Neschopný řidič

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 16:54
Neschopný řidič

Zdravím, zhruba měsíc mám řidičák, ale jezdím vkuse tak týden a přijde mi že jsem nic moc řidič. Chcípne mi to, zapomenu občas na blinkr a celkově jsem taková neuvolněná a nervózní, nemám odhad a děla mi problém včasné podřazování. Upřímně ani autoškola mi moc nešla, dala jsem to na potřetí kvůli parkování. Hodně mě stresoval přítel ze začátku, křičel atd.. Takže se snažím jezdit sama, ale je to boj. Někdy mám pocit že se snad nevyjezdim. Jak to šlo Vám po autoškole?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 06.06.19 16:57

Diky autoskole mate tu karticku. Ridice z vas autoskola neudela ani omylem. To chce cas a praxi a idealne jezdit s nekym kdo neni uplnej pi**, aby na vas rval apod., ale klidne vas upozornoval a vysvetloval.

mrav
Nadpozemská drbna 29159 příspěvků 06.06.19 17:03

Měsíc je krátká doba. A jezdi raději pomalu - dnes je to na silnicích samý kaskadér. :mavam:

Lalelale
Závislačka 4773 příspěvků 06.06.19 17:05

Po autoškole mi to šlo hrozně, neznám nikoho, kdo by po autoškole dobře jezdil. Dnes se považuji za velmi dobrého řidiče. Radím ti nebrat přítele do auta, pokud se neumí chovat. Řvaním a scénama tě od řízení bude jen odrazovat. Vezmi si k sobě zkušeného, ale klidného řidiče, co tě podpoří, a jezdete spolu.

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1536 příspěvků 06.06.19 17:08

Klid žádný učený z nebe nespadnul. Chce to jezdit, jezdit a jezdit. Na auto si dej nálepku začátečníka, když ji vidím beru ohled.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 17:10

No celkově mi od učitele bylo řečeno, že jsem taková nevyspytatelná. Ač to nechci házet na autoškolu, trubka bych byla asi i tak, tak zjišťují že mi dost věcí nevysvětlili, otáčkoměr atd..

Sibarita
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 06.06.19 17:11

Ahoj, mam ridicak 13 let. Uz behem autoskoly to byla katastrofa, vubec mi to rizeni neslo, nemehlo hrozny a byla jsem holt „tvrda“. Ty nervy co jsem zazivala byly hrozny. Pak jsem ty jizdy nejak zvladla. Po autoskole jsem vubec neridila, nebylo k dispozici auto…stalo to za prd. Mezitim jsem jela parkrat, cca 1× rocne a hruza, boj o zivot. Kdyz uz to slo, meli jsme auto a ja se vdala, prislo tehotenstvi, pak dite, pak opet tehotenstvi a dve male deti. To jsem nemela silu a kuraz se zkouset ucit jezdit..A pritom by.mi to rizeni tak ulehcilo zivot, ale ja se STRASNE bala, ze nas nekde na silnici zabiju nebo ublizim jinym. Ted uz jsme s manzelem museli jednat, za mesic rodim treti mimco a chodit s jednim do skolky, druhym do skoly a k tomu mit pidi mimco byla velka motivace! Takze ac bych tomu neverila, od pulky kvetna jsem sedla za volant - v 8. mesici tehotenstvi! a ted uz vozim kluky rano do skol/ky. Je to neskutecny pocit, uspora casu a kdyz byly ty lijaky, byla jsem fakt rada, ze to zase „nevyzirame“ pesky. Ale pozor, je to jen díky tomu, ze jsme investovali a poridili Tourana s automatickou převodovkou! Takže se nestaram o razeni, tocim volantem a slapu na plyn a brzdu..jinak bych to asi nikdy nedala. Takze mila zakladatelko, opravdu se neboj, nenech se vystresovat s pomalinku to zkousej, treba jen po vesnicich a v blizkem okoli, s ono to pujde! Kdyz jsem to zvladla ja, sileny nemehlo a strasnej „poser. a“, urcite to zvlsdnes taky! Drzim moc palce ať to prekonas :hug: :kytka: 8)

mayunka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 06.06.19 17:13
@Anonymní píše:
Zdravím, zhruba měsíc mám řidičák, ale jezdím vkuse tak týden a přijde mi že jsem nic moc řidič. Chcípne mi to, zapomenu občas na blinkr a celkově jsem taková neuvolněná a nervózní, nemám odhad a děla mi problém včasné podřazování. Upřímně ani autoškola mi moc nešla, dala jsem to na potřetí kvůli parkování. Hodně mě stresoval přítel ze začátku, křičel atd.. Takže se snažím jezdit sama, ale je to boj. Někdy mám pocit že se snad nevyjezdim. Jak to šlo Vám po autoškole?

Ahoj. Ja byla v autoskole uplne v pohodě. Pak jsem sedla parkrat za volant s manzelem a byli po řízení! Taky se na me rozcilil. A ja se sekla a nejezdila. Trochu problém.. U nas na vesnici neni ani obchod. Radsi jsem jezdila vlakem nebo chodila pesky.
A 4 dlouhe roky mi trvalo nez jsem sedla za volant. A to mi muz i koupil staré auto na dojeti. Jenže ja se tak bála..
No je to asi dva mesice co jezdim. A zatim jezdim jen do města pro kluka do skoly a zpět. A parkuju na sidlisti. Zatim si na namesti netroufam :) :lol:
A musim jet sama. Jak vedle me sedi manžel, delam blbosti. Jsem z nej nervozni…
Taky jsem si dneska rikala, ze jsem neschopna. Taky mi to obcas jeste chcipne.. Takze hlavně klid a pomalu :palec:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1536 příspěvků 06.06.19 17:13
@Anonymní píše:
No celkově mi od učitele bylo řečeno, že jsem taková nevyspytatelná. Ač to nechci házet na autoškolu, trubka bych byla asi i tak, tak zjišťují že mi dost věcí nevysvětlili, otáčkoměr atd..

Můžeš zkusit jinou autoškolu a zažádat o kondiční jízdy ;).

Prigionia
Kecalka 243 příspěvků 3 inzeráty 06.06.19 17:14

Tak nejdřív jezdi někde mimo komunikaci a pomalu se zarazuj do provozu. To, že ti to někde chcipne není nic hrozného, se stane komukoli, to ze zaparkujes na několikáty pokus, taky pohoda, si holt nekdo počká, neda se nic delat, ale jezdit do provozu a nezvládat ani blinkry, to není moc dobrý :nevim: to je o hu*u

Verun83
Echt Kelišová 9933 příspěvků 06.06.19 17:37

Hele i mne to obcas chcipne. Po 18 letech pravidelneho rizeni. Dobre, ze jezdis sama. Chlapi jako spolujezdci jsou za trest. Nerada vozim chlapa. Vzdy ma kecy. Pritom 18 let bez jedine nehody.
Casem to das, nervozita opadne. Zkus trenovat. Jezdit kratsi trasy.

tulipán
Závislačka 4432 příspěvků 06.06.19 17:42

Delas to dobre. Mimo provoz se ridit nenaucis. Muzes zkusit jezdit vice o vikendu nebo v case, kdy je mensi provoz a postupne zarazovat velke krizovatky a ve spicce. Nikdo dokonaly z autoskoly nevylezl. Jezdi sama, postupne si zacnes verit. Ono to pujde. A ze nad tim prenyslis jen znamena, ze se snazis byt dobrym ridicem. Jsem vzdycky u zdechleho auta v kolone, kdy jsem nervama a studem menila barvy, vzpomnela na Bajecne leta pod psa, kde Safrankova povida Vetchemu:” Vis, kolik naprostych primitivu ridi auto? A naprosto bravurne!” :lol:

alilauter
Kecalka 432 příspěvků 06.06.19 17:48

V autoškole i po ní jsem byla hrozná. Vynervovana, neměla jsem postřeh, jezdila jen na dvojku - šílený. Praxe pomůže, jezdit a jezdit. Autoškola je fakt jen pro ten papír. To dáš :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 18:09
@alilauter píše:
V autoškole i po ní jsem byla hrozná. Vynervovana, neměla jsem postřeh, jezdila jen na dvojku - šílený. Praxe pomůže, jezdit a jezdit. Autoškola je fakt jen pro ten papír. To dáš :lol:

Jo? Já bych taky nejradši furt jezdila na dvojku, ) Přítel po mě chce furt 4, kterou jsem v autoške dávala tak 2× za tu dobu

cecetka
Echt Kelišová 8392 příspěvků 06.06.19 18:12
@Anonymní píše:
No celkově mi od učitele bylo řečeno, že jsem taková nevyspytatelná. Ač to nechci házet na autoškolu, trubka bych byla asi i tak, tak zjišťují že mi dost věcí nevysvětlili, otáčkoměr atd..

Jezdit jezdit jezdit. Nic jineho nepomuze.
Po autoskole jsem si taky pripadala nemozna. Dnes se stridame s manzelem pri ceste k mori. A uprimne… i po 20 letech mivam netvy na parkovistich u supermarketu :mrgreen:

Hodne bezpecne ujetych kilometru preji :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama