Netuším, kdo je otec

Anonymní
12.1.20 00:15

otec ???

Ahoj, mám velký problém. Rozešla jsem se po třech letech s přítelem. Dal mi kopačky kvůli jiný. Fakt ošklivý rozchod a docela rána z čistého nebe. Já už se viděla, jak zakládáme rodinu a on se viděl se svoji milenkou na pláži… Po rozchodu jsem se to snažila zapít a zapomenout. Bohužel se stalo něco, co je skoro jak z filmu… Během jednoho týdne, když jsem pila jak duha jsem dvakrát skončila u svého EX. Bohužel v množném čísle… Prostě jsem dva dny spala s jedním a dva dny s druhým… Scénář stejný - poradně jsem nevěděla co dělám :( mám nízkou toleranci já alkohol.. s oběma si od té doby píšu a oba se semnou chtějí vidět. Ani s jedním jsem se nerozesla ve zlem z mé strany. V obou případech to bylo protože jsem si chtěla jeste užívat. Jo, tak strašně pitomá jsem byla…
A teď to přijde! Asi jsem těhotná!!! Oba byly zvyklý, ze jsem brala prášky… takže předpokládám, ze to oba udělali… zpoždění mám 10 dnů! a teď jsem konečně sebrala odvahu si udělal test a je pozitivní… nevím co mám dělat!!! POMOC! Netuším, kdo je otec!! ach jooo :((((

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
472
12.1.20 00:22

Jestli chces zjistit, kdo je otcem, tak zajdi k dr a nech si udelat testy otcovstvi. Jde to udělat z tve krve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
12.1.20 00:23

Hoď si korunou :zed:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 00:23

Z jaký krve? to až se narodí malý? na potrat nechci… to radši budu sama :(

• Citovat
  • Nahlásit
472
12.1.20 00:26
@Anonymní píše:
Z jaký krve? to až se narodí malý? na potrat nechci… to radši budu sama :(

Z tvoji krve, vezmou ti krev a urci otcovství. Jen se musis dohodnout s otcem ditete, aby poskytl vzorky.
Edit. Jde to jeste v 1. trimestru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
12.1.20 00:30

Ahoj, je mi jasné, že nemůžeš spát, tohle by probralo kazdeho. Vim, ze se to rika lehce, ale klid. Kolik je ti let? Ted si chvilku odmysli chlapi (kluky) a řekni mi, kdyby zadny z nich tady proste nebyl, ty sama bys detatko chtela? To je totiz nejdulezitejsi. Pokud se na to necitis, a je ti treba placnu 17 tak je jasne, ze bych doporucila interupci. Jestli si ale dovedes predstavit dite mit a trochu se tak jakoby vnitrne tesis, pak by sis ho mela nechat :-) To, kdo je otec res, az se rozhodnes jestli detatko chces. Jestli ne, nic nerikej. Pokud jo, pak to muzes rict i otci (nebo obema). Treba se jeden z nich projevi tak, ze by dite i chtel. Ale ja bych tedy asi mlcela. Minimalne do 10 tydne tehotenstvi, pokud bych si ho chtela nechat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
12.1.20 00:36

A ted to bude znit mozna trochu hloupe, ale.. Milujes nektereho z nich? Pokud ano, tak si rekni o vzorek jemu. A z toho se pak bude vse odvijet. Hlavne ani jednomu nerikej ze si spala s vice chlapi! Oduvodni ten vzorek s tim, aby jakoby on mel tu jistotu ze je jeho.. Pokud tedy opravdu chces tu jistotu 100 procent mit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 00:42

Je mi 28 let. :nevim: Chci si ho nechat. Nevím zas nekoho z nich miluju. Milovala jsem toho, co mi utekl. Tyhle dva byli fajn. Oba jsem měla rada, ale bylo to vice méně dřív jen z mé strany o sexu. Nějak zvlášť jsem se do toho nemotala.. Takže nedokážu říct zda přeskočí jiskra :( oba se mi líbí… ach jo! to je situace!!

• Citovat
  • Nahlásit
628
12.1.20 00:55
@Anonymní píše:
Je mi 28 let. :nevim: Chci si ho nechat. Nevím zas nekoho z nich miluju. Milovala jsem toho, co mi utekl. Tyhle dva byli fajn. Oba jsem měla rada, ale bylo to vice méně dřív jen z mé strany o sexu. Nějak zvlášť jsem se do toho nemotala.. Takže nedokážu říct zda přeskočí jiskra :( oba se mi líbí… ach jo! to je situace!!

Pripada mi, ze uz rozhodnuta jsi. Gratuluji k miminku, bude z vasne-ti bejvaji nejhezci :-D Nech to vykvasit. Treba az budes mit vetsi brisko sam se ten pravej prihlasi :-)) A ty bys chtela, aby to ten jeho „otec“ vedel? Chtela bys s nim mit rodinu? Spis tohle promysli, co chces ty :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
12.1.20 01:53
@TeriiTerii píše:
Pripada mi, ze uz rozhodnuta jsi. Gratuluji k miminku, bude z vasne-ti bejvaji nejhezci :-D Nech to vykvasit. Treba az budes mit vetsi brisko sam se ten pravej prihlasi :-)) A ty bys chtela, aby to ten jeho „otec“ vedel? Chtela bys s nim mit rodinu? Spis tohle promysli, co chces ty :kytka:

No, ti dva z toho budou vysloveně nadšení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14921
12.1.20 02:26
@Anonymní píše:

Já bych hlavně to obou řekla..a uvidíš jak se taky zachovají.
Oba předpokládali že stále bereš antiko a asi nepředpokládají, že bude někdo otec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 02:33

Mohla bych vše vsadit na jednu kartu :nevim: proste pujdu s oběma na kafe a jednomu z nich řeknu ze je táta :think:

• Citovat
  • Nahlásit
9551
12.1.20 07:26
@Anonymní píše:
Mohla bych vše vsadit na jednu kartu :nevim: proste pujdu s oběma na kafe a jednomu z nich řeknu ze je táta :think:

Tak to fakt ne, když už jsi nezodpovědna běh. na, rekni pěkně oboum pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
malay
12.1.20 09:24

Řekni to oběma a sleduj, jak se k tomu postaví - jestli se přihlásí k zodpovědnosti a budou spolupracovat a nápomocni. Pokud se k tomu ten otec (až ho zjistíte) postaví zodpovědně, má smysl dát to s ním dohromady. Na nějaké jiskření se vykašli, jiskra přeskočí a zhasne. Pro trvalý vztah s péčí o dítě je především třeba, aby měl partner vhodné vlastnosti. V sexu ti nejspíš vyhovují, teď jde o to, jestli je pracovitý, komunikativní, aspoň trochu empatický (aby si všiml, kdy už padáš na hubu), není sobecký a přehnaně sebestředný a je ochoten se dělit o svůj čas. Když bude něco, co spolu děláte rádi (kromě sexu), bude to jen plus. Tak tuto možnost úplně nezavrhuj. Jaký je kdo člověk se stejně ukáže až v nějaké krizové situaci. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
6308
12.1.20 09:28

Nemůže být ve hře ještě i ten, co tě pustil k vodě? :think: :) Bylo by to napínavější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat