Neumím se seznámit

Anonymní
10.12.19 21:48

Neumím se seznámit

Ahoj holky,
poradíte jak se s někým seznámit? Prostě to neumím. Jsem introvert. Ve svém věku 22 let jsem ještě neměla kluka. Kamarádkami, se kterými se víc bavím, do společnosti také zrovna moc nechodí. Samotné je mi takové divné někam mezi lidi jít. S lidmi vycházím dobře, dokážu se přizpůsobit, ale trvá mi, než si někoho pustím k tělu.
Prosím anonymně, trochu se za to stydím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3364
10.12.19 21:55

Doporučuji tomu nechat volný průběh a zvlášť se nesnažit „být normální“.
Budeš pro spoustu chlapů atraktivní. Právě pro to, kým jsi a jakou (ne)máš historii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 21:56
@MrsNorris píše:
Doporučuji tomu nechat volný průběh a zvlášť se nesnažit „být normální“.
Budeš pro spoustu chlapů atraktivní. Právě pro to, kým jsi a jakou (ne)máš historii.

Děkuju. To si myslím, že jsem, že tomu nechávám volný průběh. Jen mě to dneska tak napadlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 21:59
@MrsNorris píše:

To se právě trochu i stydím někomu přiznat.

• Citovat
  • Nahlásit
5302
10.12.19 21:59

Kdyžtak nezávazně s někým komunikuj po netu a řekni mu svoji adresu a za 15 minut už je tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
319
10.12.19 22:02

Tak já jsem se seznámila s mým mužem na inzerát, je to už strašně dávno. V době kdy vycházel Mladý svět, ale je mi jasné, že je jiná doba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3589
10.12.19 22:06

Jo, můžeš to nechat prostě osudu a akorát mít oči otevřené ve škole nebo v práci. Ale můžeš tomu jít i trochu naproti. Najdi si koníček, kde se s někým potkáš. Jeď na nějakou zážitkovou a/nebo dobrovolnickou akci, napadají mě třeba Instruktoři Brno, Prázdninová škola Lipnice, Hnutí Brontosaurus, Velký vůz, nebo nějaké LARPy, záleží, jestli by tě něco takového bavilo, ale seznamuje se tam jedna radost. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 22:08
@kemeny13 píše:
Tak já jsem se seznámila s mým mužem na inzerát, je to už strašně dávno. V době kdy vycházel Mladý svět, ale je mi jasné, že je jiná doba.

To je hezké :) Ale dát někam inzerát si prostě taky netroufnu.

• Citovat
  • Nahlásit
319
10.12.19 22:13

No jo, dnes je jiná doba, ale nevím zda některý z současných časopisů nemá seznamovací inzeráty. Nemusíš si dávat stačí odpovědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 22:13
@klamonožka píše:
Jo, můžeš to nechat prostě osudu a akorát mít oči otevřené ve škole nebo v práci. Ale můžeš tomu jít i trochu naproti. Najdi si koníček, kde se s někým potkáš. Jeď na nějakou zážitkovou a/nebo dobrovolnickou akci, napadají mě třeba Instruktoři Brno, Prázdninová škola Lipnice, Hnutí Brontosaurus, Velký vůz, nebo nějaké LARPy, záleží, jestli by tě něco takového bavilo, ale seznamuje se tam jedna radost. ;)

To je právě to. Studuji na VŠ obor, který studují většinou jen holky. Pracuji jako chůva a doučuji malé děti. Takže často když jdu ven, jsem s malými dětmi. A právě i kvůli časovému vytížení s hlídáním a doučování nikam moc nejezdím. K tomu jsem si před dvěma lety pořídila psa a tím pádem se mi omezuje i vyjet někam na delší dobu. Ale určitě kouknu na věci, co jsi mi vypsala, děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
10.12.19 22:16

A máš nějaké koníčky? Nejlíp se seznamuje s někým, s kým máš společný zájem. Snadno navážeš nezávaznou konverzaci a buď se to nějak posune a nebo ne. Dám reálný příklad (jsem attention bitch a nemám problém mluvit s úplně cizími lidmi) jsem se před týdnem seznámila s jedním milým mužem na kotvě v lyžařském areálu. Byla jsem sama lyžovat, poplkali jsme o lyžích, sněhu, počasí, pak řekl, ať jezdíme spolu, že je tam taky sám… Nakonec jsme si dali svařák v Apres Ski, a kdybych nebyla zadána, bylo by z toho rande. Stejnej scénář na lezecký stěně. Šla jsem tam sama, že se k někomu přifařím, potkala jsem dva chlápky, zeptala se, jestli se můžu vlísnout, bouchla jsem tam pár těžkejch převisů, no a pozvánka na rande byla na světě. Nemusíš být nijak speciální, ani úžasná, jen je potřeba mít si s těma chlapama o čem povídat a netlačit na pilu. A pokud nejsi čarodějnice s bradavicí na nose a sloní nohou, nějakej už se chytí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3589
10.12.19 22:20
@Anonymní píše:
To je právě to. Studuji na VŠ obor, který studují většinou jen holky. Pracuji jako chůva a doučuji malé děti. Takže často když jdu ven, jsem s malými dětmi. A právě i kvůli časovému vytížení s hlídáním a doučování nikam moc nejezdím. K tomu jsem si před dvěma lety pořídila psa a tím pádem se mi omezuje i vyjet někam na delší dobu. Ale určitě kouknu na věci, co jsi mi vypsala, děkuju.

Tak nějaký víkend občas nebo o prázdninách nějaké volno máš, ne? Psa by ti buď někdo pohlídal, nebo třeba na toho Brontosaura se dá většinou i s ním, pokud je vychovaný. U vyloženě zážitkovek spíš ne. Jakože, teď přes zimu je podobných akcí spíš míň, jsou hlavně od jara do podzimu, ale zkus to. I kdyby ses třeba hned neseznámila, tak se trochu otrkáš a získáš nové zážitky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 22:21

@Pruhovaný_mýval
Koníčky moc nemám kvůli času. Buď jsem ve škole nebo hlídám a doučuji malé děti a ve zbylém čase jsem ráda, že zvládnu vyvenčit psa a věnovat se mu aspoň trochu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 22:24

@Pruhovaný_mýval
Docela ti závidím, že prostě jdeš někam sama. Třeba lyžovat bych sama nešla. Já tohle neumím.

• Citovat
  • Nahlásit
3589
10.12.19 22:25

Hm, a potřebuješ tolik moc pracovat, že ti nezbývá žádný volný čas? :nevim: Nějaké koníčky mívají i klasicky pracující lidé s rodinami, natož studenti. Nebo co nějaká kynologie, chodit se psem na cvičák, nebo na nějaké jiné psí aktivity, kde bys třeba mohla být v kontaktu s lidmi? To by byly dvě mouchy jednou ranou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat