na nej zla. A ze on je chudacek, kterej za nic nemuze. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14127
12.1.20 13:54
@Neznamazena píše:
Kdyz se o tom s nim snazim bavit, vzdycky to otoci proti mne, ze jsem na nej zla. A ze on je chudacek, kterej za nic nemuze. 8o

Tak nebud zla na sebe. Na sebe musis umet byt hodna :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
12.1.20 13:58

@Neznamazena sama asi víš, co musíš udělat. Přečetla bych si to ještě jednou a pak konala. I sama na tom budeš líp, než s ním.

• Citovat
  • Nahlásit
12.1.20 13:59

Hele, seš s ním, tak basta fidli, přestaň si tu na něj stěžovat. Máš právo najít si partnera, který tě bude dělat šťastnou. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
12.1.20 14:03

Co ti brání to okamžitě nastavit půl napůl? To chce nějakou domluvu? Víš kolik on platí, tak do jídla a hygieny dej stejnou částku, ani o korunu víc a máš to.

Kde se berou takové jako jsi ty? Beru dvě, auto mám nové opravy se platit nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
12.1.20 14:11

Kdo chce kam :nevim:…Nechapu te, delas ze sebe akorat pipinu, ktere si nevazi, doji te a nemiluje, ale hlavne ze se bavite o miminu :roll:.Bud otevres oci a pujdes hledat normálního chlapa a ne chodici parodii na muzsky ud, nebo skoncis jako jedna z mnoha matek, co zde zakladaji diskuse, ze je nestastasny a nechapou vlastne proc.No,precti si svuj hlavni prispevek a odpoved na,,PROC?,, dostanes ;).Chytremu napovez a dal to znas urcite…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
12.1.20 14:15

Ale jinak ses snem kazdeho lineho, vypocitaveho chlapa s IQ tykve, nekterym zenam to staci. Uvidis sama, jakym smerem se das v zivote a jak dopadnes no.My za tebe zit nebudeme :nevim:.Vetsinou se zeny tady jen vypovidaji a zustavaji s takovym milackem dal :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10692
12.1.20 14:18

@Neznamazena Tak ještě že tohle všechno vidíš už tedˇ, když by bylo dítě, tak by to už bylo složitější. Tak udělej ten krok, jakým směrem víš jistě sama nejlépe :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3870
12.1.20 14:18

No to je fakt bobanek :roll: A co se ti na něm líbí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat