Nespíme spolu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 15:17
Nespíme spolu

Nespíme spolu a dítě stále ještě nechce
Ahoj chtěla bych požádat o radu a taky se zeptat zda nemáte někdo stejný problém ve vztahu. S přítelem jsme přes 2 roky začátek byl super milování a vše co k tomu patří. Postupem času a opadnutí zamilovanosti se vytratilo líbání což někteří chlapi zcela nemusí tak jsem to moc neřešila i když mě to mrzelo. Nic méně asi po necelém roce začal mít přítel bolesti,, dole'' a tak i náš sex začal ochabovat kde to začalo na sex 2 týdně pak 1 za týden nakonec to bylo 1 za měsíc a teď už 5 měsíců nic. Zkoušela jsem o tom mluvit přítel vyhledává lékařskou pomoc kde však na nic nemohu přijít a já už jsem zoufalá snažím se být stále tolerantní, ale chtěla bych už žít jako dřív a mít dítě. Což navazuje i na druhý problém a to že dítě momentálně neplánuje prý až bude zdravý. Nevím co dělám špatně dbáme o sebe, vařím uklízí vše starám se az si říkám zda i to už není špatně. Když jsme o tom mluvili, vždy říká že já nic špatného nedělám a mnou že to není. Moc ho miluji, ale už jsem zoufalá a nevím co dělat.

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13518 příspěvků 15.03.18 15:21

Proč je tedy tohle téma znovu??

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 15.03.18 15:23

Proč to tu znovu kopiruješ a zakládáš? :think:

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 15.03.18 15:24

Co ho boli zkus to rozepsat.. Jako psat to jak 15leta holka „tam dole“ máme kupodivu i jiné popisy jako penis varlata předkožka žalud atd… jelsit ma fimozu tak na to jsou doktori maj to hned ufiknuty

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 15.03.18 15:44

Tak mu dej čas, když má nějaký problém. Chápu ho..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 15:48

Chtěla jsem změnit zařazení nejde to vymazat? Nemám tady s tím zkušenosti omlouvám se.

Ketris
Echt Kelišová 9491 příspěvků 15.03.18 16:15

Kdyz ma asi nejaky problem a neciti se na to, tak bys to mela respektovat..

Sailah
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 15.03.18 16:15

A co ho přesně bolí tam dole a při čem…při zásunu přo orgasmu…? nemá třeba spíš milenku a tímhle se nevymlouvá? Protože, když je zez ačátku vše ok a pak najednou není je to u chlapa vždy podezřelé.

Heinich
Závislačka 3180 příspěvků 15.03.18 16:16
věk? kde bolí?

Neznámě jeho věk ani konkrétní potíže. Není se tedy při radě čeho chytit..

Božislava
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 15.03.18 16:25

A co Tě víc štve. Že není sex, nebo dítě?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 17:16

33 to je to že vše kromě penisu já to respektuji ale už je to dlouho a nic se nezměnilo. Chybí mi sex a dítě bych si už prála je mu 29

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 17:16

Je mi 29

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka přirovnal Erbovou k Hitlerovi. Exkluzivní úryvky z knihy, která vyvolá další soudy!

Kapitán! Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie Tomáše Řepky. Pokud v ní ale... číst dále >

Válka o syny? Plekanec jim podřizuje kariéru, Vondráčková se ale k návratu do Česka nemá!

Hokejista Tomáš Plekanec se v Česku probírá nabídkami na budoucí angažmá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >