Neumím se upravit

Anonymní
25.7.19 15:51

Neumím se upravit

Ahoj, chtěla bych poradit. Mám docela pěknou postavu, dlouhé vlasy. Ale jsem takový ten snědý typ, jen se podívám na slunce a už hnědnu. Bohužel to vůbec neumím prodat. Odmala se mi kdekdo smál, že jsem cikánka (nejsem a nemám s nimi nic společného, prostě jsem je fototyp, co se snadno opaluje :nevim: ). A neumím se upravit tak, abych se cítila dobře, mám pocit, že cokoliv na zvýraznění - jiná barva vlasů, líčení, výraznější oblečení apod. to jenom podtrhuje a vypadám jak od kolotočů. Má to třeba někdo podobně? Co s tím, existuje třeba nějaký kurz líčení, kde mě naučí úplně jednoduché každodenní úpravy? Nestojím o žádné extra makeupy, s dítětem na to nemám čas ani chuť a navíc mám obrovské oči, takže mi přijde, že nanést řasenku a linky sice zvládnu, ale vypadám jak Kleopatra a ne hezky. :roll: Vlasy nosím barvené na tmavé rezavou, líbí se mi to, ale všechno kromě té původní úplně černé vypadá asi dost uměle. :think: oblékám se dost nevýrazně. Závidím takovým těm elegantním blonďatým maminkám, co jdou i s košem krásně upravené a podle poslední módy. :nevim: Anonym, dost osobní, díky. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4267
25.7.19 15:54

Podle toho popisu si myslim, ze jsi krasna uz kdyz rano vstanes :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3928
25.7.19 15:57

Nemáš nějakou kamarádku, která se dle tebe v tomhle vyzná a poradila by ti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3599
25.7.19 15:57

A napadlo Tě někdy, že třeba ta elegantní blonďatá maminka může závidět Tobě? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3599
25.7.19 15:58
@malákráličice píše:
Podle toho popisu si myslim, ze jsi krasna uz kdyz rano vstanes :kytka:

Též myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
25.7.19 15:59

A ted si predstav, ze ja jsem naprosto nevyrazna bloncka, co se upravit taky neumi a jeste je furt spalena a ruzova. Normalne bych s tebou menila… netrap se tim.. mam stejnou kamaradku. Je proste nadherna bez niceho, sneda, velky oci. Muze mit pytel a stejne je pekna. Pokud se citis jak kolotocaru, tak proc to resit. Rasenku bych dala jen pro pocit, maximalne neco na pusu s lehkouckym nadechem barvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
25.7.19 16:01

A jen tak mmch, nic prodavat nemusis. Jen si nemysli, lidi mnohem vic oceni prirozenou krasu, nez dokonale nalicenou zenu… je to sice hezke umet, ale jeste hezci nepotrebovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12613
25.7.19 16:07

Já bych doporučila nějaký kurz vizážistky, poradí co vám sluší a v čem se můžete cítit dobře. Osobně to tedy beru jako lehkou provokaci :D Opálená s velkýma očima - no mňam! :P :D A přesně jak někdo nahoře napsal - ta bloňdatá maminka může závidět vám. To není žádná výhra být bledule bledá :lol:
Nicméně ta vizážistka může doporučit i barvu oblečení, styl atd., naučí co s čím kombinovat, abyste se cítila dobře. Máte výhodu v tom, že se opravdu nemusíte líčit - tak se nemalujte - mám takovou kamarádku a ta opravdu nepoužívá vůbec nic, krom čiré řasenky, je to spíš nějaký gel, výživa na řasy a je nádherná a nepotřebuje opravdu nic víc - ale ona to o sobě ví :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1348
25.7.19 16:09

Jsem blonďatá maminka, a kdyz se nenalicim, tak se mě všichni ptají, jestli mi není špatně, že vypadám hrozně bledá až nemocná. To se ti asi nestane. :mrgreen: Závidím všem tmavookým, že se nemusí malovat, aby nevypadaly vyblutě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2961
25.7.19 16:19

@stín katedrál
Souhlasím :lol:
Taky když jdu po ránu třeba k lékaři tak všichni jak jsem nemocná a hned mi berou krev a obraz a tak no :D
Spálim se i ve stínu s ochranným krémem 50+ :oops: :lol:

Zakladatelko: tiše závidím :lol:
Jak píšou holky zeptat se nějaké kamarádky na radu ohledně líčení, ale myslím, ze tobě bude stačit pouze nějaký lesk na rty :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2868
25.7.19 16:24

Co třeba nezvyraznovat oci, ale treba obcas pusu, cervenou rtenku? Koukni na nějaké latino holky, jsou krásné a vyzařuje z nich sex appeal… A já si tě představila jako Madonny dceru :wink: ta se téměř nelíčí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1012
25.7.19 16:31

Jsem podobný typ velké hnědé oči, opálená při prvním sluníčku. Používám bb cream, stíny, řasenku a max lesk na rty víc není potřeba. Vlasy mám tedy černé. Oblečení spíš sportovní ale žádné výrazné barvy typu neon. Léto trávím v šatech, kraťasy a tílka jedné barvy převážně černé a bílé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9462
25.7.19 16:32

Podívej se na youtube, je tam milion youtuberek, které ukazují, jak se líčit. Určitě najdeš i nějakou typově podobnou tobě - napadá mně třeba Terrymakeup Tutorials https://www.youtube.com/…/Terezicka90 ta je takový tmavý typ. Ale líčí se dost výrazně, to asi moc není nutné ve tvém případě, ale určitě tam něco objevíš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13999
25.7.19 16:54

Já jsem tmavý typ, ale kdybych si vzala červenou rtěnku, budu vypadat jak levná prostitutka. Ne každá tmavá, je vhodná na výraznou rtěnku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3898
25.7.19 16:57

A nechceš se vykašlat na ty rezavý vlasy? Když se nad tím zamyslíš… rezavý holky jsou vždycky světlý typy. Samozřejmě nevim, třeba ti to sedne. Ale z principu mi to k tmavé pleti nejde. Když nechceš černé, zkus je nechat zesvětlit na hnědou třeba. Ona ta příroda obvykle vymyslí barvu vlasů takovou, která k dané osobě nejlíp sedne. (Chudák já, co má vybranou myší šeď :D )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama