Nespánek u 9ti měsíční holčičky

15
17.11.19 08:17

Nespanek u 9ti měsíční holčičky.

Zdravím, chtěla bych poradit, nebo přijít na to, co dělám špatně. :) dcera kojena, už na prikrmech, které jakžtakž ji. Kaše, presnidavky a nic sladkého nechce. Protože má mléko ode mě. Kde evidentně musím omezit sladký.. No nic. Dcera mi řve skoro co půl hodinu, nebo hodinu. Ve spánku. Někdy procitne a chce prso, někdy se jen otočí a spí dal. Nicméně já se budim hned. Už to trvá déle jak měsíc a půl. Nikdy nespala dobře, ale teď je to snad nejhorší. Je k nezastavení i přes den. Je jí 8,5 a první krůčky už má za sebou.. Nějaké fígle, jak ji zklidnit, aby spala aspoň 3 hodiny v kuse?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16823
17.11.19 09:02

Podobne jako moje dite. Na spani v noci pomohlo se odstehovat docasne z loznice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11240
17.11.19 09:02

Cukr s tím nemá nic společnýho, takže takhle malýmu dítěti opravdu nic neomezuj. Děti mají období, kdy spí líp a pak zase hůř. Srovná se to časem. Mně se dítě do roku a půl budilo 8-12× za noc bez ohledu na všechny vyzkoušený fígle. Prostě nemají dozrálou nervovou soustavu. Pak mi najednou začala spát celou noc. Oproti tomu se mi druhá dcerka budila od narození jednou za noc, ale vydrželo jí to až skoro do pěti let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
17.11.19 09:43

@mroe jako aby měla klid, nebo aby nevěděla, že tam jsou prsa? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
17.11.19 09:44

@Janli a s ohledem na zuby, nebo i bez? Takže prostě jen vydržet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16823
17.11.19 13:41
@Andys89 píše:
@mroe jako aby měla klid, nebo aby nevěděla, že tam jsou prsa? :)

Oboji. A taky kvuli matce, clovek neni stroj a nevydrzi vsechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama