Ne/trestat (se) přítele

Anonymní
23.1.20 21:29

Ne/trestat (se) přítele

Predem říkam, jsem tehotna a uz jsem tu psala o hygiene přítele. - Moc se nechce koupat a když už s nekonečně vykoupe(klidně po 3 dnech), tak si myslí, že hned bude sex. Prostě mě to takhle nebaví. Už jsem mu to párkrát říkala. Sex je pak hned jak naplánovaný… on se vykoupe, lehneme si a je sex.

Pár dní zpátky se zase konečně vykoupal :zed:, pustili jsme si film v posteli, chvilku koukali a chtěl sex. Byla jsem k němu zady. Snažil se dát na stranu kalhotky a narvat mi ho tam. :lol: já dělala, že spím, protože mě to tedy takhle nebere. A ani kdybych z toho byla odvařená, tak už z principu nechci, protože to je fakt plánovaný a akorát se cítím jak madračka. Jak kdyby to byl naplánovány sex. Žádný vzrůšo.
Několikrát jsem mu řekla, že nechci! Že chci spát. (Byla jedna ráno) a on furt a furt zkoušel. A já pořád, že ne. V nasranosti mi řekl, že si už asi koupí &ukací ◇, nebo &ukaci pannu. Tak me to docela zamrzelo. Sla jsem do kuchyně se napít. Protože jako, kdybych za to mohla Já. Ma se koupat, starat se o sebe… no, v kuchyni jsem si řekla, že takhle už tedy ne. Nenecham si ti líbit. Udělala jsem mu na gauči a řekla ať vypadne spát Vedle. Myslel si, že si delam srandu, tak furt lezel. Po chvili pochopil zvedl se a šel vedle. JENZE!!! On k tomu řekl, že jsem kráva debilni, ať Chcipnu, ze by mě za tadyto kopnul do huby, ze jsem degeška (přesně to takhle říkal).
2 dny spal na gauči, a ja pak vymekla. Psal smsky z prace jak se máme jestli všechno v pohodě. Že mě chtěl vzít na jídlo a omluvit se.
No každopádně kvůli mimcu, který tu za chvíli bude, jsem ho vykopla úplně a tak nějak je to zase ok. Ale doteď neřekl, že ho to mrzí, že se omlouvá, nebo něco podobného. Jak kdyby se nic nestalo. :(
Nějak záhadně se teď týden koupal každý den. A snažil se o sex. Jenze mě se s ním nechce spát. Už z principu. Neomluvil se a prostě mám tak nějak v hlavě, ze jsem jak madračka. Je to asi tím, že se doteď neomluvil, tak to beru i tak, že ho to nemrzí, prostě si za tím stojí. :/
Myslela jsem, že když spolu spát nebudeme, reknu i ze nechci, když moje pipi je k bobku ( řekl, to hnusneji předtím) tak na něj kaslu ať si to udělá sám.
Jenže jsem chtěla potrestat jeho, ale trestam akorát tak sebe. Jemu to je očividně jedno a nehodlá se omluvit.

A teď mi poradte. Mám dělat „naschvály“ dal, protože mě to fakt štve, co on řekl, a nebo na žádnou omluvu nečekat a prostě to zkousnout.

Nevím, jestli moje pocity někdo pochopí. Snad se najde někdo, kdo se umí vcítit do cizí kůže a říct, co by udělal. :roll:

Ps: sex je jinak naprosto v poradku, stejně tak, jako vztah. Nikdy se takhle nezachoval a nikdy mi takhle nenadaval. Jenze to mám furt v hlavě. Fakt mě to mrzí a urazili mě to. Protože u bejvalyho to začlo taky tak. Nedával, ponizoval, pal mě začal i mlátit a ja to mam tak nějak v hlavě.
kačí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3549
23.1.20 21:35

Vztah a sex v pořádku? Za mě ani náhodou. Otec neotec, pro mě by bylo tohle chování důvodem k rozchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2688
23.1.20 21:39

Přestala bych se chovat jak malý děcko a dělat naschvály. Čekáte spolu dítě proboha, to se fakt neumite chovat jako dospělí lidi? Neumíte si normálně promluvit, bez sprostých urážek a malicherných odplat? :roll: To koho máš vedle sebe je důsledek tvých rozhodnutí, tak se teď nediv, že máš vedle sebe prase co se nekoupe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3390
23.1.20 21:40

A co si sním promluvit a říct mu všechno co píšeš tady ať tuhle i druhou diskusi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
23.1.20 21:43

Tak jestli by se mi takhle pricilo s partnerem spat, tak bych s nim asi neotehotnela. To do ty doby se koupal? Nebo dokud byl dobry jako darce spermatu, tak byl o sex zajem z tvy strany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 21:44

A sli jste na ten obed kde se ti chtel omluvit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
23.1.20 21:44
@Martha03 píše:
Přestala bych se chovat jak malý děcko a dělat naschvály. Čekáte spolu dítě proboha, to se fakt neumite chovat jako dospělí lidi? Neumíte si normálně promluvit, bez sprostých urážek a malicherných odplat? :roll: To koho máš vedle sebe je důsledek tvých rozhodnutí, tak se teď nediv, že máš vedle sebe prase co se nekoupe.

Naprostý souhlas :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 21:47

@kačka121
Já mu to všechno už říkala. Bohužel, jak kdybych mluvila do zdi.
Vždycky bylo všechno v pohodě, a teď najednou se zachoval takhle (jak kdyby mu v hlavě preplo).
A už mi přijde, že se neomluvi, protože je nastvany, ze jsem ho vyhodila na gauc.? Já za to nemůžu, ma se chodit koupat, nebýt prase a spát s ním chci.
Jsem těhotná, nechci nic chytit…
A hlavně upřímně? Kdybych s ním nečekala rodinu, tak ho v tu chvíli vykopnu úplně.

Mám mu to tedy pořád předhazovat, aby věděl, ze mě to fakt ranilo. Nebo prostě to zkousnouz a doufat, že se to nebude opakovat, když mu to jen tak odpustim, bez toho aby se snažil, kaci

• Nahlásit
  • Citovat
23.1.20 21:48

Poslala bych ho do… Byť to je otec dítěte. Má se pořádně mýt každý den ne jen tehdy kdy očekává sex. Absolutně si vás neváži. Normálně bych ho vykopla. Barák je přece váš ne? At vysmahne kam chce. Mě někdo říct že at chcípnu že by me kopl do huby uz by byl za dveřmi i s věcma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2654
23.1.20 21:48

Jsi těhotná, neměl by se k tobě takto chovat a to prakticky nikdy a ted obzvlášť..promluv si s ním, pokud to nedokáže z očí do očí, tak alespoň po sms si promluvte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 21:51

@bobulka88
Ne, byl normální, cca od listopadu se přestává koupat a starat se o sebe. :nevim: @Anonymouska právě, ze jsme nikam nešli. :( mr by stacilo hned rict, promin, to mi ulitlo, nebo neco takovyho.
Ale když se neomluvil do teď, ani neprojevil trochu toho, že ho to mrzí, beru to tak, že ho to asi nestve a řekl to vážně. kaci

• Nahlásit
  • Citovat
12121
23.1.20 22:08

Jste oba divní, ty ses chovala taky na přes dršku, prostě hrajete jakési hry, on ti nevidí do hlavy, a jestli je primární problém, že se nekoupe, tak mu to pořád říkej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
983
23.1.20 22:09

Tak dělat mu naschvály nic nevyřeší, jste dospělí, máte si to vyříkat. Sdel mu svoje obavy o mimco, i to, že ti přijde nechutný, jak se nemeje, že nechceš sex na povel… A trvala bych na omluvě za to, co ti řekl, to bylo přes čáru, i kdybys udělala nevím co. A taky bych mu dala nůž na krk, že ještě jeden podobný výstup a je konec, ať si panáček nemyslí, že týdenní dobré chování to smaže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
718
23.1.20 22:58

Komunikace mezi vámi je hrozná, jak dva puboši, promiň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3549
24.1.20 00:10
@Anettgizmo píše:
Poslala bych ho do… Byť to je otec dítěte. Má se pořádně mýt každý den ne jen tehdy kdy očekává sex. Absolutně si vás neváži. Normálně bych ho vykopla. Barák je přece váš ne? At vysmahne kam chce. Mě někdo říct že at chcípnu že by me kopl do huby uz by byl za dveřmi i s věcma.

Přesně. Docela se divím, kolik holek by si chtělo ještě promluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama