Ošklivé chování partnera

628
12.1.20 00:15

Osklive chovani partnera

Dobrý večer,
je mi jasné, že s tímhle mi asi moc lidi neporadi, mozna bych jen chtela slyset, zda je to normalni.. Nechci se moc rozepisovat, proto strucne, jsme deset let spolu, mame 3 a pul letou holcicku, zijeme spolu. Na zacatku velika laska, opravdova, oboustranna, krasna. Pak jsme meli trochu problemy (partnerova nevera, ale bohuzel jsem se dozvedela az kdyz jsem byla tehotna..), ale problemy prekonany, ukazal se jako milujici otec a dokazal mi, ze chce s nami byt. Problem je, ze posledni zhruba rok mam dojem, ze je ke me jaksi hrubsi.. Samozrejme me nikdy neuhodil, myslim tim psychicky. Jakoby si me prestal trochu vazit. Vic se hadame, mame jine nazory na vychovu dcerky, ale to je asi vsude. Problem je, ze ty nase dohady nejsou vubec uz hezke. Driv slo jen o takove to, ze zas nechal nekde ponozky, nebo nadobi neumyte, spinave boty.. Prkotiny. Ale ted kdyz treba delam neco, co mu vadi, uz mi to nerika normalne, ale proste hnusne. Udelalo se mi z toho uplne spatne. Jakoby me vubec nemel rad. Dcerku jsem prikryla dekou v noci, zdala se mi studena a ono ji to pravda nekdy probere. Mozna ma pravdu, ze to delam nekdy zbytecne, ale neda mi to, aby nenastydla treba. Nekdo by mohl rict prehnana pece.. A bohuzel se dcerka vcera takhle probrala, kdyz jsem ji prikryla, on chtel spat, probudilo ho to jeji hekani a krouceni a nastvane zarval: „Já ti už snad příště ty ruce zlámu! Abys jí nechala!“ V tu chvíli mě bylo spatne, zeptala jsem se, proč je tak hnusnej? Pak se dcerka rozplakala a já jí chovala v náruči, aby usnula. Vzala jsem ji k nám do postele a ona se jeste obratila k tatovi a rekla mu :„Tatínku, nerikej mamince, ze ji chces trhat ruce, prosim..!“ Bylo to strasne.. On se samozrejme hrozne omlouval, ze to tak nemyslel, ze byl rozcilenej a rikal" Promin maminko..!" Ale ja to mam dnes cely den v hlave, protože me to od nej mrzi, a jeste ze to rekl pred dcerkou.. Pripada mi, ze jen mysli na sve pohodli, jen aby se vyspal a to, jestli je dceri v noci zima, nebo frfna ho nezajima. A kdyz ji nechtene proberu, jeste na me zarve! Bojim se hlavne aby se to nezhorsilo. Nebylo tam od nej citit nic. Promluvili jsme si o tom, ale on se jen omluvil a jeste se drze zeptal co jako chci vic slyset. Nic. Jen uz spolu mesic nespime, jsme oba unaveni, on z prace, ja z peci o domacnost, malou.. Ale vecer vzdy je uz mala v postylce, tak se tesim, ze si treba popovidame, ale on proste jen max. zkoukne film a resit ani povidat nema zajem. Pripadam si sama uz dyl, ale tohle jeho chovani je tak.. Proste chladne. Je mi z toho hrozne smutno a nechci, aby v tomhle podivnem vztahu dcera vyrustala. Moje rodice byli na sebe hodne zly, kdyz jsem byla mala. Neprali se, ale rikali si oskliva slova a ja tohle nesnasim. Nechci, aby tomu dcera prihlizela. Rikala jsem to i priteli, ale ten jen zabruci ze jasne, ze to on taky nechce, ale pak se tuhle vzteknul a mlatil do nabytku. Prosim vas, hadate se take? Jsou to normalni hadky? Je v tom jeste citit laska? Zlepsi se to? Mam odejit? Kde je laska..? :nevim: Dokonce mi dnes rekl, ze ja jsem nas vztah vzala a zmuchlala do kulicky! 8o Pritom on mi byl neverny a ja mu dala sanci, abychom byli rodina! Celou dobu se snazim, aby vse klapalo a posledni dobou mam jen krizi z domacnosti. Ze jsem porad doma. Chci jit take pracovat.. Nejsem zadna domaci putka! Ale mala jeste nema skolku a tak to neni snadne neco najit, aby mi ji mel i kdo pohlidat. Asi je toho jen na me moc. Ale chci toho tolik? Jen podporu a lasku od partnera? :,( Dekuji za pripadne reakce..

Příspěvek upraven 12.01.20 v 00:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1725
12.1.20 00:35

Promiň, ale on tě 8krát podvedl a ty jsi pořád s ním, nezlob se na mě ale to jsi blbá.
S takovým bych už dávno nebyla, ono i když člověk nemá vždy náladu tak takhle hnusný by na tebe být neměl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
12.1.20 00:36

Je mi 26 let a mám první vztah. Rok. A jsem kluk. Takže nejsem nejpovolanější. Každopádně to mate těžké. Asi se hodně snažíte. On asi nebude žádný charakter vzhledem k nevěram. Chci se jen zeptat na jednu věc. Nepeskujete ho často? Moje máma je stihačka ve smyslu, že i když to mysli dobře, tak nakonec je to neuvěřitelně otrávený a strašně to kazi vztah.
A jeste jednu věc :) Asi hodně pecujete o dceru, to je dobře, ale dáváte ji třeba na hlídání a s manželem si někam sami vyrazíte? Kdy jste naposledy spolu někdy byly sami?
Michal!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
12.1.20 00:37

@smajlik345 podle mě měl 8 krát sex s jednou a ne 8 holek :) není to rozdíl, ale vlastně trosku i je :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
12.1.20 00:41

@smajlik345 No ono to nebylo tak lehke.. Ja po zhruba 7letech vztahu kdyz jsem otehotnela nasla smsku jen jedne z nich-omylem. Rozsvitil se displej.. No a on pak vyklopil vse. Ze je hroznej, ze to byl jen sex a nic to neznamenalo.. Ale ze kdyz zjistil to tehotenstvi, tak to ukoncil. Ona ta smska sice byla od zenske, ale taky tam bylo videt, ze se spis hrabala v minulosti. Heled, kdyz cekas dite, je to proste jiny.. Ja se vzdycky dusovala, ze kdyz mi bude nekdo neverny, tak poleti.. No, ted to bylo jine. Vzala bych diteti sice nevernika, ale treba dobreho tatu.. Jenze ted jak se projevuje zacinam pochybovat.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
12.1.20 00:47

@Klara113 Zdravim Michale, (proc ta prezdivka Klara:?:-D), mozna ze peskuju. Mozna, ze se ze me stala otravna zla zenska, co uz proste jen funguje pro dite.. No spolu jsme obcas take, ale vetsinou, kdyz mame malou na hlidani, tak jdem spat, nebo do kina. Vlastně jsme oba unaveni i na to snazeni se.. Ja nevim.. Porad se jen snazim vymyslet, co by nam pomohlo… Chodim ted aspon do posilovny, a on jezdi na kole.. A stejne me to nejak netesi. Nevim co to s nama je. :think: Pritom to bylo tak krasne.. Preji Ti, at vam to s pritelkyni vydrzi krasne co nejdele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
12.1.20 00:48
@Klara113 píše:
@smajlik345 podle mě měl 8 krát sex s jednou a ne 8 holek :) není to rozdíl, ale vlastně trosku i je :D

Kéž by.. Nene, pokazde jina.. :roll: Ale to uz je za nami.. Spis me mrzi ted ta citova chladnost. Ktera tu nikdy nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
12.1.20 00:56

Hele a co poradna? já se zrovna učím o mimosoudni řešení sporu, meditace a tak. Proste alernativy k soudu. Co zkusit poradnu? Zkusit to vyřešit jeste teď, než nebude cesty zpět. A možná bych si i já zašel sám k nejakymu odborníkovi.. Promluvit si třeba o tom co si brát osobně a co je zbytečný vyvádění… ale neříkám, ze chyba je v tobě! to vůbec! jen z toho co píšeš mi přijde, ze budeš lehce stihačka a až moc milující maminka (což je dobře, ale z vlastní zkusenosti vím, ze to nakonec není dobry ani pro dítě). Každopádně co to tady tak pozoruju, tak emimino není dobra VZTAHOVA PORADNA… tady ty matky jsou až moc radikální protože doma to asi taky nemají upne oká… těch rozumných je tady málo… rozumná ženská co to má doma oka nepíše a neradi ostatním na emiminu… a to taky není nic proti vám :) jen bych možná zkusil řešení hledat jinde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
12.1.20 01:03

Ale když tak čtu tu historii, tak bych to viděl, ze do poradny patříte oba.. snad není pozdě.. :) a spis bych řešil ze se furt hádáte. Styl jakým to říká je jen stupňování problému :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
12.1.20 01:08

@Klara113 No do poradny bych ho asi nedotahla, a vlastne ani sebe :mrgreen: Nevim proc, ale vlastne je to takove realisticke Emimino ta poradna. Cizi chlapek chce slyset neco o vas. Vas vztah.. Ne diky, tomu fakt nic nereknu :mrgreen: Myslim, ze asi mi nedela problem neco psat, ale o necem zlem, neprijemnem nahlas mluvit.. Je tezke.. Jeste to rict cloveku, co nas zna par minut a ne 10 let jako my sami sebe. Co by mi asi tak noveho poradil? Vzit si to 12.nove spodni pradlo a zkusit novou polohu? Za 10 let vztahu uz asi na novou polohu clovek neprijde :lol: No aspon myslim pro jednou na neco jineho. Ale mas pravdu, tady mi asi nikdo stejne nic neporadi. Vis, asi nikdo ani poradit nechce. Ve skutecnosti si jenom my zenske rady stezujeme na vse. A pak o tom diskutujeme. Nechceme to resit, jen o tom meleme. Je to tak? :dance: Ty se ucis meditaci? Co studujes? Meditace me asi nespasi. Ale kdo vi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
12.1.20 01:16

@Klara113 Jo a k te stihacce, to tak mozna na zacatku :mrgreen: Kdepak. Opravdu nemam naladu ani cas ho kontrolovat-k cemu? Kdyz bude chtit, muze to preci udelat kdykoliv a kdekoliv.. Ja uz zadne iluze nemam. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
12.1.20 01:17

Debilni telefon :) mediace :D
tak já bych řekl, ze manzelska poradna funguje na jiným principu než nová poloha alá článek v bravicku :)
no, tak v tom případě hodně štěstí :) třeba až se vratis do práce, tak se atmosféra uvolní :) uz budeš mít i jiný starosti než malou :) tak nebude takový tlak a podrážděnost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
628
12.1.20 01:25

@Klara113 ty mas s tou poradnou nejake osobni zkusenosti? Clanky z Bravicka? :-D Jo, ja myslim, ze prace mi snad pomuze.. Díky za podporu, citim se uz lip a neni mi z toho vseho tak nejak smutno. Kez by byl nejakej lek na podrazdenost, zlost… Me ty meditace byly podezrele.. :mrgreen: Tak dobrou noc. A jeste jednou diky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
12.1.20 01:29
@Klara113 píše:
Debilni telefon :) mediace :D
tak já bych řekl, ze manzelska poradna funguje na jiným principu než nová poloha alá článek v bravicku :)
no, tak v tom případě hodně štěstí :) třeba až se vratis do práce, tak se atmosféra uvolní :) uz budeš mít i jiný starosti než malou :) tak nebude takový tlak a podrážděnost :)

Pak se tam objeví nějakej fešnej nezadanej kolega a zakladatelka si uvědomí, že není jenom matka, ale i žena, o kterou je zájem. A neštěstí bude na světě.

Zakladatelko, manželská poradna je dobrej nápad. Oni tam neradí takový blbosti, jak si myslíš. Vlastně celkově vzato ti nikdo radit nebude. Jen ti budou pokládat otázky tak, aby sis sama našla odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
12.1.20 01:38
@Klara113 píše:
tady ty matky jsou až moc radikální protože doma to asi taky nemají upne oká… těch rozumných je tady málo… rozumná ženská co to má doma oka nepíše a neradi ostatním na emiminu…

Pravdu díš. Přesně jsi vystihl to, co si od začátku myslím. Jen bych to nedokázal tak hezky zformulovat. Prostě některé místní ženy si tu kompenzují svoje domácí neshody. Takže když pak některá přijde s tím, že doma manžel/přítel něco provedl, tak ostatní hned reagují jak býk na červenou. „Rozejdi se“, „S takovým já bych nebyla“, atp. Nejspíš to myslí dobře. Chtějí jen ostatní ochránit od bolesti, kterou samy zažívají. Ale ty rady jsou pak často naprosto vyhrocené, až absurdní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat