Nešťastná láska

Anonymní
2.1.20 22:34

Nešťastná láska

Před pár dny se semnou rozešla žena se slovy mám Tě hrozně ráda jako člověka ale potřebuju k sobě někoho jiného. meli sme hezky vztah necelý rok každý den sme si říkali že se milujeme ale mám pocit že ona to nemohla myslet vážně co vy na to mam se o něco snažit?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

170
2.1.20 22:35

Záleží jaké jste povahy, zda si umíte nastavit život tak aby jste spolu byli šťastní. Mrzí mě to :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
2.1.20 22:38

Mrzí mě, jestli ti to ublížilo. Zní to jako upřímná věc, záleží spíš na tvém pohledu, znal jsi ji nejlepe, myslíš, že to bylo upřímné? Myslím, že je možné, že to myslela vážně, ale asi máme každý trochu jiný pohled na milování někoho. Určitě si to neber osobně. Zkusila bych se jí zeptat, jestli bys měl ještě šanci, jestli by ses mohl snažit. Pokud by řekla, že o to nestojí, nesnažila bych se.

Příspěvek upraven 02.01.20 v 22:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
2.1.20 22:39

*text vložen omylem 2×

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2709
2.1.20 22:43

Nesnažila bych se. Spíš bych si tipla, že ti tohle řekla jako milosrdnou lež, jelikož „už s tebou být nechci“ nezní zrovna dobře a každý nemá na to, říct to narovinu. Je taky možné, že potkala někoho jiného a nechává si u tebe otevřené dveře. Ať tak či tak nech to být a hledej jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 22:45

Určitě to vážně myslela a má Te ráda. Jen po tom roce asi zjistila, že jste každý někde jinde a hledá něco jiného. To se stává… Zkus se jí zeptat, jestli má cenu o ní ještě bojovat nebo je to nevratné. A uvidíš. Každopádně hlavu vzhůru, to preboli a bude líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3331
2.1.20 22:51

Nesnaž se
Ráda tě očividně opravdu má. Nebude se to asi dobře číst, ale tedy rozešla se s tebou hezky. Zjistila, že to není úplně to ono, buď rád, že byla takto fér a slušná. Časem najdeš někoho jiného, zamiluješ se a budeš šťastný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22026
2.1.20 23:00
@Anonymní píše:
Před pár dny se semnou rozešla žena se slovy mám Tě hrozně ráda jako člověka ale potřebuju k sobě někoho jiného. meli sme hezky vztah necelý rok každý den sme si říkali že se milujeme ale mám pocit že ona to nemohla myslet vážně co vy na to mam se o něco snažit?

Ne. Byla to taková slova útěchy. Abys netrojčil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1821
2.1.20 23:02

Nesnazila bych se. I kdybys ji ukecal, budes mit v hlave, ze te vlastne nechce. Taky jsem zazila takovy vztah, mam ho rada dodnes, ale skutecne bychom spolu nemohli zit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
2.1.20 23:08
@Anonymní píše:

Vemu to trochu odjinud. Je nutne pro tebe byt s ni?

Ja mam radeji italske rozchody nez tyhle typy. Kdyz uz, tak at to stoji za to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.1.20 23:12

Ona se dialogu vyhýbá nechce si o tom semnou normálně promluvit. Furt mě oslovuje zlatí a mě z toho de hlava kolem :(

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11311
2.1.20 23:22

Zablokuj si veškeré komunikační kanály a odtruchli konec vztahu a její zradu.

Téměř jistě odešla za jiným chlapem.

A příště se slovem miluji tě šetři - evidentně jsi byl zamilovaný a pořád jsi pod vlnami hormonů, jí už došly. Ale zamilovanost není láska. Láska je to, co zůstane, když dojdou hormony, když skončí zamilovanost.

Nevyšlo to, mrzí mě té - to se stává.

Jo a nechceš s ní zůstat kamarád - jen by ses zbytečně trápil a déle by trvalo, než bys byl ochotný jít dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 23:24

Taky bych to viděla jako milosrdnou lez nebo zadní vrátka. Nic nepodnikej, nekontaktuj, dej si od ní pauzu. Chod ven, sportuj, běž na pivo s kámošem (vypni mobil). :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22026
2.1.20 23:25
@Anonymní píše:
Ona se dialogu vyhýbá nechce si o tom semnou normálně promluvit. Furt mě oslovuje zlatí a mě z toho de hlava kolem :(

Tak se kolem ní projdi ruku v ruce s nějakou kámoškou. Uvidíme, jestli budeš stále „zlatí“ :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50106
3.1.20 00:11
@Anonymní píše:

a nebyl tam problem treba ve spolecne budoucnosti? Mohla te mit opravdu rada, ale neco zasadniho ji donutilo vztah ukoncit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama