nespavec

206
27.8.05 21:22

nespavec

Ahoj holky
máme doma ročního šmudlu poslední měsíc se v noci hrozně často budí.Nepláče jen norníkuje po posteli.Když ho nechám za chvíli se vzbudí a klíďo by si hrál.Nevím co s ním.Už mám kruhy pod očima že by se na nich dalo cvičit :)
Co vám zabírá?Děkuju Hanyna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

513
27.8.05 21:48

Ahoj,
já mám doma skoro 10 měsíční princeznu a ta s tím samým začala tak před měsícem. Po krmení klidně usne v postýlce, ale během noci se probudí, po:,–(í se nebo si stoupne a chtěla by si hrát. Ze začátku jsem se ji snažila znovu v postýlce uspat, ale to pak k tomu začala ještě brečet. Pomohlo jenom to, že jsem si ji vzala k sobě do postele. To usnula hned. Možná je to špatně, rychle si na to malá zvykla. Důležité je, že se vyspíme obě. Dobře, někdy až do devíti.
Ella a Laurinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
27.8.05 22:18

Ahoj Ello
už s námi taky spí jenže se děsně roztahuje :D a leze přes nás fakt už nevim co s nim pacholek jeden :) .Má z nás akorát bžundu. :lol: H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.8.05 06:40

:D ahojky maminky,
no, taky si ted užíváme 8O , respektive manžel, protože už skoro týden zkoušíme skončit s nočním kojením.Já spím mimo ložnici a k malému vstává manžel.Jenže je to horší a horší,budí se po půl hodině, :cry: pláče a je to tak až do rána. :oops: Takže manžel si ho pak bere k sobě do postele ,stejně to moc nepomáhá a navíc
j máme strach, protože malý se tak často budí a hned šup na čtyři a leze.Tak by mě zajímalo jak dlouho to tak může trvat.Děkuju

Justula a Tobiáš 10 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
7584
28.8.05 10:07

Nechci odbihat od tematu, ale prosim Justo. Jestli to vydrzite, dej vedet, jak to u vas probihalo a jak skoncilo a jak to dlouho trvalo a tak.
Mas super manzela. Ten muj by vyletel z kuze a odstehoval se na jizni pol, kdyby mel v noci uklidnovat besnici ditko, ktere navic chce mliko. Teda spis prso.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
28.8.05 12:17

Ahoj,
my řešíme stejný problém,protože bych někdy večer chtěla vypadnou na cvičení, tak začíná s uspáváním tatínek. Což je šílený , protože malá mrška šíleně řve a tatínek to nějak nevzládá a vždy za chvíli přide ,že si jí mám jít uspat, protože na to nemá nervy. Malá odmítá tatínka před spaním a během noci ( budí se nám tak 4× za noc ).Vůbec nevíme jak na ni a přijde mi , že jí budu muset asi uspávat do 18 :oops: Teď jsem začala uspávat za přítomnosti tatínka,ale malá si myslí , že si začnem všichni hrát a je to ještě horší.Na to, abych jí nechala vyřvat v postýlce nemám nervy a srdce.Tak bych potřebovala nějakou radu… jak uspat bez maminky a bez prsa.
Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
28.8.05 22:45

Ahojky,

nám se to sice tak často nestává, ale přecijen občas se synáček vzbudí a myslí si, že už si budem hrát, ale já si ho nevšímám a on za různě dlouhou chvilku odpadne :D . Pravda, je už poněkud starší, ale stávalo se mu to i dříve.

Justulo, náš Tobík, když jsem přestávala s nočním kojením, spal se mnou v posteli, protože jedině tak se zklidnil a byl ochotnej spát, sice se vztekal a válel se mi po hlavě, ale nakonec dal pokoj, já jsem se případně otočila od něj na druhou stranu a za chvilku jsme zase spali. Nám to trvalo asi 14 dnů a pak spal celou noc (resp. s jedním probuzením, putováním ke mě do postele, ale bez domáhání se prsa).

Balino, podle mě je Tvoje dcerka ještě malinká (alespoň podle mých zkušeností s mými dětmi :) , ikdyž netvrdím, že to děti nemůžou zvládnout), sice jsem si taky myslela a říkala, jak už jsou v tom a tom měsíci velký a co už musejí zvládat, ale nějak to uplynulo a přešlo samo a už je to v pohodě :D . Tak zkus ještě vydržet :wink: .

Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.8.05 06:36

AHOJ MAMINKY, :D :) :D
tak jsem se po týdnu nastěhovala zpátky do ložnice :roll: .Byla jsem zvědavá jestli malý jak mě tam uvidí, nebude vyžadovat prso, ale zvládli jsme to, sice se budil, ale vždycky jsme ho do 10 minut uspali. 8O Kojení bylo až v 6 ráno.Máš pravdu SMOKIE, že pokud by nebyl s náma v posteli, tak by to nešlo,taky jsi mě uklidnila, že vám to trvalo 14 dní. Přeju vám všem úspěšné „odkojování,“ jsou to trošku nervičky, ale hlavně, že jsou zdraví!!Vždycky mě uklidní, když si uvědomím, že z toho snad vyroste a bude to lepší. Upřímně řečeno, shodli jsme se s manžílkem na tom, že už celou noc prospat asi ani neumíme!!Ale asi bysme se to zase rychle naučili. :D Držte se, všechny zdravíme.
Justula a Tobiáš

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama